درب خزانه گاوصندوق آرکا

درب خزانه گاوصندوق آرکا

درب خزانه گاوصندوق چیست

درب خزانه گاوصندوق یکی دیگر از محصولات تولیدی و البته پر استقبال گروه صنعتی صندوق نسوز ارکا می باشد; علت استقبال زیاد مشتریان از درب های خزانه آرکا ایمنی و کیفیت بالای آن است; ضمن این که با توجه به کارآیی و نحوه استفاده از آن مشتریان خاصی اقدام به سفارش آن می کنند; تمام اجزای درب های خزانه کاملا با سفارش مشتری تولید می شوند; از ابعاد گرفته تا انواع سیستم های بازدارنده و محافظ، رمزها، نوع ورقه ها و قطر زبانه ها همگی سفارشی می باشد. در حقیقت دست خریدار کاملا باز است تا ایمنی مد نظر خود را با آرامش کامل و امکانات دلخواه به دست آورد.

درب خزانه در چه مکان هایی کاربرد دارد

درب خزانه گاوصندوق در بانک ها و موسسات مالی و اعتباری، اسلحه خانه ها، عتیقه فروشی ها، سنگ های قیمتی، پژوهش سراها کاربرد دارند; همین مکان ها هم بیشترین سفارش کننده و خریدار این محصول هستند; علت این کارآیی را می توان امنیت فوق العاده زیاد این درب ها دانست; مخصوصا این که در کنار درب خزانه می توان از درب محافظ هم استفاده کرد; این کار امنیت بالای درب خزانه را بیشتر از قبل هم می کند; همچنین می توان از درب فرار برای استفاده بهتر از وقت و همین طور پیش بینی و جلوگیری از شرایط بد احتمالی استفاده نمود.

درب محافظ خزانه

درب های محافظ همراه با درب های خزانه تعبیه می شوند; نصب آن ها اغلب برای بانک ها توصیه می شود; یکی از فواید این درب ها صرفه جویی در زمان است; به این صورت که وقتی کاربر در داخل خزانه است، برای بهره وری در زمان می توان درب محافظ را بست و درب خزانه را باز نگه داشت; در این شرایط امنیت کاربر هم کاملا تامین است. درب محافظ آرکا مدل 2500 نمونه خوبی از این درب ها می باشد.

آرامش کامل را با آرکا تجربه کنید

نویسنده: منفرد، مدیر فروش آرکا

درب خزانه گاوصندوق آرکا
(2) رای، امتیاز:5
0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *