Search
Close this search box.

مقالات مرتبط

دسته بندی ها

فروش گاوصندوق در یزد

صندوق نسوز آرکا اقدام به فروش گاوصندوق در یزد در ابعاد گسترده نموه است. این عرضه گسترده توسط نمایندگی رسمی و مجاز آرکا در شهرستان های اردکان و میبد در استان یزد انجام می گیرد.

شهر یزد همیشه به امنیت و آرامش در بین شهرهای ایران معروف است. مردم استان یزد به مهمان دوستی و نیکوکاری شناخته می شوند وکمترین جرم و جنایت در این خطه کویری کشورمان رخ می دهد.

در حقیقت فرهنگ حفظ امنیت در بین یزدیها نسبت به بقیه ایران به خوبی نهادینه شده است. همین اهمیت دادن این مردم مهربان به امنیت و آرامش محیط زندگی خود باعث شده است تا استفاده از گاوصندوق در یزد بسیار رواج داشته باشد.

آرکا هم که رسالت خود را تامین امنیت و آرامش کامل در محیط های کاری و خانوادگی می داند توجه ویژه ای به دادن خدمات و محصولات با کیفیت خود به مردم یزد دارد.

آرکا تا بدین لحظه بیش از 25 نمایندگی فعال در سراسر کشور دارد که کار فروش، ارسال و ارائه انواع خدمات پس از فروش به مشتریان گرامی را بر عهده دارند.

در استان یزد و در شهرستان زیبا و باستانی اردکان نیز نمایندگی فروش گاوصندوق های آرکا به مدیریت جناب آقای علی کمالی موجود می باشد.

اردکان از نظر سطح رفاه رتبه نخست را در بین تمام شهرهای ایران دارد. به همین دلیل استقبال خوبی نیز از گاو صندوق در این شهر به عمل می آید.

در شهرستان میبد هم نمایندگی آرکا به جناب آقای غنی پور سپرده شده است. هر گونه فروش گاوصندوق در یزد توسط مجموعه آرکا به وسیله این نمایندگی ها انجام می پذیرد.

چنانچه ساکن یزد و شهرهای اطراف آن هستید و از فروشگاه آنلاین آرکا اقدام به خرید اینترنتی گاوصندوق کرده اید توسط نزدیکترین نمایندگی به محل سکوت شما گاو صندوق تان ارسال می گردد.

این موضوع برای تمام ایران عمومیت دارد. نه تنها برای خرید گاو صندوق بلکه برای دریافت انواع خدمات گاوصندوق مثل حمل و نقل و جابجایی، تعویض رمز، تعمیرات و…نیز می توانید به نمایندگی های آرکا در شهر خود مراجعه کنید.

یک بار جدید به مقصد یزد و تحویل به نمایندگی از انواع گاو صندوق های آرکا از محل کارخانه آماده ارسال است. این بار شامل انواع گاو صندوق های کوچک و سبک، ضد سرقت، دیجیتالی و… هستند که جهت تحویل به نمایندگی میبد تهیه شده است.

 

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

 gavsandogh_arka@

مقالات مرتبط

گاوصندوق روز پدر

بهترین کادو روز پدر

معرفی بهترین کادو برای روز پدر گروه صنعتی آرکا، ضمن تبریک روز پدر و ولادت امام علی (ع) تخفیف ویژه ای را برای عزیزانی که

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *