Search
Close this search box.

مقالات مرتبط

دسته بندی ها

4 راه تشخیص گاوصندوق تقلبی از اصل

خیلی مهم است در زمان خریدگاوصندوق اطلاعات کافی برای انتخاب و تمیز دادن یک گاوصندوق تقلبی با اصلی را داشته باشید. منظور از تقلبی و جعلی بودن چیست و چطور می شود یک گاوصندوق اصل و قابل قبول با برند اصل خریداری کرد؟

متاسفانه عده ای سودجو وجود دارند که با جعل نشان های تجاری معتبر و معروف گاوصندوق هایی با کیفیتی متفاوت با آن برندها به فروش می رسانند. هر برند نشانه و نمادهایی منحصر به فرد خود در محصولات تولیدی اش دارد که با توجه  کردن به آنها می توانید گاوصندوق تقلبی را از اصلی شناسایی کنید.

در اینجا به برند آرکا (محمدزاده) می پردازیم که بیش از 20 سال است در زمینه تولید انواع صندوق نسوز،درب های خزانه ضد سرقت و صندوق امانات بانکی فعالیت مستمر دارد و معتبرترین برند در این زمینه در شرق کشور است.

از آنجایی گاو صندوق آرکا درشروع کار خود با نشان تجاری محمدزاده فعالیت می کرد،متاسفانه شاهد آن هستیم که تعدادی از افراد با تولید در کارگاه های کوچک و چسباندن برچسب محمدزاده روی گاو صندوق های خود جعل برند می کنند.

غالبا این افراد فروشگاه اختصاصی برای فروش گاو صندوق ندارند. بلکه محصولات خود را پشت وانت گذاشته و به صورت سیار می فروشند.

صندوق نسوز آرکا علاوه بر روش مستقیم از طریق کارخانه، فروش محصولات خود را از طریق نمایندگی های رسمی و مجاز فروش گاو صندوق آرکا در سراسر کشور انجام می دهد.

روی گاوصندوق های آرکا لوگو و آرم آرکا پرچ و ثبت می شود. زیر این لوگوها آدرس سایت رسمی آرکا هم درج شده است. این سایت هیچ گونه ارتباطی با برندهای تقلبی و جعلی ندارد.

چنانچه محصولی را از آرکا خریداری می کنید می توانید به همین سایت مراجعه نمایید. در قسمت اخبار و رویدادهای سایت اعلام خبر فروش گاوصندوق شما در سایت درج می شود.

یراق آلات کار شده روی گاو صندوق های آرکا مختص همین شرکت می باشد. درست است که می توان با جعل کردن این یراق آلات را روی محصولات دیگر هم کار کرد اما کافیست به کیفیت کار و نحوه نصب آنها دقت کنید.

به عنوان نمونه به دستگیره های نصب شده روی درب گاو صندوق های آرکا خوب دقت کنید. آنها را در دست بگیرید و درب را باز و بسته کنید. چنانچه گاوصندوق تقلبی نباشد و برند اصل باشد دستگیره لق لق نمی کند و کاملا چسبیده و سفت است.

درز بین بدنه و درب گاوصندوق نباید زیاد باشد. در هیچ یک از محصولات آرکا گاو صندوقی را پیدا نمی کنید که این شکاف زیاد و درز نمایان باشد.

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

 gavsandogh_arka@

مقالات مرتبط

گاوصندوق خارجی

گاوصندوق کره ای

آیا گاوصندوق کره ای بخریم؟ هر آنچه باید در مورد گاوصندوق کره ای بدانید در این مقاله به درخواست کاربران عزیز آرکا پیرو موضوع گاوصندوق

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *