مقالات مرتبط

دسته بندی ها

ارسال گاوصندوق به قم

سفارش خرید چهار دستگاه گاوصندوق  از قم در واحد فروش آرکا ثبت شد. این گاو صندوق ها به تقاضای پست بانک استان قم تولید و ارسال گردید.

گاوصندوق بایگانی ضد سرقت یک جداره از سری محصولات mz آرکا با رمز مکانیکی تایوانی با رنگ سازمانی سدری در خط تولید کارگاه مجموعه آرکا ساخته شد.

گاو ضندوق های بایگانی یک جداره آرکا سبک وزن هستند و نسوز نمی باشند. با توجه به این وزن سبک، برای جابجایی های داخلی در ادارات مناسب هستند.

از طرفی طبقات د اخلی زیاد و بزرگ در کنار فضای زیاد داخل طبقات باعث شده تا انواع پوشه و زونکن به راحتی در این گاو صندوق ها جانمایی شود.

تولید این چهار گاوصندوق بزرگ به سرعت و در کمترین زمان ممکن و البته مثل همیشه در نهایت دقت و ظرافت انجام گرفت و بلافاصله بعد از پایان فرآیند تولید به شهر مقدس قم ارسال شد.

فرستادن بار گاوصندوق به قم یا هر نقطه دیگری از کشور توسط مجموعه صندوق نسوز آرکا بلافاصله پس از تولید و بدون کوچکترین وقفه ای انجام می پذیرد.

وجود نمایندگی های مجاز آرکا در سراسر کشور، فرستادن بار محصول را بسیار آسان کرده است. هر گونه سفارشی توسط نزدیکترین انبار آرکا به استان سفارش دهنده انجام می شود.

نه تنها بحث محصول بلکه خدمات نیز همین طور است. در صورت نیاز به هر گونه خدمات تکنسین های آرکا در نمایندگی های رسمی سراسر کشور آماده هستند تا به یاری مشتریان بشتابند.

برای آگاهی بیشتر از خدمات گاوصندوق این مطلب رامطالعه نمایید.

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

gavsandogh_arka@

مقالات مرتبط

گاوصندوق روز پدر

بهترین کادو روز پدر

معرفی بهترین کادو برای روز پدر گروه صنعتی آرکا، ضمن تبریک روز پدر و ولادت امام علی (ع) تخفیف ویژه ای را برای عزیزانی که

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *