مقالات مرتبط

دسته بندی ها

خدمات گاوصندوق

خدمات گاو صندوق به اندازه تولید و فروش آن مهم است. این هم برای تولید کننده و فروشنده و هم برای مشتری بسیار مهم و جزو اولویت ها می باشد. خدمات پس از فروش گاو صندوق می تواند شامل تنظیم و تغییر رمز تعمیر قفل ها رگلاژ كردن لولا ها و دستگیره ها ترمیم رنگ صدمات مربوط به بدنه حمل و نقل و جابجایی گاوصندوق باشد.

خدمات گاوصندوق

با وجود داشتن اطلاعات و آگاهی در رابطه با استفاده اصولی از یک گاوصندوق باز هم احتمال به وجود آمدن ایراد و صدمه وجود دارد. همین موضوع اهمیت خدمات را روشن می کند.

گاوصندوقی كه شما به عنوان خريدار تهيه می نمایید دستگاهی است شامل قطعات و ابزارهای کوچک و بزرگ كه همگی دارای استهلاک و فرسایش هستند. به همین دلیل لازم است كه شما طرز استفاده صحیح از یک گاوصندوق را بدانید.

بهترین راه برای افزایش آگاهی در این رابطه ، کمک خواستن از فروشندگان و عرضه كنندگان این محصول است. یکی دیگر از راه ها مراجعه به سایت ها و پایگاه های مجازی تولیدكنندگان معتبر برای كسب آگاهی است. در وبسایت آرکا مقالات آموزشی زیادی مخصوصا در زمینه انواع رمز و آموزش تغییر رمز و…ارائه شده است. پس حتما دنبال برندهایی باشید که محصول خود را با گارانتی بلند مدت عرضه می کنند.

صندوق نسوز آرکا بیش از بیست سال است که در صنعت تولید گاوصندوق فعالیت می کند. سابقه درخشان این شرکت به دلیل عوامل زیر است:

 • کیفیت بالای محصولات
 • خدمات پس از فروش عالی
 • تعهد به کار و مشتری
 • اعتماد شما خریداران گرامی به متخصصان ایرانی و کالای داخلی

از این رو آرکا همواره سعی دارد این خوشنامی که با توکل بر خدا و زحمت فراوان به دست آورده است را حفظ نماید و همواره بهترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه نماید. 

به همین دلیل سفارشات گاوصندوق از سراسر کشور به آرکا می رسد. وجود 24 نمایندگی فعال در سراسر کشور جهت ارسال گاو صندوق و خدمات رسانی به مشتریان گواه این مدعاست.

مجموعه این عوامل در کنار بسیاری از ویژگی های دیگر سبب شده است تا مشتریان گاوصندوق در سال 98 بیش از گذشته به آرکا اعتماد کنند. موارد زیر تنها نمونه ای از مشتریان آرکا در سال جاری هستند:

 • وزارت بهداشت و درمان
 • اداره کل محیط زیست خوزستان
 • سازمان جهاد کشاورزی استان خوزستان
 • اداره تامین اجتماعی استان بوشهر
 • فرودگاه بین المللی اهواز
 • قوه قضائیه استان تهران
 • برق منطقه ای کرمان
 • استانداری البرز
 • شعب بانک آینده در سراسر کشور
 • کمیته امداد امام خمینی استان چهار محال و بختیاری
 • اداره کل بنادر و کشتیرانی کشور
 • استانداری لرستان
 • مجموعه ویتامین سراهای ویتانژی

و…

یکی از افتخارات آرکا که همواره به آن می بالدخدمات پس از فروشی است که ارائه می دهد. مجموعه آرکا افتخار دارد که برای تمام محصولات خود خدمات پس ار فروش مادام العمر ارائه می دهد. علاوه بر این گاو صندوق های ضد سرقت خود را تا 24 ماه گارانتی ( ضمانت ) می کند.

دو مزیت خدماتی که صندوق نسوز آرکا برای مشتریان خود ارائه می کند مادام العمر بودن و در دسترس بودن آن است. از لحظه خرید تا هر زمان که گاو صندوق دارید می توانید از خدمات آرکا استفاده کنید. چرا که خط مشی این مجموعه، مشتری مداری و احترام به کیفیت و پشتیبانی از محصول تولیدی خود می باشد.

آشنایی با انواع خدمات گاوصندوق

به طور کلی خدمات پس از فروش گاوصندوق بیش از چهل مورد می باشد. از جمله مهمترین این 40 مورد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تعمیر قفل گاو صندوق
 • نصب انواع سیستم های باز دارنده ضد سرقت و انواع رمز مکانیک ، دیجیتال و اثر انگشتی به سفارش مشتری
 • آموزش کار با انواع رمزها و تغییر رمز ، عوض کردن و دو رمزه کردن و چند رمزه کردن گاو صندوق ها
 • ثابت کردن گاوصندوق از طریق جوش رول پلاک
 • قالب گیری و بتن
 • رفع زنگ زدگی یا رنگ آمیزی
 • بازگشایی درب گاوصندوق
 • حمل گاوصندوق
 • خدمات جابجایی گاوصندوق
 • معاوضه گاوصندوق

و……انواع خدمات پس از فروش آرکا می باشد که به مشتریان خود ارائه می دهد.

ارتقاء گاوصندوق

در صورت داشتن گاوصندوق قدیمی یا ضعیف توصیه میکنیم حتما اقدام به روز رسانی آن نمایید. تجهیز گاو صندوق به انواع رمز با کیفیت و سیستم های هشدار دهنده باعث افزایش ضریب ایمنی آن می شود. اگر می خواهید دیگر نگران دلار سکه جواهرات و مدارک مهم خود نباشید این کار برای شما ضروری است. طرح تعویض گاوصندوق های قدیمی با مدرن آرکا کمک زیادی به شما می کند.

راه دیگری هم برای شما پیشنهاد می کنیم. در منزل خود خزانه بزنید و ایمنی منزل خود را تضمین کنید. صندوق نسوز آرکا همیشه کنار شماست. مراحل ساخت خزانه در منزل را از شرکت صندوق نسوز آرکا بخواهید. در مقالات بعدی درباره این موضوع بیشتر صحبت می کنیم.

تعويض قفل های تک كليد و یا خراب

مسلما ایمنی قفل ها در گاوصندوق حائز اهميت است. چنانچه گاوصندوق دارای قفلی است كه كليد یدک آن مفقود شده است و يا قفلی كه هرگز كار نمی کند باشد بايد سريعا براي تعمير آن وارد عمل شد و اين مشكل را حل نمود.

زيرا چنانچه كليد بشكند و كليد یدک موجود نباشد بازگشایی درب گاوصندوق كار سخت و زمان بر و پر هزینه ايست. همچنين اگر قفلی از كار افتاده باشد بهتر است سريعا آن را تعمير كرد چرا كه خود اين قفل یک عامل بازدارنده در هنگام سرقت است.

ضدسرقت كردن مدل های بدون سيستم ضدسرقت

سيستم ضدسرقت مكانیزمی است مكانیكی تعبيه شده در درب كه با ورود هر گونه ضربه يا فشاری فعال شده و مانع از باز شدن درب گاوصندوق می شود; صندوق های قديمی و يا با كيفيت پايين معمولا فاقد اين سيستم هستند.

سيستم ضدسرقت نقش عمده ای در ایمنی گاوصندوق ها دارد. لذا نصب آن بر روی گاوصندوق ها همواره توصيه می شود. گروه صنعتی آركا اين خدمات را در محل با كمترين زمان ممكن انجام می دهد.

تعويض قفل با رمز و يا تعويض رمز مكانيک با رمز ديجيتال

از آنجایی كه امنيت رمز به مراتب بيشتر از قفل می باشد گاهی لازم است صندوق های قديمی خریداری شده را از نظر امنيتی به روز نمود. مثلا قفل را با رمز مکانيک و يا ديجيتال تعويض نمود. سابقا رمز های مكانيكی ايمن ترين و محبوب ترين نوع رمز ها بودند كه البته تغيير رمز آن كاری نسبتا پيچيده بود.

اما با گذشت زمان و پيشرفت تكنولوژی رمز هاي ديجيتال پا به عرصه ظهور نهادند كه هم امر تغيير رمز را تسهيل نموده و هم ضريب ایمنی بالاتری از رمز های مکانيک دارند.

به عنوان مثال در رمز ديجيتال كره با وارد كردن 2 بار پياپی رمز اشتباه، رمز به مدت چندين ساعت از كار می افتد كه اين خود عامل بسيار خوبی برای پيشگيری از سرقت است.واحد خدمات شركت آركا اين كار را در محل و با بالاترين دقت و كيفيت انجام می دهد.

نصب صندوق ها به زمين

همان طور كه بارها و بارها بدان اشاره شده است اولین فاكتور در ایمنی گاوصندوق وزن است; یعنی هر چقدر صندوق غیر قابل حمل تر باشد دارای ایمنی بالاتريست.

برای این كار واحد خدمات صندوق نسوز آركا گاوصندوق های کوچک و يا سبک را توسط پیچ های مخصوص به زمین یا دیواره ها متصل می كند يا با استفاده از نبشی گاوصندوق را به سازه های فلزی اطراف آن اتصال می دهد. اینكار باعث جلوگیری از سرقت گاوصندوق و جابه جایی آن می شود.

نصب سیستم هوشیار و مکان یاب

واحد خدمات گاو صندوق آركا قادر است سیستمی الكترونیكی را در محل بر روی گاوصندوق نصب كند كه با بازشدن درب صندوق بر روی گوشی صاحبش پیامكی مبنی بر باز شدن درب ارسال می نماید.

این كار باعث می شود به محض مشاهده مورد مشکوک و يا بازگشایی درب در زمان غير متعارف بتوان موضوع سرقت را به پليس گزارش داد و هر چه سريع تر مانع از سرقت شد.

این مکانیزم هوشمند الکترونیکی سيستم هوشيار نام دارد ،كه چنانچه درب صندوق تحت هر شرايطي باز شد به تلفن همراه مشتری پيامكي با متن زیر ارسال مي شود.

“درب گاو صندوق شما در اين لحظه باز شد”

لذا مشتري ظرف زمان كوتاهي مي تواند از سرقت گاو صندوق مطلع شود و تدابير لازم را براي توقف اين سرقت انجام دهد. در هنگام خريد علاوه بر نصب سيستم هوشيار مي توان gps نيز بر روی گاو صندوق نصب كرد كه به محض خروج گاو صندوق از محل مي توان توسط مكان ياب آن را مورد پيگيري قرار داد.

هم اكنون نصب سيستم هوشيار همراه با مكان ياب از نوين ترين خدمات مربوط به حوزه ايمني مي باشد كه انحصار مجموعه صندوق نسوز آركا می باشد.

حمل گاوصندوق

یقینا وزن سنگین صندوق برای جابجایی در منازل مشکل ساز به نظر می رسد. یک گاوصندوق خانگی باید سنگین باشد تا به راحتی قابل سرقت نباشد. در این صورت برای تمیز کردن و یا چیدمان خانه و یا اسباب کشی مشکل ساز می شود. اما به هیچ وجه نگران نباشید.

جهت حمل و نقل یا اسباب کشی صندوق های سنگین فقط کافیست یک تماس بگیرید. فقط با یک تماس به شرکت گاوصندوق نسوز آرکا ( محمدزاده ) این مسئله برای شما حل می شود. نیروهای خبره و با تجربه آرکا گاو صندوق شما را با هر وزنی و در هر مکانی و با هر تعداد پله به سلامت حمل می کنند.

به یاد داشته باشید که گاوصندوق های خانگی آرکا با توجه به ابعاد منزل شما و سفارشی ساخته می شوند به همین دلیل در بسیاری از موارد با نظرخواهی و هماهنگی و رضایت شما گاوصندوق ها به زمین یا دیوار پیچ می شود. برای همین در بیشتر موارد نیاز به جا به جایی ندارید.

حمل و نقل گاو صندوق در اسباب کشی ها
حمل و نقل گاو صندوق در اسباب کشی ها

باز کردن رمز گاوصندوق

ممکن است بترسید از این که در باز کردن رمز گاو صندوق خود به مشکل بخورید. یا درب صندوق تان قفل شود و باز نشود و مدارکتان داخل آن گیر کند; یا این که رمز صندوق خود را فراموش کنید. این مشکل را به مهندسان شرکت گاوصندوق آرکا بسپارید.

اول این که ما توصیه می کنیم از گاوصندوق اثر انگشتی استفاده کنید. تا نیاز به حفظ کردن رمز یا نگهداری از کلید نداشته باشید. در اینصورت رمز شما همیشه در مشت شماست.

اما در هر صورت فقط کافیست تماس گرفته و مشکل را اطلاع دهید. در مرحله اول به صورت تلفنی راهنمایی های لازم را به شما خواهیم کرد تا درب گاوصندوق شما باز شود. در اکثر مواقع این کار جواب می دهد. اگر تلفنی مشکل حل نشد نیروهای ما اعزام می شوند و با حضور در محل مشکل شما را حل خواهند کرد.

نتیجه گیری:

خدمات پس از فروش برای یک گاو صندوق ، مهم ترين نكته در هنگام خرید آن به حساب می آيد. پس توصیه می شود، موقع تهيه یک گاوصندوق ، حتما از فروشنده ، برگه ضمانت و گارانتی گاوصندوق را بخواهید. در واقع می توان گفت تنها به دنبال برندهایی باشید كه محصولات خود را با ضمانت و گارانتی بلند مدت عرضه می كنند.

ضمن این که هنگام دریافت صورت حساب كالا و برگه گارانتی با دقت آنها را مطالعه نموده و از موارد شامل و غير شامل ضمانت نامه آگاه شوید. دقت داشته باشید كه مدت اعتبار گارانتی گاوصندوق شما با تاریخ فاكتور و یا تاریخ تحویل گاوصندوق هم خوانی داشته باشد.

در هر جای ایران که باشید جهت دریافت خدمت و رفع مشکل فقط کافیست تماس بگیرید. فقط با یک تماس با کار شناسان آرکا می توانید به نزدیکترین نمایندگی رسمی و مجاز آرکا در سراسر کشور متصل شوید. همچنین می توانید از همین سایت لیست نمایندگی های مجاز و رسمی آرکا را مشاهده نموده و به نزدیکترین نمایندگی سر بزنید و یا حتی تماس بگیرید.

اگر برندی كه قصد خرید آن را دارید تولید یک شهر دیگر است حتما باید از نمایندگی و عامل فروش مجاز همان شهر خريد کنید. چرا كه ممكن است برگه ضمانت نامه شما فاقد اعتبار باشد. بهتر است قبل از خرید از صحت و سقم مجوز نمايندگی كه قصد خرید از وی را دارید را استعلام نمایید. این کار را می توانید با مراجعه به وبسایت تولید كننده و یا با تماس تلفنی انجام دهید.

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

gavsandogh_arka@

 

مقالات مرتبط

خزانه سوالبارد

گاوصندوق طبیعت

گاوصندوقی از جنس طبیعت خزانه جهانی بذر سوالبارد (Svalbard Global Seed Vault) از سال 2008 به صورت رسمی افتتاح شده اما شاید تاکنون نامش را

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *