Search
Close this search box.

مقالات مرتبط

دسته بندی ها

تاثیر ویروس کرونا (کوید 19 ) بر کسب و کارها

با ورود و پیدایش غیر قابل پیش بینی ویروس کرونا ( کوید 19 ) شکل زندگی مردم در حال دگرگونی است. مردم بیشتر از طریق فروشگاه های آنلاین خرید می کنند و کسب و کارهای اینترنتی رونق زیادی پیدا کرده اند.

قرنطینه خانگی بهترین راه مبارزه با ویروس کرونا می باشد. و هر ایرانی هم نوع دوست و وطن پرستی وظیفه دارد در خانه بماند. بنابراین بسیاری از مردم برای تامین نیازهای خود دیگر در خیابان ها به راه نمی افتند.

دیر یا زود با تلاش پزشکان و پرستاران و همه زحمتکشان و دلسوزان مدافعان سلامت در کنار همدلی و دلسوزی مردم ویروس کرونا (کوید 19) از ایران خواهد رفت. اما بهترین استفاده ای که از این شرایط خاص می توان گرفت را می توان در موارد زیر دانست:

 • رعایت هر چه بیشتر بهداشت فردی توسط همه مردم
 • تلاش هر چه بیشتر در جهت رعایت بهداشت محیط و جامعه
 • یک دلی و همدلی قوت قالب مردم ایران برای مواجهه با مشکلات
 • قدر دانستن شرایط فعلی وافراد زحمت کش کشور در حوزه سلامت
 • شناخت مردمی که حتی با به  خطر افتادن جان خود و هموطنانشان حاضر به همکاری نیستند
 • افزایش فروش اینترنتی در همه کسب و کارها و به روز شدن مردم با شکل زندگی مدرن در همه جای دنیا
 • و ….

بهترین کار این است که بعد از پیروزی بر این ویروس منحوس شکل خرید و تامین نیاز خود را به همین شکل انجام دهیم تا رونق فروشگاه های آنلاین بیشتر شود.

در واقع این شرایط باید سکوی پرتابی برای شکل جدیدی از زندگی نوین در بین خانواده های ایرانی باشد. علت این تاکید بر خرید اینترنتی نیازهای روزمره این است که این کار مزایا زیادی برای خود ما و کشورمان دارد.

خرید اینترنتی علاوه بر راحتی هر چه بیشتر کاربران، تاثیر چشمگیری در جهش تولید داخلی و همچنین اشتغال زایی پایدار دارد.

با رونق فروش آنلاین کالاهای تولید داخلی شاهد اتفاقات مثبت زیر خواهیم بود:

 • هزینه فروش برای تولیدکنندگان بسیار کاهش می یابد.
 • بهای تمام شده کالاها کاهش چشمگیری داشته و قیمت ها ارزان تر می شود.
 • افراد زیادی برای راه اندازی و حفظ و پشتیبانی وب سایت ها مشغول به کار می شوند.
 • بدون هزینه رفت و آمد و با صرف کمترین وقت و بدون حضور در ترافیک و شلوغی خرید انجام می شود.
 • فروش ها افزایش یافته و تولیدی ها گسترش پیدا می کنند و کارگران زحمتکش بیشتری به شغل پایدار دست پیدا می کنند.

همه موارد بالا باعث می شود تا شاهد جهش تولید در سال 99 باشیم. سفره های بیشتر و رنگین تری در خانه های کارگران ایرانی پهن می شود.

و مهم تر از همه پول خرید کالایی که همه ما برای تامین خرید مایحتاج هزینه می کنیم در چرخه تولید ملی، اقتصاد و صنعت کشورمان چرخیده و در جیب هموطنان ایرانی خواهد رفت.

از این رو صندوق نسوز آرکا به عنوان گسترده ترین تولیدکننده گاوصندوق در شرق کشور با بیش از 20 سال سابقه در خشان و قابل اتکا، این امکان را برای مشتریان خود فراهم اورده است بتوانند اقدام به خرید اینترنتی گاو صندوق نمایند.

فروشگاه آنلاین آرکا گاو صندوق های تولیدی خود را در وبسایت رسمی خود به همراه عکس و توضیحات به طور رایگان در اختیار عموم مردم قرار داده است.

از آنجا که فروش آنلاین محصولات به ارزان تر شدن هر کالایی کمک می کند، آرکا 4 درصد تخفیف ویژه خرید آنلاین گاو صندوق برای مشتریان خود در نظر گرفته است که در صورت خرید حضوری این تخفیف به هیچ وجه لحاظ نمی شود.

در آخر ضمن آرزوی سلامتی برای همه مردم ایران و با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا ( کوید 19 ) در همه جای دنیا، پیشنهاد می کنیم که همه هم میهنان گرامی تا حد امکان خرید گاو صندوق خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

gavsandogh_arka@

مقالات مرتبط

گاوصندوق خارجی

گاوصندوق کره ای

آیا گاوصندوق کره ای بخریم؟ هر آنچه باید در مورد گاوصندوق کره ای بدانید در این مقاله به درخواست کاربران عزیز آرکا پیرو موضوع گاوصندوق

ادامه مطلب »
خزانه سوالبارد

گاوصندوق طبیعت

گاوصندوقی از جنس طبیعت خزانه جهانی بذر سوالبارد (Svalbard Global Seed Vault) از سال 2008 به صورت رسمی افتتاح شده اما شاید تاکنون نامش را

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *