xxx

مقالات مرتبط

دسته بندی ها

ارسال گاوصندوق به سمنان

سفارش صندوق نگهداری اسلحه از نقاط مختلف ایران در واحد فروش صندوق نسوز آرکا به ثبت رسیده است. ارسال گاوصندوق به سمنان یاسوج کرمانشاه یزد و ایلام در روزهای سرد و پوشیده از برف این روزهای کشور انجام گرفته است.

از نقاط مختلف کشور صندوق های نگهداری اسلحه به سفارش پادگان های نظامی در روه تولیدی آرکا تولید شد.

این گاوصندوق ها با ارتفاع 90 سانتی متر و رنگ سدری ( رنگ سازمانی گاو صندوق های اسلحه ارکا ) ساخته شده است. کاربرد آنها برای نگداری از اسلحه های با درازای زیاد می باشد.

تمام گاوصندوق های سفارشی ساخته شده نسوز می باشند. به سفارش مراکز نظامی سفارش دهنده، گاوصندوق های سفارششی با رمز مکانیک وریبل با کیفیت بالا ساخته و تولید شدند.

نخستین سفارش از استان سمنان بود. و ارسال گاوصندوق به سمنان در اولین روز برفی انجام گرفت.

ارسال گاو صندوق به سمنان

پس از آن ثبت سفارش از مراکز نظامی شهرهای نام برده یکی پس از دیگری ثبت می شد. مایه مباهات صندوق نسوز آرکا می باشد که در شرایط حساس کنونی وتحریم های ناعادلانه به عنوان یک تولید کننده داخلی توانسته است قسمتی از نیاز کشور را تامین نموده و برآورده سازد.

در هر کجای ایران که باشید می توانید از مجموعه ارکا هر مدل گاو صندوقی که بخواهید سفارش دهید یا خریداری کنید. ما در کوتاه ترین زمان ممکن محصولتان را به دست شما می رسانیم.

آرکا بیش از 23 نمایندگی مجاز در سطح کشور دارد. پراکندگی این نمایندگی ها به گونه ای است که گاو صندوق خریداری شده شما از نزدیکترین نمایندگی به شما به سرعت برایتان ارسال می گردد. 

علاوه بر این چنان چه نیاز به هر گونه خدمات گاو صندوق اعم از جابجایی و حمل و نقل، بازگشایی درب، تعویض و تعمیر رمز و… داشتید نیز نمایندگان ارکا به محل نصب گاو صندوق مراجعه نموده و خدمات شما را انجام خواهند داد.

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

gavsandogh_arka@

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *