مقالات مرتبط

دسته بندی ها

فروش اقساطی گاوصندوق های آرکا

فروش اقساطی گاوصندوق های آرکا

با حلول ماه شوال و پایان ماه مبارک رمضان صندوق نسوز آرکا به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر اقدام به راه اندازی یک طرح تخفیف شگفتانه برای فروش اقساطی گاوصندوق نموده است.

آرکا ضمن تبریک پایان میهمانی خدا و یک ماه روزه داری طرح تخفیف ویژه ای را با عنوان طرح ویژه تخفیف شگفتانه 10+10+10 را راه اندازی کرده است.

تخفیف شگفتانه با هدف ایجاد کردن شرایط بسیار راحت برای مشتریان گاو صندوق طراحی شده است. جزئیات این طرح به شرح زیر است:

  • 10 اول به معنی این است که خرید هر محصولی از گاو صندوق های آرکا بدون هیچ پیش شرطی دارای 10% تخفیف می باشد. همان طورکه گفتیم بدون هیچ پیش شرطی. یعنی حتی اگر تنها یک گاو صندوق کوچک و ارزان قیمت هم خریداری کنید و نیاز به ارسال آن به دور ترین نقاط کشور باشد باز هم این 10 درصد تخفیف شامل حال آن می شود.
  • 10 دوم برای فروش اقساطی گاوصندوق می باشد. به این معنی که شما می توانید در 10 قسط هزینه گاوصندوق خود را پرداخت کنید. باز هم بدون هیچ شرط خاصی. برای استفاده از این طرح فقط کافیست تا یک سوم مبلغ را پرداخت کنید و گاوصندوق خود را تحویل بگیرید و ما بقی را تا 10 ماه آینده تسویه نمایید. بدون آن که حتی 1 ریال به قیمت گاو صندوق شما افزوده گردد.
  • 10 سوم به این معنی است که این طرح تنها به مدت ده روز پابرجاست و همیشگی نیست.

طرح تخفیف شگفتانه برای چه کسانی مناسب است

یکی از بیشترین کسانی که می توانند از طرح فروش اقساطی گاوصندوق های آرکا استفاده کنند طلا فروشان گرامی می باشند که می توانند برای خرید و انتخاب یک گاو صندوق آسانسوری با کیفیت عالی اقدام کنند و هزینه آن را با اقساط فراوان پرداخت کنند.

این یکی از بهترین فرصت ها برای جواهر فروشان گرامی است. زیرا قسط ماهیانه صندوق آسانسوری با این شرایط تخفیفی عالی به اندازه فروش حتی یک نیم ست در ماه هم نیست.

نماینده های فروش گاوصندوق و کسانی که مایل هستند تا نمایندگی آرکا را در شهر خود داشته باشند نیز می توانند از این تخفیف شگفتانه عالی بهره ببرند.

چرا که آنها می توانند گاوصندوق ها را خریداری کرده و از فروش خود آنها اقساطش را پردخت کنند و از سود بسیار عالی نمایندگی در کنار این تخفیف و فروش اقساطی نهایت استفاده را ببرند.

علاوه بر این مشتریانی که به دنبال یک گاوصندوق برای خانه محل کار یا مغازه خود هستند نیز می توانند با پرداخت کمترین وجه ممکن صاحب یک گاو صندوق با برند معتبر آرکا بشوند.

نتیجه گیری

فروش اقساطی گاوصندوق های آرکا به مناسبت عید فطر بهترین فرصت است تا کالایی را که دست کم 20 سال برای شما کار می کند را با کمترین هزینه ممکن و یک شبه به دست آورید. بنابراین پیشنهاد می کنیم از این فرصت 10 روزه به نحو احسن استفاده نمایید. در صورت هر گونه سوال فقط کافیست با مشتریان ما تماس بگیرید.

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

 gavsandogh_arka@

 

مقالات مرتبط

گاوصندوق خارجی

گاوصندوق کره ای

آیا گاوصندوق کره ای بخریم؟ هر آنچه باید در مورد گاوصندوق کره ای بدانید در این مقاله به درخواست کاربران عزیز آرکا پیرو موضوع گاوصندوق

ادامه مطلب »
خزانه سوالبارد

گاوصندوق طبیعت

گاوصندوقی از جنس طبیعت خزانه جهانی بذر سوالبارد (Svalbard Global Seed Vault) از سال 2008 به صورت رسمی افتتاح شده اما شاید تاکنون نامش را

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *