درب خزانه گاوصندوق آرکا

درب خزانه گاوصندوق آرکا

درب خزانه گاوصندوق چیست؟

درب خزانه گاوصندوق یکی دیگر از محصولات تولیدی و البته پر استقبال گروه صنعتی صندوق نسوز ارکا می باشد; علت استقبال زیاد مشتریان از درب های خزانه آرکا ایمنی و کیفیت بالای آن است; ضمن این که با توجه به کارآیی و نحوه استفاده از آن مشتریان خاصی اقدام به سفارش آن می کنند; تمام اجزای درب های خزانه کاملا با سفارش مشتری تولید می شوند; از ابعاد گرفته تا انواع سیستم های بازدارنده و محافظ، رمزها، نوع ورقه ها و قطر زبانه ها همگی سفارشی می باشد. در حقیقت دست خریدار کاملا باز است تا ایمنی مد نظر خود را با آرامش کامل و امکانات دلخواه به دست آورد.

درب خزانه در چه مکان هایی کاربرد دارد؟

درب خزانه گاوصندوق در بانک ها و موسسات مالی و اعتباری، اسلحه خانه ها، عتیقه فروشی ها، سنگ های قیمتی، پژوهش سرا ها کاربرد دارند; همین مکان ها هم بیشترین سفارش کننده و خریدار این محصول هستند; علت این کارآیی را می توان امنیت فوق العاده زیاد این درب ها دانست; مخصوصا این که در کنار درب خزانه می توان از درب محافظ هم استفاده کرد; این کار امنیت بالای درب خزانه را بیشتر از قبل هم می کند; همچنین می توان از درب فرار برای استفاده بهتر از وقت و همین طور پیش بینی و جلوگیری از شرایط بد احتمالی استفاده نمود.

درب محافظ خزانه

درب های محافظ همراه با درب های خزانه تعبیه می شوند; نصب آن ها اغلب برای بانک ها توصیه می شود; یکی از فواید این درب ها صرفه جویی در زمان است; به این صورت که وقتی کاربر در داخل خزانه است، برای بهره وری در زمان می توان درب محافظ را بست و درب خزانه را باز نگه داشت; در این شرایط امنیت کاربر هم کاملا تامین است. درب محافظ آرکا مدل 2500 نمونه خوبی از این درب ها می باشد.

درب خزانه گاوصندوق چگونه ساخته می شود؟

برای آماده سازی خزانه، فضای مورد نظر مشتری باید راویز بندی گردد. سپس بتن مسلح تزریق گردد و به ابعاد درب خزانه ای که تولید شده را به پایه هایی که از قبل اماده شده برای اتصال جوش داده و ثابت می گردد; در نهایت دور درب قالب گیری شده و بتن ریزی می گردد.

بدنه درب خزانه با فولاد به قطر 8 تا 10 میلی متر تولید شده و ما بین دو جداره فولاد بتن مسلح پر می شود و با زبانه های 50 تا 90 میلی متر از چها طرف مهار می گردد. درب مجهز به انواع سیستم های باز دارنده انواع رمزها مثل مکانیک تایوان، دیجیتال کره و یا اثر انگشتی و قفل های کلید بلند می باشد. تمام این ها با نظر و سفارش مشتری و مشاور فروش صندوق نسوز آرکا صورت می گیرد و همین ایمنی و اعتماد به شرکت آرکا باعث استقبال از این محصول بین مشتری ها شده است.

خرید درب خزانه گاوصندوق آرکا

درب خزانه گاوصندوق را می توان همراه با درب حفاظ و یا درب فرار سفارش داد. بعضی اوقات مشتری برای آماده سازی خزانه به مشاوره نیاز دارد. مهندسین شرکت صندوق نسوز ارکا تمامی اطلاعات را به صورت رایگان در اختیار مشتری می گذارند و حتی  پروسه صفر تا صد کار را هم انجام می دهند.

آرامش کامل را با آرکا تجربه کنید

نویسنده: منفرد، مدیر فروش آرکا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *