مقالات مرتبط

دسته بندی ها

بدترین و بهترین قفل گاوصندوق را چگونه بشناسیم

بهترین و بدترین قفل برای گاوصندوق را بشناسید

در ایران به طور کلی دو نوع قفل برای گاوصندوق استفاده می‌شود; انتخاب بین بهترین و بدترین قفل گاوصندوق است بنابراین شما انتخابی برای محصولات صرفا خوب و خوب‌تر ندارید.

یک نمونه روکش قفل لاکی

 نحوه تولید را خریدار معین می‌کند; اگر خریدار بداند چه چیزی به سود وی است از فروشنده همان را طلب می‌کند; در ایران به طور کلی دو نوع روکش قفل برای گاوصندوق استفاده می‌شود; پس تولید کننده می‌تواند برای قفل گاوصندوق از یکی از آنها استفاده کند. قفلی بگذارد که دو نوع روکش بخورد و در این انتخاب بین دو نمونه‌ی خوب و خوب‌تر نیست؛ بلکه انتخاب بین بهترین و بدترین نوع قفل است.

قفل با درپوش فولادی

این درپوش بهترین درپوشی است که دنیا به خود دیده است و بالاترین کیفیت را دارد، جنس این درپوش تماما فولاد و در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف یافت می‌شود و خرابی آن تقریبا صفر است. این نوع قفل بسیار مرغوب و مطلوب است و تنها راه خراب کردن آن تخریب درب گاوصندوق است. از این قفل هم در کشور ایران و هم در کشورهای خارجی استفاده می‌شود و در حال حاضر رقیب قدرتمندتری ندارد.

قفل با درپوش لاکی

این درپوش در نقطه‌ی مقابل قفل با درپوش فولادی قرار دارد و بدترین نوع قفلی است که جهان به خود دیده است. این درپوش بسیار سست و بی کیفیت است و با ساختار گاوصندوق اصلا سازگاری ندارد؛ زیرا گاوصندوق یک کالای سرمایه‌ای است و باید سال‌ها از آن استفاده کرد. این قفل‌ها کیفیت چندانی ندارند و بعد از مدت زمان محدودی خراب می‌شوند.

نکته قابل توجه در این امر این است که درپوش‌های فولادی از طرف تولید کننده دارای ضمانت هستند. ولی قفل‌های لاکی ضمانت نامه ندارند و در این میان تولید کنندگان می‌توانند گاوصندوق را به سه شکل تولید کنند:

  • فقط با درپوش قفل فولادی
  • فقط با درپوش قفل لاکی
  • هم استفاده از درپوش لاکی و هم فولادی

ابن بر عهده شما است که کدام را انتخاب کنید؛ اما اگر احیانا قبلا گاوصندوق با درپوش قفل لاکی انتخاب کرده‌اید و اکنون با خواندن این مقاله احساس نا‌امنی می‌کنید می‌توانید با فروشندگان گاوصندوق تماس بگیرید و درخواست خدمات بروزرسانی گاوصندوق را داشته باشید تا مسئول فنی مورد قبول تولیدکنندگان و فروشندگان آماده شوند و ایمنی گاوصندوق شما را ارتقا دهند. این ارتقا می‌تواند شامل  تعویض درپوش شود. همچنین می‌توانید خود قفل که در مقالات آتی در مورد آن صحبت خواهد شد را با نصب رمز مکانیکی یا دیجیتالی ارتقا دهید.

خدمات صندوق نسوز آرکا

صندوق نسوز آرکا تولید کننده انواع گاوصندوق نسوز و ضد سرقت مناسب برای منازل،فروشگاه ها ،ادارات،موسسات مالی و بانک ها،درب خزانه و اجرای خزانه،دارنده گواهینامه مدیریت کیفیت و ایزو 9001-2000، با بیش از دو دهه تجربه اولین ارائه دهنده سیستم هوشیار در گاوصندوق است. شما می توانید درخواست این خدمات را داشته باشید تا مسئول فنی مورد قبول تولیدکنندگان و فروشندگان آماده شوند و ایمنی گاوصندوق شما را ارتقا دهند. این ارتقا می‌تواند شامل تعویض درپوش شود. همچنین می‌توانید خود قفل که در مقالات آتی در مورد آن صحبت خواهد شد را با نصب رمز مکانیکی یا دیجیتالی ارتقا دهید.

بروزرسانی : 2نوامبر2020

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

gavsandogh_arka@

مقالات مرتبط

گاوصندوق خارجی

گاوصندوق کره ای

آیا گاوصندوق کره ای بخریم؟ هر آنچه باید در مورد گاوصندوق کره ای بدانید در این مقاله به درخواست کاربران عزیز آرکا پیرو موضوع گاوصندوق

ادامه مطلب »
خزانه سوالبارد

گاوصندوق طبیعت

گاوصندوقی از جنس طبیعت خزانه جهانی بذر سوالبارد (Svalbard Global Seed Vault) از سال 2008 به صورت رسمی افتتاح شده اما شاید تاکنون نامش را

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *