مقالات مرتبط

دسته بندی ها

دانستنيهايي در مورد سیف باکس هتلی

دانستنيهايي در مورد سیف باکس هتلی (گاوصندوق هاي يكجداره هتلي)

در این مقاله به برخی از ویژگی های سیف باکس هتلی و دلایل اهمیت آن می پردازیم.

نکات حائز اهمیت در هنگام خرید گاوصندوق

گاوصندوقي كه شما قصد استفاده از آن را داريد بايد با نوع نياز و نيز امكانات و فضاي موجود در محل نصب آن متناسب باشد. برخي هنگام خريد و تهيه گاوصندوق ، به اين نكته توجهي ندارند و پس از نصب صندوق و بروز مشكلات متعدد ، متوجه خواهند شد كه خريد خوب و صحيحي انجام نداده اند.

نياز شما به يك گاوصندوق مي تواند بر حسب شغل شما ، ميزان وجوه نقدي ، ميزان و نوع اسناد و مدارك با ارزش شما و يا اشياي قيمتي كه قصد نگهداري آن را داريد متغير باشد. جداي از نوع نياز ، شرايط محيطي و محل نصب گاوصندوق هم نقش بسزايي در انتخاب شما خواهد داشت. ممكن است شما در محل مورد نظر محدوديت هايي براي نصب گاوصندوق خود داشته باشيد. اعم از محدوديت فضا و يا محدوديت وزني. برخي اماكن و ساختمان ها با توجه به نوع ساخت آن ، ممكن است ميزان تحمل و وزن آنها محدود باشد. شما هنگام خريد گاوصندوق حتما بايد اين مسئله را مد نظر داشته باشيد. چرا كه بعد از نصب يك گاوصندوق با وزن بيشتر از تحمل ساختمان ، احتمال بروز آسيب و حادثه در مواقعي مانند تكان هاي شديد و جابجايي گاوصندوق بروز دهد. علاوه بر وزن ، مقدار فضاي موجود هم مسئله مهمي در نوع انتخاب شماست. محل نصب يك گاوصندوق بايد در بهترين نقطه ساختمان باشد كه از نظر دسترسي و در معرض ديد بودن بايد شرايط خاصي داشته باشد. جهت تعيين محل نصب گاوصندوق خود فضاي موجود آن را هم بررسي كنيد تا با حجم گاوصندوق تناسب داشته باشد. در برخي موارد هست كه ساختمان فضاي محدودي دارد پس شما ناچار به انتخاب يك گاوصندوق كوچك هستيد.

با توجه به موارد ذكر شده فوق ، مي توان گاوصندوق هاي يكجداره سيف باكس را مدنظر خود قرارداد. خريد صندوق هاي يكجداره در كنار مسائلي از قبيل محدوديت وزن و فضا ، دلايل ديگري هم ميتواند براي خريدار داشته باشد. در اين مقاله به برخي ويژگي هاي خاص صندوق هاي سيف باكس يكجداره اشاره خواهد شد:

ویژگی های سیف باکس هتلی

سیف باکس هتلی

قابليت حمل:

صندوق سيف باكس بصورت ميانگين وزني در حدود 15 تا 20 كيلوگرم دارد. در مواقعي شما قصد داريد مدارك و وجوه خود را در محفظه اي ايمن گذاشته و براحتي آن را جابجا كنيد. البته اين مورد بايد با حفظ مسائل امنيتي همراه باشد چراكه سيار بودن صندوق شما ، كار را براي سارقين راحت تر خواهد كرد.

قابليت اتصال به ديوار و زمين:

با توجه به ابعاد كوچك و نيز وزن پايين ، شما ميتوانيد سيف باكس خود را با استفاده از پيچ هاي رولبولت ضخيم به ديوار يا كف متصل كنيد. با اين كار ، علاوه بر سهولت در استفاده از صندوق ، ميزان امنيت ان هم افزايش خواهد يافت.

ابعاد و اشكال متنوع:

صندوق هاي يكجداره بدليل اينكه جداره بتن خور ندارند و وزن آنها كم است ، اين قابليت براي توليد كننده وجود دارد كه سيف باكس را با ابعاد و اشكال هندسي دلخواه  و متنوع براي خريدار توليد كند. بنابراين خريدار و مصرف كننده با توجه به نوع نياز و اشيايي كه بايد داخل سيف باكس نگهداري كنند ميتوانند صندوق خود را سفارش دهند.

قابليت جاسازي داخل جداره ديوار يا زمين:

حجم سيف باكس كم است. پس ميتوان آنرا در داخل جداره ديوار ها ، كمد ديواري و يا كف زمين جاسازي و مخفي كرد.

توجيه اقتصادي در تيراژ بالا:

يكي از متداول ترين موارد مصرف سيف باكس يكجداره ، استفاده در هتلها و سوييت هاي مسافري است. مديران و مالكان هتل ها براي ارائه خدمات بهتر به مشتريان، اقدام به تعبيه محفظه امن براي نگهداري اسناد و مدارك مسافران در داخل اتاق ها مي كنند. اين كار علاوه بر اينكه مسئوليت نگهداري را از هتل سلب ميكند ، امنيت و آرامش خاطري بيشتر به مسافران مي دهد. بنابراين هتلها با توجه به تعداد بالاي اتاق ها نياز به تهيه يك صندوق ايمني با قيمت به صرفه دارند. سيف باكس هاي يكجداره ، بهترين گزينه براي آنها بشمار ميآيد. به همين دليل است كه نام صندوق هاي هتلي براي اين نوع كالا رايج شده است.

فروشگاه اینترنتی گاوصندوق آرکا

شرکت آرکا تولید کننده انواع گاوصندوق نسوز، هتلی و … می باشد. سیف باکس های هتلی آرکا علاوه بر ظاهر شکیل و زیبا، مجهز به انواع رمز مکانیک و دیجیتال هستند که امنیت این سیف باکس های هتلی را دو چندان می کنند.

شرکت آرکا با تولید انبوه سیف باکس های هتلی، هتل هایی از قبیل هتل میثاق و هتل جوادالائمه را با صندوق های هتلی آرکا تجهیز کرده است.

جهت ثبت سفارش به صورت اینترنتی، می توانید از وبسایت رسمی گاوصندوق آرکا  محصول مورد نظر خود را با چهار درصد تخفیف فروشگاهی آرکا، خریداری کنید.

جهت مشاهده محصولات، توضیحات گاوصندوق ها و فروشگاه اینترنتی آرکا اینجا کلیک کنید.

جهت مشاهده لیست قیمت محصولات آرکا اینجا کلیک کنید.

پیج اینستاگرام گاوصندوق آرکا

gavsandogh_arka@

مقالات مرتبط

خزانه سوالبارد

گاوصندوق طبیعت

گاوصندوقی از جنس طبیعت خزانه جهانی بذر سوالبارد (Svalbard Global Seed Vault) از سال 2008 به صورت رسمی افتتاح شده اما شاید تاکنون نامش را

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *