مقالات مرتبط

دسته بندی ها

نقش صندوق هاي امانات در کنار گاوصندوق های خانگی

چگونه از طلاهای خود در منزل محافظت می کنید

در این مقاله قصد داریم به نقش صندوق هاي امانات در كنار گاو صندوق های خانگی برای حفظ طلا، اسناد و مدارک نگاه مختصری بیاندازیم.

همان طور كه ميدانيم طلا فلزی است که باتوجه به شرایط خاص فیزیکی که دارد، هیچ وقت نابود نميشود و مواد شیمیایی روی آن اثرگذار نيست.

طلا اين فلز گرانبها به دليل بقای فیزیکي كه دارد، در قرون و اعصار گذشته کارایی بسیاری داشته است; تمام طلاهایی که از بدو خلقت بشر تا به امروز استخراج شده، همه موجود است; طلا از بین رفتنی نیست و هیچ آسیبی ازجمله بحران و نوسانات اقتصادی تاثیر منفی چنداني  روی آن ندارد; پس باید هرکس طلا دارد در حفظش كوشا باشد; همان طوركه مستحضر هستيم هم اكنون شرايط اقتصادی كشور به گونه ايست كه شايد طلا يكی از گزينه های خوب برای سرمايه گذاری بلند مدت باشد; در شرايط كنونی طلا اين فلز زرد و براق با رشد خوبی مواجه شده است.

نقش صندوق هاي امانات

آمارهای روزانه نشانه می دهد قيمت اين فلز در سطح جهانی رو به رشد است; و سرمايه گذاری در اين حوزه البته با در نظر گرفتن تمامی جوانب ممكن است سودآور باشد; حال در پاسخ به این سوال که «مردم با طلاهایی که دارند چه کاری انجام دهند بايد گفت تنها فکر و کار مثبت این است که طلاهای شان را در جایی امن و محافظت شده نگاه دارند. حال لازم است به اين موضوع بپردازيم كه بهترين روش برای نگهداری طلا چيست؟ نقش صندوق هاي امانات چیست؟

گاوصندوق آسانسوری آرکا

اگر شما يک عمده فروش طلا و جواهر هستيد توصيه شركت صندوق نسوز آركا به شما برای نگه داری طلاهايتان، اين سرمايه گرانبها استفاده از صندوق نسوز آسانسوری است، سابقا اين كالا را به طور كامل معرفی كرديم و مزایای آن را برشمرديم و متذكر شديم كه علاوه بر سهولت كسب و كار و چينش سريع و آسان ويترين، اين سازه بزرگ فوق العاده ايمن تر از ساير محصولات است لذا ذهن شما را از دغدغه ايمنی و امنيت كاملا آسوده كرده و آرامش كامل را برای شما به ارمغان می آورد. اما اگر شما يک مصرف كننده طلا هستيد و آن را براي استفاده يا سرمايه گذاری خريداری كرده ايد و قرار است آن را در خانه يا هر مكان ديگری نگه داری كنيد توصيه شركت صندوق نسوز آركا به شما تهيه يک گاو صندوق ايمن و ضد سرقت با نام تجاری آركا در كنار يک صندوق امانات بانكيست.

هرگز گاوصندوق غیر ایمن نخرید

گاهی نداشتن گاو صندوق از داشتن يک گاوصندوق غير ايمن و سبک كار به مراتب بهتری است; چرا كه شما گاو صندوق را برای قرار دادن مدارک، طلا و اسناد تهيه می كنيد; و تمام اين موارد را داخل آن قرار می دهيد; پس اگر گاو صندوق شما ايمن نباشد ممكن است خيلی راحت تمام اشيا قيمتی و مدارك خود را به صورت يكجا تقديم سارق كنيد; گاو صندوق های نسوز و ضد سرقت آركا مي توانند بهترين گزينه براي نگه داري كوتاه مدت طلای شما باشند; البته باز هم تكرار می شود در كنار صندوق هاي امانات بانكی; صندوق هاي امانات بانكی بهترين گزينه برای نگه داری بلند مدت طلا هستند; چرا كه دارای شرايط فوق ايمن هستند و دسترسی بدان فقط توسط صاحب صندوق امكان پذير است; صندوق های امانات بانكی شركت آركا نيز بسيار ايمن و شكيل برای مصارف بانكي ساخته شده است .

در مقاله به نقش صندوق هاي امانات اميد است مقاله فوق نقش خود را در راهنمايی به خواننده براي نگه داري سرمايه هاي خود به خوبي ايفا كرده باشد.

نقش صندوق هاي امانات

صندوق نسوز آركا با شعار آرامش كامل همواره سعی كرده است در برقراری امنيت  جامعه سهم عمده ای داشته باشد.

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

gavsandogh_arka@

 

مقالات مرتبط

خزانه سوالبارد

گاوصندوق طبیعت

گاوصندوقی از جنس طبیعت خزانه جهانی بذر سوالبارد (Svalbard Global Seed Vault) از سال 2008 به صورت رسمی افتتاح شده اما شاید تاکنون نامش را

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *