مقالات مرتبط

دسته بندی ها

وجه تمايز گاوصندوق های mm و ms آرکا

تفاوت  گاوصندوق های mm وms صندوق های نسوز آركا

در اين شماره از مقاله قصد داريم به وجه تمايز گاوصندوق های mm وms صندوق های نسوز آركا و بيان وجه تمايز آن ها بپردازيم. همان طور كه واضح است بررسي و تفحص به منظور يافتن راهی درست و ايمن برای رفع دغدغه امنیت كار دشوار و پيچيده ای است. قرن های متمادی و گذر زمان همواره يادآور اين مهم بوده است  كه انسان ها در انديشه محافظت از تمامی متعلقات گران بها و ارزشمند خود بوده اند تحقيقات گسترده در اين زمينه بيانگر آن است كه حفظ اشيا گران قيمت در مقابل سرقت و حوادث طبيعی و آتش سوزی از ساليان دور كاری بس دشوار و يك  مشکل بزرگ تلقی میشده است. پيگيری يافتن راه حلی برای اين مشکل منجر به ظهور اولين صندوق چه های فلزی از جنس آهن در قرن پيش شد.

هم اكنون با پيشرفت تكنولوژی و فن آوری در تمام عرصه ها گاو صندوق هایی مجهز و فوق ايمن توليد و به بازار ارائه می شود. گاو صندوق های توليدی شركت آركا از تنوع بالایی برخوردار است به طوری كه برای ابعادی خاص حدود پانزده مدل وجود دارد. البته شايان ذكر است اين گاو صندوق ها تماما نسوز بوده و مقاوم به حرارت هستند. لازم است چند مورد از استانداردهای شركت آركا كه در تمامی گاوصندوق های توليدی اين شركت رعايت می شود را بيان نمود.

در مدل های ms ضخامت ورق ها بيشتر از مدل mm می باشد. در مدل ms سیستم زبانه ها و دستگيره قوی تر از مدل mm است. رنگ های مدلms  به صورت استاندارد فیلی می باشد اما در مدل  mm قهوه ای است.

سیستم ضدسرقت

از لحاظ كيفيتی و امنيتی در رده بعد از مدل مجهز به سيستم ضد سرقت قرار دارند; از آنجا كه گاو صندوق كالایی است كه مستقيما با دارایی ها و سرمايه های افراد در ارتباط است، پيشنهاد شركت صندوق نسوز آركا اين است كه تا جایی كه شرايط مهياست بين گاو صندوق خوب و خوب تر حتما گزينه خوبتر انتخاب شود; چرا كه امنيت موضوع ريسک پذيری نيست.

لازم به ذكر است هر دو مدل MS و MZ قابليت نصب رمز مكانيک و ديجيتال را دارند; رمز ديجيتال كره ای از چند جهت نسبت به رمزهای مكانيكی بهتر است; اولا اينكه كار با آن راحت و سريع است; دوما اگر دو بار پياپی رمز را اشتباه وارد كنيم رمز برای مدتی از كار خواهد افتاد; سوما تغيير رمز آن بر خلاف مدل های مكانيكی در كسری از زمان امكان پذير است; چهارما اين كه از لحاظ ظاهری شكيل تر بوده و به علم روز دنيا نزديک تر است.

توصیه مشاوران شرکت گاوصندوق آرکا

به طور كلی بنا به دلايل زير استفاده از گاو صندوق نسوز آركا را به تمامی شهروندان توصيه می كنيم:

گاو صندوق نسوز آركا مفتخر است به توليد گاوصندوق های ضد سرقت،ايمن و نسوز با به روزترين امكانات از جمله سيستم هوشيار و رتبه اول در خدمات و بروزرساني گاو صندوق را در سال جاری از آن خود كرده است. ما به مهمترين دارایی هموطنانمان كه همان آرامش خاطر است بها داده و به بهترين نحو در صدد تحقق آن هستيم.

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

gavsandogh_arka@

 

مقالات مرتبط

خزانه سوالبارد

گاوصندوق طبیعت

گاوصندوقی از جنس طبیعت خزانه جهانی بذر سوالبارد (Svalbard Global Seed Vault) از سال 2008 به صورت رسمی افتتاح شده اما شاید تاکنون نامش را

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *