Search
Close this search box.

مقالات مرتبط

دسته بندی ها

خدمات گاوصندوق

خدمات گاو صندوق به اندازه تولید و فروش آن مهم است. این هم برای تولید کننده و فروشنده و هم برای مشتری بسیار مهم و جزو اولویت ها می باشد. خدمات پس از فروش گاو صندوق می تواند شامل تنظیم و تغییر رمز تعمیر قفل ها رگلاژ کردن لولا ها و دستگیره ها ترمیم رنگ صدمات مربوط به بدنه حمل و نقل و جابجایی گاوصندوق باشد.

خدمات گاوصندوق

با وجود داشتن اطلاعات و آگاهی در رابطه با استفاده اصولی از یک گاوصندوق باز هم احتمال به وجود آمدن ایراد و صدمه وجود دارد. همین موضوع اهمیت خدمات را روشن می کند.

گاوصندوقی که شما به عنوان خریدار تهیه می نمایید دستگاهی است شامل قطعات و ابزارهای کوچک و بزرگ که همگی دارای استهلاک و فرسایش هستند. به همین دلیل لازم است که شما طرز استفاده صحیح از یک گاوصندوق را بدانید.

بهترین راه برای افزایش آگاهی در این رابطه ، کمک خواستن از فروشندگان و عرضه کنندگان این محصول است. یکی دیگر از راه ها مراجعه به سایت ها و پایگاه های مجازی تولیدکنندگان معتبر برای کسب آگاهی است. در وبسایت آرکا مقالات آموزشی زیادی مخصوصا در زمینه انواع رمز و آموزش تغییر رمز و…ارائه شده است. پس حتما دنبال برندهایی باشید که محصول خود را با گارانتی بلند مدت عرضه می کنند.

صندوق نسوز آرکا بیش از بیست سال است که در صنعت تولید گاوصندوق فعالیت می کند. سابقه درخشان این شرکت به دلیل عوامل زیر است:

 • کیفیت بالای محصولات
 • خدمات پس از فروش عالی
 • تعهد به کار و مشتری
 • اعتماد شما خریداران گرامی به متخصصان ایرانی و کالای داخلی

از این رو آرکا همواره سعی دارد این خوشنامی که با توکل بر خدا و زحمت فراوان به دست آورده است را حفظ نماید و همواره بهترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه نماید. 

به همین دلیل سفارشات گاوصندوق از سراسر کشور به آرکا می رسد. وجود 24 نمایندگی فعال در سراسر کشور جهت ارسال گاو صندوق و خدمات رسانی به مشتریان گواه این مدعاست.

مجموعه این عوامل در کنار بسیاری از ویژگی های دیگر سبب شده است تا مشتریان گاوصندوق در سال 98 بیش از گذشته به آرکا اعتماد کنند. موارد زیر تنها نمونه ای از مشتریان آرکا در سال جاری هستند:

 • وزارت بهداشت و درمان
 • اداره کل محیط زیست خوزستان
 • سازمان جهاد کشاورزی استان خوزستان
 • اداره تامین اجتماعی استان بوشهر
 • فرودگاه بین المللی اهواز
 • قوه قضائیه استان تهران
 • برق منطقه ای کرمان
 • استانداری البرز
 • شعب بانک آینده در سراسر کشور
 • کمیته امداد امام خمینی استان چهار محال و بختیاری
 • اداره کل بنادر و کشتیرانی کشور
 • استانداری لرستان
 • مجموعه ویتامین سراهای ویتانژی

و…

یکی از افتخارات آرکا که همواره به آن می بالدخدمات پس از فروشی است که ارائه می دهد. مجموعه آرکا افتخار دارد که برای تمام محصولات خود خدمات پس ار فروش مادام العمر ارائه می دهد. علاوه بر این گاو صندوق های ضد سرقت خود را تا 24 ماه گارانتی ( ضمانت ) می کند.

دو مزیت خدماتی که صندوق نسوز آرکا برای مشتریان خود ارائه می کند مادام العمر بودن و در دسترس بودن آن است. از لحظه خرید تا هر زمان که گاو صندوق دارید می توانید از خدمات آرکا استفاده کنید. چرا که خط مشی این مجموعه، مشتری مداری و احترام به کیفیت و پشتیبانی از محصول تولیدی خود می باشد.

آشنایی با انواع خدمات گاوصندوق

به طور کلی خدمات پس از فروش گاوصندوق بیش از چهل مورد می باشد. از جمله مهمترین این 40 مورد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تعمیر قفل گاو صندوق
 • نصب انواع سیستم های باز دارنده ضد سرقت و انواع رمز مکانیک ، دیجیتال و اثر انگشتی به سفارش مشتری
 • آموزش کار با انواع رمزها و تغییر رمز ، عوض کردن و دو رمزه کردن و چند رمزه کردن گاو صندوق ها
 • ثابت کردن گاوصندوق از طریق جوش رول پلاک
 • قالب گیری و بتن
 • رفع زنگ زدگی یا رنگ آمیزی
 • بازگشایی درب گاوصندوق
 • حمل گاوصندوق
 • خدمات جابجایی گاوصندوق
 • معاوضه گاوصندوق

و……انواع خدمات پس از فروش آرکا می باشد که به مشتریان خود ارائه می دهد.

ارتقاء گاوصندوق

در صورت داشتن گاوصندوق قدیمی یا ضعیف توصیه میکنیم حتما اقدام به روز رسانی آن نمایید. تجهیز گاو صندوق به انواع رمز با کیفیت و سیستم های هشدار دهنده باعث افزایش ضریب ایمنی آن می شود. اگر می خواهید دیگر نگران دلار سکه جواهرات و مدارک مهم خود نباشید این کار برای شما ضروری است. طرح تعویض گاوصندوق های قدیمی با مدرن آرکا کمک زیادی به شما می کند.

راه دیگری هم برای شما پیشنهاد می کنیم. در منزل خود خزانه بزنید و ایمنی منزل خود را تضمین کنید. صندوق نسوز آرکا همیشه کنار شماست. مراحل ساخت خزانه در منزل را از شرکت صندوق نسوز آرکا بخواهید. در مقالات بعدی درباره این موضوع بیشتر صحبت می کنیم.

تعویض قفل های تک کلید و یا خراب

مسلما ایمنی قفل ها در گاوصندوق حائز اهمیت است. چنانچه گاوصندوق دارای قفلی است که کلید یدک آن مفقود شده است و یا قفلی که هرگز کار نمی کند باشد باید سریعا برای تعمیر آن وارد عمل شد و این مشکل را حل نمود.

زیرا چنانچه کلید بشکند و کلید یدک موجود نباشد بازگشایی درب گاوصندوق کار سخت و زمان بر و پر هزینه ایست. همچنین اگر قفلی از کار افتاده باشد بهتر است سریعا آن را تعمیر کرد چرا که خود این قفل یک عامل بازدارنده در هنگام سرقت است.

ضدسرقت کردن مدل های بدون سیستم ضدسرقت

سیستم ضدسرقت مکانیزمی است مکانیکی تعبیه شده در درب که با ورود هر گونه ضربه یا فشاری فعال شده و مانع از باز شدن درب گاوصندوق می شود; صندوق های قدیمی و یا با کیفیت پایین معمولا فاقد این سیستم هستند.

سیستم ضدسرقت نقش عمده ای در ایمنی گاوصندوق ها دارد. لذا نصب آن بر روی گاوصندوق ها همواره توصیه می شود. گروه صنعتی آرکا این خدمات را در محل با کمترین زمان ممکن انجام می دهد.

تعویض قفل با رمز و یا تعویض رمز مکانیک با رمز دیجیتال

از آنجایی که امنیت رمز به مراتب بیشتر از قفل می باشد گاهی لازم است صندوق های قدیمی خریداری شده را از نظر امنیتی به روز نمود. مثلا قفل را با رمز مکانیک و یا دیجیتال تعویض نمود. سابقا رمز های مکانیکی ایمن ترین و محبوب ترین نوع رمز ها بودند که البته تغییر رمز آن کاری نسبتا پیچیده بود.

اما با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی رمز های دیجیتال پا به عرصه ظهور نهادند که هم امر تغییر رمز را تسهیل نموده و هم ضریب ایمنی بالاتری از رمز های مکانیک دارند.

به عنوان مثال در رمز دیجیتال کره با وارد کردن 2 بار پیاپی رمز اشتباه، رمز به مدت چندین ساعت از کار می افتد که این خود عامل بسیار خوبی برای پیشگیری از سرقت است.واحد خدمات شرکت آرکا این کار را در محل و با بالاترین دقت و کیفیت انجام می دهد.

نصب صندوق ها به زمین

همان طور که بارها و بارها بدان اشاره شده است اولین فاکتور در ایمنی گاوصندوق وزن است; یعنی هر چقدر صندوق غیر قابل حمل تر باشد دارای ایمنی بالاتریست.

برای این کار واحد خدمات صندوق نسوز آرکا گاوصندوق های کوچک و یا سبک را توسط پیچ های مخصوص به زمین یا دیواره ها متصل می کند یا با استفاده از نبشی گاوصندوق را به سازه های فلزی اطراف آن اتصال می دهد. اینکار باعث جلوگیری از سرقت گاوصندوق و جابه جایی آن می شود.

نصب سیستم هوشیار و مکان یاب

واحد خدمات گاو صندوق آرکا قادر است سیستمی الکترونیکی را در محل بر روی گاوصندوق نصب کند که با بازشدن درب صندوق بر روی گوشی صاحبش پیامکی مبنی بر باز شدن درب ارسال می نماید.

این کار باعث می شود به محض مشاهده مورد مشکوک و یا بازگشایی درب در زمان غیر متعارف بتوان موضوع سرقت را به پلیس گزارش داد و هر چه سریع تر مانع از سرقت شد.

این مکانیزم هوشمند الکترونیکی سیستم هوشیار نام دارد ،که چنانچه درب صندوق تحت هر شرایطی باز شد به تلفن همراه مشتری پیامکی با متن زیر ارسال می شود.

“درب گاو صندوق شما در این لحظه باز شد”

لذا مشتری ظرف زمان کوتاهی می تواند از سرقت گاو صندوق مطلع شود و تدابیر لازم را برای توقف این سرقت انجام دهد. در هنگام خرید علاوه بر نصب سیستم هوشیار می توان gps نیز بر روی گاو صندوق نصب کرد که به محض خروج گاو صندوق از محل می توان توسط مکان یاب آن را مورد پیگیری قرار داد.

هم اکنون نصب سیستم هوشیار همراه با مکان یاب از نوین ترین خدمات مربوط به حوزه ایمنی می باشد که انحصار مجموعه صندوق نسوز آرکا می باشد.

حمل گاوصندوق

یقینا وزن سنگین صندوق برای جابجایی در منازل مشکل ساز به نظر می رسد. یک گاوصندوق خانگی باید سنگین باشد تا به راحتی قابل سرقت نباشد. در این صورت برای تمیز کردن و یا چیدمان خانه و یا اسباب کشی مشکل ساز می شود. اما به هیچ وجه نگران نباشید.

جهت حمل و نقل یا اسباب کشی صندوق های سنگین فقط کافیست یک تماس بگیرید. فقط با یک تماس به شرکت گاوصندوق نسوز آرکا ( محمدزاده ) این مسئله برای شما حل می شود. نیروهای خبره و با تجربه آرکا گاو صندوق شما را با هر وزنی و در هر مکانی و با هر تعداد پله به سلامت حمل می کنند.

به یاد داشته باشید که گاوصندوق های خانگی آرکا با توجه به ابعاد منزل شما و سفارشی ساخته می شوند به همین دلیل در بسیاری از موارد با نظرخواهی و هماهنگی و رضایت شما گاوصندوق ها به زمین یا دیوار پیچ می شود. برای همین در بیشتر موارد نیاز به جا به جایی ندارید.

حمل و نقل گاو صندوق در اسباب کشی ها
حمل و نقل گاو صندوق در اسباب کشی ها

باز کردن رمز گاوصندوق

ممکن است بترسید از این که در باز کردن رمز گاو صندوق خود به مشکل بخورید. یا درب صندوق تان قفل شود و باز نشود و مدارکتان داخل آن گیر کند; یا این که رمز صندوق خود را فراموش کنید. این مشکل را به مهندسان شرکت گاوصندوق آرکا بسپارید.

اول این که ما توصیه می کنیم از گاوصندوق اثر انگشتی استفاده کنید. تا نیاز به حفظ کردن رمز یا نگهداری از کلید نداشته باشید. در اینصورت رمز شما همیشه در مشت شماست.

اما در هر صورت فقط کافیست تماس گرفته و مشکل را اطلاع دهید. در مرحله اول به صورت تلفنی راهنمایی های لازم را به شما خواهیم کرد تا درب گاوصندوق شما باز شود. در اکثر مواقع این کار جواب می دهد. اگر تلفنی مشکل حل نشد نیروهای ما اعزام می شوند و با حضور در محل مشکل شما را حل خواهند کرد.

نتیجه گیری:

خدمات پس از فروش برای یک گاو صندوق ، مهم ترین نکته در هنگام خرید آن به حساب می آید. پس توصیه می شود، موقع تهیه یک گاوصندوق ، حتما از فروشنده ، برگه ضمانت و گارانتی گاوصندوق را بخواهید. در واقع می توان گفت تنها به دنبال برندهایی باشید که محصولات خود را با ضمانت و گارانتی بلند مدت عرضه می کنند.

ضمن این که هنگام دریافت صورت حساب کالا و برگه گارانتی با دقت آنها را مطالعه نموده و از موارد شامل و غیر شامل ضمانت نامه آگاه شوید. دقت داشته باشید که مدت اعتبار گارانتی گاوصندوق شما با تاریخ فاکتور و یا تاریخ تحویل گاوصندوق هم خوانی داشته باشد.

در هر جای ایران که باشید جهت دریافت خدمت و رفع مشکل فقط کافیست تماس بگیرید. فقط با یک تماس با کار شناسان آرکا می توانید به نزدیکترین نمایندگی رسمی و مجاز آرکا در سراسر کشور متصل شوید. همچنین می توانید از همین سایت لیست نمایندگی های مجاز و رسمی آرکا را مشاهده نموده و به نزدیکترین نمایندگی سر بزنید و یا حتی تماس بگیرید.

اگر برندی که قصد خرید آن را دارید تولید یک شهر دیگر است حتما باید از نمایندگی و عامل فروش مجاز همان شهر خرید کنید. چرا که ممکن است برگه ضمانت نامه شما فاقد اعتبار باشد. بهتر است قبل از خرید از صحت و سقم مجوز نمایندگی که قصد خرید از وی را دارید را استعلام نمایید. این کار را می توانید با مراجعه به وبسایت تولید کننده و یا با تماس تلفنی انجام دهید.

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

gavsandogh_arka@

 

مقالات مرتبط

گاوصندوق خارجی

گاوصندوق کره ای

آیا گاوصندوق کره ای بخریم؟ هر آنچه باید در مورد گاوصندوق کره ای بدانید در این مقاله به درخواست کاربران عزیز آرکا پیرو موضوع گاوصندوق

ادامه مطلب »
خزانه سوالبارد

گاوصندوق طبیعت

گاوصندوقی از جنس طبیعت خزانه جهانی بذر سوالبارد (Svalbard Global Seed Vault) از سال 2008 به صورت رسمی افتتاح شده اما شاید تاکنون نامش را

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *