Search
Close this search box.

مقالات مرتبط

دسته بندی ها

گاو صندوق اداری نسوز دیجیتالی

7 ویژگی مهم گاو صندوق اداری نسوز دیجیتالی

گاوصندوق مورد استفاده در اداره ها باید سطح کیفی بسیار بالایی داشته باشد. در این مقاله ویژگی های یک گاو صندوق اداری نسوز دیجیتالی را بررسی می کنیم.

در یک گاو صندوق اداری علاوه بر قراردادها، دسته چک ها و بسیاری از مدارک مهم شرکتی، فایل های بایگانی را هم می توان اضافه کرد که در زونکن های متعدد وجود دارد. نگهداری از این زونکن ها در شرایطی که در دسترس نباشند و فضا اشغال نکنند خود مسئله مهمی در مبحث مدیریت هر اداره است.

در واقع در یک گاو صندوق اداری نسوز دیجیتالی مدارک مهم و اسناد محرمانه آن اداره و بایگانی زونکن های با اهمیت که در طول روز زیاد مورد استفاده قرار می گیرد را نگهداری می کنند.

از طرفی اداره جات و موسسات همواره در خطر سرقت قرار دارند. زیرا اموال با ارزش در شرکت ها کم نیست. مخصوصا در شرکت های معتبر که اسناد محرمانه زیادی وجود دارد.

برای همین است که بسیاری از شرکت ها نگهبان شبانه روزی دارند. اما به وجود نگهبان هم به تنهایی نمی توان تکیه کرد. به همین دلیل تقریبا در تمامی اداره جات، شرکت ها و موسسات یک گاو صندوق موجود است.

در بسیاری از اداره ها بعضا دیده می شود که چندین گاوصندوق وجود دارد و هر یک وظیفه نگهداری دسته ای از مدارک را به عهده دارند.

نکته جالب توجه در مورد گاو صندوق ها در ادارات این است که معمولا دیده نمی شوند. یعنی جایی قرار داده می شوند که ارباب رجوع یا حتی بسیاری از پرسنل آنها را نمی بینند.

بهترین محل برای نصب و قرار دادن یک گاوصندوق اداری نسوز دیجیتالی اتاق حسابداری یا رئیس اداره است. زیرا هر کسی نمی تواند به آن دسترسی داشته باشد.

به طور کلی با توجه به وظیفه خطیری که یک گاوصندوق در شرکت یا اداره دارد باید خصوصیت هایی نیز داشته باشد. بهترین گاوصندوق اداری گاوصندوقی است که دست کم 7 ویژگی زیر را داشته باشد:

  1. بزرگ و جادار باشد
  2. حتما باید بتنی باشد
  3. از رمز دیجیتال درجه 1 بهره ببرد
  4. از بهترین رمزهای ضدسرقت بهره ببرد
  5. مجهز به انواع سیستم های ضدسرقت روز باشد
  6. به اندازه کافی سنگین باشد تا به راحتی حمل نشود
  7. چند طبقه و صندوقچه و جا مخفی داشته باشد تا بتوان اسناد را به تفکیک در آن قرار داد

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

gavsandogh_arka@

 

مقالات مرتبط

گاوصندوق خارجی

گاوصندوق کره ای

آیا گاوصندوق کره ای بخریم؟ هر آنچه باید در مورد گاوصندوق کره ای بدانید در این مقاله به درخواست کاربران عزیز آرکا پیرو موضوع گاوصندوق

ادامه مطلب »
خزانه سوالبارد

گاوصندوق طبیعت

گاوصندوقی از جنس طبیعت خزانه جهانی بذر سوالبارد (Svalbard Global Seed Vault) از سال 2008 به صورت رسمی افتتاح شده اما شاید تاکنون نامش را

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *