قیمت گاوصندوق ضد سرقت آرکا

قیمت گاوصندوق ضد سرقت

قیمت گاوصندوق ضد سرقت

قیمت گاوصندوق ضد سرقت بر اساس کیفیت و درجه امنیت آن است که تعیین می شود. بسیاری از تولید کنندگان و فروشندگان ادعا دارند که صندوقی که می فروشند کاملا ضدسرقت می باشد. این که چقدر صحت این ادعا مورد تایید است جای بحث دارد. اما خود گاو صندوق های ضدسرقت هم کیفیت بالا و پایین دارند. گاوصندوقی را ضدسرقت می گویند که نتوان آن را سرقت نمود. اما صندوق هایی که سرقت را به تعویق می اندازد و مقابل سارق کمی بیشتر دوام می آورند هم به اشتباه ضدسرقت خطاب می کنند.

بهترین گاوصندوق ضد سرقت باید دارای چه ویژگی هایی باشد

بهترین گاو صندوق ضد سرقت صندوقی است که تقریبا توسط هیچ کسی جز صاحبش باز نشود و آن قدر دزد را به دردسر بیاندازد که از سرقت صرفنظر کند یا این که زمان وی تمام شده و مجبور به فرار شود. چنین صندوقی باید تجهیزات ایمنی متعدد و متفاوتی روی آن نصب باشد. بارزترین و شاخص ترین ویژگی های یک صندوق ضدسرقت را می توان به قرار زیر برشمرد:

قابل حمل نباشد

به طور کل هیچ یک از گاوصندوق های سبک را نمی وان ضدسرقت نامید.زیرا به راحتی قابل حمل بوده و دزد خود صندوق را می دزدد و سر فرصت درب آن را باز می کند. بنابراین یک صندوق ضد سرقت حتما باید سنگین وزن باشد. یا این که به زمین یا دیوار با پیچ متصل گردد تا نتوان آن را تکان داد.

دیواره ی غیر قابل نفوذی داشته باشد

جنس بدنه صندوق بسیار مهم است. در ساخت بدنه گاوصندوق های ضد سرقت آرکا از سوپر آلیاژ استفاده می شود. ضمن این که بین دیواره درونی و بیرونی آن صندوق ها توسط بتون مسلح و آرماتوربندی شده ( و بعضا رابیتز ) پر می شود تا هیچ گونه نفوذی به درون آن ها ممکن نباشد. طبیعتا در چنین شرایطی وزن صندوق هم بالا رفته و قابل حمل نیز نمی باشد. همچنین این بتن ها سبب نسوز شدن گاوصندوق می شوند. که اصلی ترین ویژگی این محصول امنیتی می باشد. در نتیجه از این صندوق ها می توان به عنوان گاو صندوق نسوز ضد سرقت هم نام برد.

در هنگام خرید گاوصندوق ضد سرقت حتما از مراکز و برندهای مشهور و خوش نام خرید کنید. زیرا اینکه در هنگام ساخت درون بدنه ی صندوق از گچ به جای بتن استفاده شده است یا خیر برای خریداران مشخص نیست و متاسفانه چنین اقدامی هم توسط برخی انجا می پذیرد. لذا خواهشمندیم نهایت دقت را به عمل آورید. در این زمینه پیشنهاد می کنیم حتما مقاله تشخیص یک گاوصندوق با کیفیت عالی را مطالعه نمایید.

صندوق نسوز آرکا افتخار دارد اعلام کند که تمامی خریداران گاوصندوق هر زمان که بخواهند می توانند با هماهنگی با کارخانه به محل کارخانه و خط تولید آمده و فرآیند ساخت گاو صندوق سفارشی خود را مشاهده نمایند تا از صحت و سقم استفاده از بتون مسلح بین دیواره های صندوق خود اطمینان حاصل نمایندو

درب صندوق باید مجهز به پیشرفته ترین قفل ها و رمزهای موجود باشد

وقتی گاوصندوق قابل حمل نباشد و بدنه آن هم غیر قابل نفوذ باشد تنها یک راه برای سرقت آن باقی می ماند. آن هم باز کردن درب آن است. دزدها با یک نگاه متوجه استحکام ظاهری صندوق شده و بلافاصله به سراغ بازگشایی درب گاوصندوق می روند. کلید روی درب به تنهایی نمی تواند امنیت گاوصندوق را تامین کند. چرا که باز کردن گاوصندوق کلیدی توسط یک کلید ساز حرفه ای و باتجربه به راحتی انجام پذیر است. اینجاست که قیمت گاوصندوق های ضدسرقت با هم دچار تمایز می شوند.

معمولا از قفل های مکانیک ، رمز دیجیتالی و رمز دیجتال اثر انگشتی روی درب در کنار کلید استفاده می کنند. امن ترین گزینه استفاده از رمز های اثر انگشتی است زیرا فقط با اثر انگشت صاحب صندوق باز می شود و به هیچ عنوان قابل سرقت نیست. عموما در سفارش گاوصندوق ضد سرقت طلا فروشی ها، مشتریان رمز دیجیتالی برای صندوق خود سفارش می دهند. در ساخت گاوصندوق ضد سرقت خانگی از رمز های دیجتالی اثرا نگشتی یا رمز مکانیکی تایوانی استفاده می شود.

مجهز به سیستم های هشدار دهنده باشند

سیستم پیامکی هوشمند معروف به سیستم هوشیار و همین طور سیستم جی پی اس یا ردیاب که محل گاوصندوق را همواره نشان می دهد و در صورت سرقت صندوق و جابجایی آن برای صاحبش قابل رویت خواحد بود، از جمله مواردی هستند که می توان به عنوان سیستم های هشدار دهنده ی گاوصندوق نصب نمود.

صندوق نسوز آرکا آماگی لازم جهت تامین تمای موارد مطروحه برای گاوصندوق سفارشی مشتریان رادارد. لذا فقط کافیست با یک تماس از مشاوران مجموعه آرکا راهنمایی های لازم را گرفته و اقدام به ثبت سفارش چه به صورت تلفنی یا حضوری و چه از طریق سایت رسمی شرکت نمایید.

تک تک گزینه هایی که مطرح شد سبب می شود قیمت گاو صندوق ضد سرقت تغییر کند. اما بدانید خرید چنین محصولی به مراتب بهتر از مدل هایی است که ایمنی و امنیت کامل را ندارند و خرید آن به صرفه تر از خرید مدل های ارزان و غیر ایمن است. می توانید با آرامش کامل وسایل گران قیمت و با ارزش خود را به آن بسپارید. شاید به همین دلیل است که فروش گاوصندوق ضد سرقت به مراتب بیشتر از گاو صندوق های ارزان و معمولی است.

آرامش کامل را با آرکارتجربه کنید

0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *