مقالات مرتبط

دسته بندی ها

رونمایی از قلک گاوصندوقی

قلک گاوصندوقی ، با توجه به تقاضای مسئولین اماکن عمومی به صندوق های خیریه ایمن و مقاوم برای اماکنی از جمله مساجد و زیارتگاه ها، آرکا بر این آمد تا محصولی ایمن را طراحی کند به نحوی که عموم بتوانند از آن استفاده کنند.

گاوصندوق قلکی مساجد آرکا، یکی از پر فروش ترین نوع این محصولات می باشد.

قلک گاوصندوق آرکا، محصولی مقاوم، نسوز و ضدسرقت می باشد. در عین حالی که این محصول بسیار ایمن می باشد، عموم می توانند به راحتی از آن استفاده کنند.

قلک گاوصندوقی

در ادامه به جزئیات قسمت های مختلف قلک گاو صندوقی و کاربرد آن می پردازیم.

در ابتدا باید خاطر نشان کنیم؛ قلک گاوصندوقی با نمونه های موجود در بازار و قلک های کودکان که برای پس انداز های اندک استفاده می شوند تفاوت بسیار زیادی دارند.

تنها تشابه این گاوصندوق قلکی با قلک هایی که همه با آن آشنا هستند، کاربرد آن ها می باشد.

قلک گاو صندوقی در مقایسه با قلک های موجود در بازار، ابعاد بزرگ تر و وزن بسیار بیش تری دارند، این قلک ها مجهز به قفل هایی بسیار ایمن و گران قیمت هستند، مقاومت دمایی این قلک ها بسیار بالاست و نسوز به شمار می روند.

با زبان ساده تر این نوع قلک، یک گاوصندوق ضدسرقت و نسوز می باشد که در امکان عمومی از آن به عنوان صندوق خیریه و بسیاری از استفاده های دیگر بهره می برند.

اجزای قلک گاوصندوقی

یک قلک گاوصندوقی از اجزای با ارزش، متفاوت و مقاومی ساخته شده است. در این بخش به برخی از اجزای آن می پردازیم.

شیار

قلک گاوصندوی آرکا، همانند تمامی قلک ها دارای شیار یا شیار هایی است که خیرین می توانند نذورات خود را از این قسمت ها به داخل محفظه ی قلک گاو صندوقی بیاندازند.

درب

درب این قلک، از جنس ورق فولادی و پر شده از بتن نسوز می باشد. زبانه هایی در درب این قلک تنظیم شده اند که در هنگام قفل کردن درب گاوصندوق در بدنه مهار می شوند. بدین طریق این قلک ، ضد دیلم تلقی می شود.

مکانیسم های ایمنی

قفل کلیدی، موتور رمز و سیستم ضدسرقت برخی از مکانیسم های امنیتی قلک گاو صندوقی است.

قابلیت اتصال به زمین و دیوار یکی دیگر از مواردی است که باعث می شود این قلک ثابت شود و توسط سارقین قابل حمل و جا به جایی نباشد.

محفظه داخلی

محفظه داخلی یا باکس قلک با توجه به نیاز خریدار، حجم متفاوتی دارد. همچنین می توان به تعداد دلخواه کاربر، در محفظه داخلی قلک طبقه متحرک یا ثابت در نظر گرفت.

در پوش فلزی

 به جهت افزایش امنیت و پیشگیری از این که سارق یا افراد متفرقه دسترسی به داخل محفظه قفل گاوصندوق نداشته باشند، قسمت ورودی وجه یا شیار دارای در پوش فلزی فنری می باشد.

گاوصندوق مساجد
عکس ارسالی کاربران

کاربرد قلک گاوصندوقی

همانطور که در بالاتر به آن پرداختیم، از این قلک ها بیش تر در اماکن عمومی استفاده می شود. از جمله: مساجد، خیریه ها، زیارتگاه ها، مراکز درمانی، آسایشگاه ها و …

این قلک های گاو صندوقی صرفا جهت انداختن پول توسط خیرین نیست. می توان این قلک را در صورت نیاز، داخل اتاق یا کمدی قرار داد و به عنوان یک گاوصندوق، اشیاء گران بها را در آن نگهداری کرد.

تخفیف خرید قلک گاوصندوقی آرکا

شرکت صندوق نسوز آرکا، قلک گاوصندوقی را برای مساجد و امکان زیارتی با 20 درصد تخفیف به فروش می رساند. لازم به ذکر است این تخفیف 20 درصدی در صورت ارائه نامه هیئت مدیره، در نظر گرفته می شود.

جهت خرید این قلک فوق ایمن با کارشناسان فروش و طراحان آرکا مشورت کنید و بهترین انتخاب را داشته باشید.

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

gavsandogh_arka@

مقالات مرتبط

گاوصندوق روز پدر

بهترین کادو روز پدر

معرفی بهترین کادو برای روز پدر گروه صنعتی آرکا، ضمن تبریک روز پدر و ولادت امام علی (ع) تخفیف ویژه ای را برای عزیزانی که

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *