xxx

مقالات مرتبط

دسته بندی ها

جا مخفی در گاوصندوق

گاوصندوق به مانند سایر ابزارهای امنیتی یک کالای خاص با پیچیدگی های منحصر به فرد به شمار می رود; این پیچیدگی یکی از ویژگی های یک کالای امنیتی است; در هنگام تولید یک صندوق نسوز ، تولید کننده سعی می کند که به پیچیدگی ها و ابزار های امنیتی گاوصندوق اضافه کند. این امر باعث بالا رفتن ضریب ایمنی و به همان نسبت افزایش آرامش خاطر خریدار است. یکی از قسمت های خاص گاوصندوق که معمولا به عنوان یک آپشن امنیتی و مزیتی خاص به مشتریان ارائه می شود ، تعبیه جا مخفی در گاوصندوق است.

اگر فضای داخلی یک گاوصندوق را مشاهده کنید این فضا به دو بخش صندوقچه و محفظه ی اصلی تقسیم می شود. معمولا خریداران از گاوصندوق برای نگه داری وجوه نقد ، طلا و جواهرات ، اسناد و مدارک و اشیای گران بها استفاده می کنند. به همین دلیل ، فضای داخل گاوصندوق برای نگه داری این موارد تقسیم بندی می شود. مثلا افراد برای نگه داری اشیای با حجم کوچک ترجیح می دهند از فضای صندوقچه استفاده کنند.

مزایای جا مخفی در گاوصندوق

در برخی موارد مشتریان دوست دارند که برخی اقلام داخل گاوصندوق را در قسمتی با دسترسی دشوار نگه داری کنند. یا این که شیء یا کالایی  دارند که می خواهند با سایر محتویات گاوصندوق قاطی نشود و به صورت جداگانه نگه داری گردد. مثلا سنگ های قیمتی و گران بها نمونه ای بارز برای این موضوع است.

در این مواقع تولید کننده پیشنهاد تعبیه جامخفی داخل صندوق را به مشتری می دهد; در واقع جا مخفی ، فضایی است که در حالت عادی از دید افراد پوشیده است; این قسمت در بخشی از فضای داخلی صندوق ایجاد می شود; و شخص مالک صندوق به راحتی به آن دسترسی دارند ، اما این دسترسی برای دیگر اشخاص بسیار دشوار است.

مهمترین خاصیت امنیتی جا مخفی ، مخفی بودن آنست; در حالی که از لحاظ فیزیکی ، قدرت مقاومت بالایی در مقابل ضربه یا صدمه را ندارد; این محفظه به نوعی فضای امنی برای برخی اقلام بسیار کوچک و خاص است که فرد می خواهد حتی الامکان دور از دسترس و دید باشد. پیچیدگی در طراحی یک گاوصندوق در کنار زیبایی و راحتی در استفاده برای کاربر مزیت خاص گاوصندوق های آرکا به حساب می آید

آرامش کامل را با آرکا تجربه کنید

نگارنده: اورنگ حسابدار آرکا

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

gavsandogh_arka@

مقالات مرتبط

خزانه سوالبارد

گاوصندوق طبیعت

گاوصندوقی از جنس طبیعت خزانه جهانی بذر سوالبارد (Svalbard Global Seed Vault) از سال 2008 به صورت رسمی افتتاح شده اما شاید تاکنون نامش را

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *