مقالات مرتبط

دسته بندی ها

نقش صندوق های امانات در کنار گاوصندوق های خانگی

چگونه از طلاهای خود در منزل محافظت می کنید

در این مقاله قصد داریم به نقش صندوق های امانات در کنار گاو صندوق های خانگی برای حفظ طلا، اسناد و مدارک نگاه مختصری بیاندازیم.

همان طور که میدانیم طلا فلزی است که باتوجه به شرایط خاص فیزیکی که دارد، هیچ وقت نابود نمیشود و مواد شیمیایی روی آن اثرگذار نیست.

طلا این فلز گرانبها به دلیل بقای فیزیکی که دارد، در قرون و اعصار گذشته کارایی بسیاری داشته است; تمام طلاهایی که از بدو خلقت بشر تا به امروز استخراج شده، همه موجود است; طلا از بین رفتنی نیست و هیچ آسیبی ازجمله بحران و نوسانات اقتصادی تاثیر منفی چندانی  روی آن ندارد; پس باید هرکس طلا دارد در حفظش کوشا باشد; همان طورکه مستحضر هستیم هم اکنون شرایط اقتصادی کشور به گونه ایست که شاید طلا یکی از گزینه های خوب برای سرمایه گذاری بلند مدت باشد; در شرایط کنونی طلا این فلز زرد و براق با رشد خوبی مواجه شده است.

نقش صندوق های امانات

آمارهای روزانه نشانه می دهد قیمت این فلز در سطح جهانی رو به رشد است; و سرمایه گذاری در این حوزه البته با در نظر گرفتن تمامی جوانب ممکن است سودآور باشد; حال در پاسخ به این سوال که «مردم با طلاهایی که دارند چه کاری انجام دهند باید گفت تنها فکر و کار مثبت این است که طلاهای شان را در جایی امن و محافظت شده نگاه دارند. حال لازم است به این موضوع بپردازیم که بهترین روش برای نگهداری طلا چیست؟ نقش صندوق های امانات چیست؟

گاوصندوق آسانسوری آرکا

اگر شما یک عمده فروش طلا و جواهر هستید توصیه شرکت صندوق نسوز آرکا به شما برای نگه داری طلاهایتان، این سرمایه گرانبها استفاده از صندوق نسوز آسانسوری است، سابقا این کالا را به طور کامل معرفی کردیم و مزایای آن را برشمردیم و متذکر شدیم که علاوه بر سهولت کسب و کار و چینش سریع و آسان ویترین، این سازه بزرگ فوق العاده ایمن تر از سایر محصولات است لذا ذهن شما را از دغدغه ایمنی و امنیت کاملا آسوده کرده و آرامش کامل را برای شما به ارمغان می آورد. اما اگر شما یک مصرف کننده طلا هستید و آن را برای استفاده یا سرمایه گذاری خریداری کرده اید و قرار است آن را در خانه یا هر مکان دیگری نگه داری کنید توصیه شرکت صندوق نسوز آرکا به شما تهیه یک گاو صندوق ایمن و ضد سرقت با نام تجاری آرکا در کنار یک صندوق امانات بانکیست.

هرگز گاوصندوق غیر ایمن نخرید

گاهی نداشتن گاو صندوق از داشتن یک گاوصندوق غیر ایمن و سبک کار به مراتب بهتری است; چرا که شما گاو صندوق را برای قرار دادن مدارک، طلا و اسناد تهیه می کنید; و تمام این موارد را داخل آن قرار می دهید; پس اگر گاو صندوق شما ایمن نباشد ممکن است خیلی راحت تمام اشیا قیمتی و مدارک خود را به صورت یکجا تقدیم سارق کنید; گاو صندوق های نسوز و ضد سرقت آرکا می توانند بهترین گزینه برای نگه داری کوتاه مدت طلای شما باشند; البته باز هم تکرار می شود در کنار صندوق های امانات بانکی; صندوق های امانات بانکی بهترین گزینه برای نگه داری بلند مدت طلا هستند; چرا که دارای شرایط فوق ایمن هستند و دسترسی بدان فقط توسط صاحب صندوق امکان پذیر است; صندوق های امانات بانکی شرکت آرکا نیز بسیار ایمن و شکیل برای مصارف بانکی ساخته شده است .

در مقاله به نقش صندوق های امانات امید است مقاله فوق نقش خود را در راهنمایی به خواننده برای نگه داری سرمایه های خود به خوبی ایفا کرده باشد.

نقش صندوق های امانات

صندوق نسوز آرکا با شعار آرامش کامل همواره سعی کرده است در برقراری امنیت  جامعه سهم عمده ای داشته باشد.

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

gavsandogh_arka@

 

مقالات مرتبط

گاوصندوق خارجی

گاوصندوق کره ای

آیا گاوصندوق کره ای بخریم؟ هر آنچه باید در مورد گاوصندوق کره ای بدانید در این مقاله به درخواست کاربران عزیز آرکا پیرو موضوع گاوصندوق

ادامه مطلب »
خزانه سوالبارد

گاوصندوق طبیعت

گاوصندوقی از جنس طبیعت خزانه جهانی بذر سوالبارد (Svalbard Global Seed Vault) از سال 2008 به صورت رسمی افتتاح شده اما شاید تاکنون نامش را

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *