مقالات مرتبط

دسته بندی ها

حضور پررنگ صندوق نسوز آركا در نمايشگاه بين المللی مشهد

حضور پررنگ صندوق نسوز آركا در نمايشگاه بين المللی مشهد در بهمن ماه 1396

صندوق نسوز آركا در نمايشگاه بين المللی مشهد حضور گرمی داشت; صندوق نسوز آركا پيشينه درخشانی در صنعت توليد انواع گاوصندوق  و درب های خزانه و صندوق های آسانسوری دارد; و همواره يكی از شركت كنندگان مطرح دوره های مختلف نمايشگاه های بين المللی مشهد و ساير شهرهای كشور بوده است; بالاترين آمار حضور اين شركت ، مربوط به دوره هاي متناوب نمايشگاه طلا و جواهر است; اين آمار بالا، از آن جهت قابل تامل است كه رابطه مستقيمی بين صنف فروشندگان و سازندگان طلاوجواهر با مسائل امنيتی وجود دارد; محصولات صندوق نسوز آركا، شامل مدل هایی مختص به اين صنف است; از جمله گاوصندوق های زيرويترينی و صندوق های آسانسوری.

در نمايشگاه های ويژه طلاو جواهر ، معمولا علاوه بر فروشندگان ، توليدكنندگان و سازندگان هم حضور می يابند; در اين بخش از صنف مذكور، وجود دستگاه ها و ابزارهای امنيتی ، از جمله گاوصندوق های ايمن، بسيار لازم و مورد توجه است. علاوه بر نمايشگاه های طلا و جواهر، ساير نمايشگاه ها با موضوعات ديگر هم مورد توجه اين شركت می باشد. نمايشگاه لوازم خانگی ، نمايشگاه صنعت ساختمان، نمايشگاه مبلمان اداری، و نيز نمايشگاه فروش اقساطی كالا ، از اين موارد هستند. اين نشان می دهد كه محصولات شركت صندوق نسوز آركا ، تامين كننده ی نياز كليه ی اقشار و اصناف جامعه است.

در بخش لوازم خانگی ، محصولاتی با تناسب مصرف خانگی عرضه می شوند; در نمايشگاه صنايع ساختمان، كالاهایی ويژه ی اين صنعت ، از جمله در ب های خزانه ، خزانه های خانگی و تجاری به نمايش در می آيند. گاوصندوق هایی كه مورد مصرف اداره ها ، سازمان ها و شركت های تجاری هستند ، معمولا در نمايشگاه های مبلمان و لوازم اداری عرضه می شوند.

برگزاری نمایشگاه مشهد و حضور گاوصندوق آرکا

همزمان با  نگارش اين مطلب ، نمايشگاه بين المللی فروش اقساطی مشهد در حال برگزاریست; اين نمايشگاه ، از نظر تنوع و تعداد شركت كنندگان ، گستره و كميت بالایی دارد; نمايشگاه ليزينگ ، در واقع فرصتی برای بازديدكنندگان و خريداران كالاهای عمدتا پرمصرف است; تا بتوانند با استفاده از شرايط ويژه ی آن ، اقدام به خريد كالای مورد نظر خود نمايند; شرايط و تسهيلاتی از قبيل تقسيط ، تخفيفات ويژه، اشانتيون های جذاب، امتيازات متفرقه در كنار عرضه كالا ها و خدمات و غيره.

به اين ترتيب ، خريداران و افرادی كه در ايام و ماه های گذشته قصد خريد گاوصندوق و ساير محصولات مشابه را داشته اند ولی به دليل محدوديت در پرداخت هزينه ها ، موفق به خريد نگرديده اند، می توانند در ايام پيش روی، از اين فرصت استثنایی بهره ببرند. تنوع كالاهای عرضه شده در غرفه صندوق نسوز آركا، بسيار مطلوب است. انتخاب و خريد در محل غرفه ، با توجه به حضور مديران فروش شركت ، و اطلاعات فنی كه اين مديران فروش در اختيار بازديدكنندگان می گذارند ، می تواند باعث نتيجه ای خوب از خريد شما شود.

مهم ترین مزیت غرفه داری در نمایشگاه

علاوه بر اين، اين غرفه، فرصتی را فراهم می سازد تا با جديدترين محصولات اين شركت آشنا شويد; از آنجایی كه ايام نمايشگاه محدود به چند روز است، لذا استقبال زيادی از غرفه ها صورت می گيرد; بنابراين بهتر است پيش از شروع نمايشگاه، برای ساعت و روز بازديد برنامه ريزی داشته باشيد; چرا كه با نزديک شدن با ساعات پايانی نمايشگاه خصوصا در روزهای آخر، ازدحام و مراجعه به حد زيادی بالا می باشد; همین امر باعث كاهش كيفيت كار مديران غرفه و نيز حضور مراجعه كنندگان خواهد بود.

سعی نماييد در هنگام حضور در غرفه، كليه اطلاعات اعم از مدل های گاوصندوق ها ، وزن گاوصندوق ، كيفيت رمز و قفل گاوصندوق ، شرايط نصب و تحويل و نيز قابليت های جانبی صندوق ها را از غرفه داران بخواهيد تا در نهايت بتوانيد ، محصولی با كيفيت و شرایط عالی برای منزل و محل كار خود خريداری نمايد. در پايان قابل ذكر است كه تاريخ نمايشگاه بين المللی فروش اقساطی مشهد از 25 الی 29 بهمن ماه جاری بوده و غرفه صندوق نسوز آركا واقع در سالن ابوسعيد از ساعت 16 تا 22 پذيرای حضور گرم شما خواهد بود.

آرامش کامل را با آرکا تجربه کنید   

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

gavsandogh_arka@

 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *