گاو-صندوق-ضد-سرقت-خانگي-آرکا

فروش گاو صندوق ضد سرقت خانگی آرکا

گاو صندوق ضد سرقت خانگی آرکا

عمده ترین دلیل خرید گاوصندوق خانگی محافظت از اموال با ارزش منزل در مقابل سرقت است. چنان چه قرار باشد در خانه وسایل گران بهایی مثل اواق بهادار ، اسناد و مدارک ، طلا و سه ، پول و ارز و مجموعه های کلکسیونی و…نگه داری کنید باید امنیت آنها را نیز تامین کنید. اگر یک صندوق بی کیفیت در منزل داشته باشیم  به منزله این است که همه آنچه را که دزد به دنبال آن است یک جا جمع کرده ایم  و در واقع به وی هدیه داده ایم. از این رو تنها یک گاو صندوق ضد سرقت خانگی می تواند این نیاز شما را برآورده کند.

گاوصندوق ضدسرقت به این معنی است که سارق به هیچ عنوان نمی تواند به محتویات گاوصندوق دسترسی پیدا کند. در حقیقت یک گاو صندوق ضد سرقت خانگی باید برای کلیه حربه های سارقین راهکار داشته باشد.

روش های سرقت از گاوصندوق

به طور کلی سرقت از گاوصندوق از چند طریق قابل انجام است:

  • باز کردن درب گاو صندوق
  • دزدیدن خود گاو صندوق
  • سوراخ کردن بدنه گاو صندوق
  • آنش زدن گاوصندوق
  • استفاده از فرز یا هوا برش

صندوق نسوز آرکا ( محمدزاده ) با ربع قرن سابقه درخشان در ساخت گاوصندوق چندین محصول جهت استفاده در منازل را طراحی و به مشتریان گرامی ارائه می کند. کلیه گاوصندوق های ضدسرقت آرکا مجهز به سیستم ضدسرقت داخلی هستند. این سیستم هوشمند و بسیار قدرتمند در داخل صندوق تعبیه شده و از بیرون قبل رویت نمی باشد. به همن دلیل از کار انداختن آن برای دزدها غیر ممکن است.

سیستم ضد سرقت منحصر به فرد آرکا تشخیص می دهد که درب گاوصندوق توسط صاحب آن در حال باز شدن است یا این که یک سارق در حال تلاش برای گشودن آن است. به همین دلیل در زمان سرقت، درب را از داخل قفل می کند. در چنین شرایطی دیگر هیچ کاری از دست سارقین بر نمیاید.

از جمله محصولات آرکا که مجهز به این سیستم هوشمند هستند و برای مصارف خانگی نیز استفاده می شوند می توان به موارد زیر اشاره نمود:

آرامش کامل را با آرکا تجربه کنید

فروش گاو صندوق ضد سرقت خانگی آرکا
(5) رای، امتیاز:4.8
0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *