Search
Close this search box.

مقالات مرتبط

دسته بندی ها

تبلیغات رایگان نمایندگان گاوصندوق

تبلیغات رایگان نمایندگان گاوصندوق

طرح ویژه تبلیغات رایگان یک ماهه نمایندگان گاوصندوق آرکا

در این مقاله به نحوه افزایش فروش نمایندگی گاوصندوق و ارائه طرح تبلیغات رایگان یک ماهه برای فروشندگان گاوصندوق می پردازیم.

افزایش فروش گاوصندوق فروشان

در اینجا به صورت خلاصه به نحوه افزایش فروش و در نتیجه افزایش درآمد فروشندگان گاوصندوق می پردازیم.

عرضه گاوصندوق ایمن

شما به عنوان نمایندگی گاوصندوق ، در ابتدا بایستی گاوصندوقی ایمن، با کیفیت و مرغوب به مشتریان پیشنهاد و ارائه دهید. این امر مهم ترین دلیل برای افزایش فروش و جذب مشتری می باشد. چرا که با معرفی گاوصندوقی ایمن و با کیفیت، خریدار رضایت کامل را از شما دارد و شما را به دوستان، آشنایان و همکاران خود معرفی می کند.
اگر می خواهید در شغل خود موفق باشید، نباید تنها به فروش فکر کنید. شما باید با در نظر گرفتن شرایط مشتری و ارائه بهترین پیشنهاد به وی، سعی در رفع نیاز و جلب رضایت مشتری داشته باشید.
اخلاقی کار کردن، موجب بارش برکت و افزایش درآمد شما می شود.

ارائه خدمات گاوصندوق

یکی از مهم ترین معیار های مشتریان برای خرید گاوصندوق، خدمات گاوصندوق می باشد.
تبلیغات رایگان نمایندگان گاوصندوق
گاو صندوق هم همانند سایر محصولات، نیاز به خدمات و بروزرسانی دارد. گاوصندوقی که در شرکت معتبر و با کیفیت و ایمنی قابل قبول تولید می شود، گارانتی و خدمات پس از فروش برای محصولاتش ارائه می دهد.
در نتیجه فروشندگان گاوصندوق، بایستی گاو صندوق هایی را که به فروش عموم می رسانند، از شرکت های معتبر و باضمانت تهیه و به فروش برسانند. بدین صورت در هنگامی که مشتری نیاز به خدمات گاوصندوق داشته باشد، شما به راحتی با شرکت تولید کننده ارتباط می گیرید و در صدد رفع نیاز مشتری بر می آیید.
بدین ترتیب، علاوه بر کسب رضایت مشتری از جهات تامین ایمنی قابل قبول و خدمات گاوصندوق، رضایت قلبی از کار خود و در نتیجه افزایش فروش و در آمد خود را شاهد هستید.

تبیلغات گاوصندوق

تبلیغات رایگان نمایندگان گاوصندوق
در نتیجه نکات مذکور، شما فروشنده محترم نمایندگی گاوصندوق ، از کیفیت، میزان امنیت و اعتبار گاوصندوقی که به فروش می رسانید اطمینان کامل دارید و می دانید که گاوصندوقی درجه یک به خریدار می فروشید.
پس از اینکه فروشنده گاوصندوق از کیفیت گاوصندوق هایی که به فروش می رساند اطمینان کامل را کسب کرد، بایستی به سراغ تبلیغات برود.
تبلیغات در گذشته به صورت سنتی، یعنی بنر های تبلیغاتی، دیوار نویسی و این قبیل تبلیغات ها صورت می گرفت. امروزه این تبیلغات های سنتی بازده خوبی ندارد و جهت افزایش فروش نتیجه قابل قبولی ندارد.
امروزه که اکثر خرید ها به صورت اینترنتی صورت می گیرد. تبلیغات ها هم بایستی به صورت مجازی و در شبکه های اینترنتی صورت گیرد تا بازده خوب و رضایتمندی داشته باشد.

خرید گاوصندوق

در نمودار فوق، آمار سرچ کاربران را در زمینه خرید اینترنتی و خرید حضوری گاوصندوق می بینید.
در نتیجه، بایستی در زمینه تبلیغات های مجازی فعالیت بسیاری انجام دهید، از جمله تبلیغات در اینستاگرام، آپارات، آگهی در سایت های درج آگهی، داشتن صفحه ای در وبسایت های معتبر گاو صندوق و …

نحوه تبلیغات گاوصندوق

در صورتی که تصمیم دارید، تبلیغات را به صورت گسترده در فضای مجازی و وبسایت های مربوطه انجام دهید، بایستی از تیم های تبلیغاتی کمک بگیرید. شرکت های تبلیغاتی با عقد قرارداد و تحویل رزومه کار خود به شما و در نهایت ارائه پیش فاکتور به شما، پس از تایید و تصویب نهایی شروع به فعالیت می کنند.
بدیهی است هزینه ای که این شرکت های تبلیغاتی دریافت می کنند، مبلغ بسیار زیادی است، اما در نهایت نتیجه شگفت انگیز آن از جمله برندسازی و افزایش چشمگیر فروش شما را حیرت زده می کند.
نکته ای که وجود دارد این است که، هرگز نباید به سراغ اولین شرکت تبلیغاتی بروید و قرارداد خود را با اولین شرکت منعقد کنید. بایسی به سراغ سایر شرکت ها تبلیغاتی بروید، خدمات، مدت زمان ارائه خدمات، هزینه های مربوطه و مواردی از این قبیل را بررسی کنید. پس از تحلیل هریک از موارد مذکور با بهترین شرکت تبلیغاتی از لحاظ مادی و خدمات دهی قرارداد ببندید.
درضمن بسیاری از شرکت ها، طرح ها و خدمات ویژه ای دارند که می تواند فرصت خوبی برای شما باشد. حتما پیش از بستن قرار داد با افراد و یا شرکت های تبلیغاتی در جستجوی این قبیل طرح ها و تخفیفات ویژه باشید.

تبلیغات رایگان گاوصندوق

شرکت های تبلیغاتی بسیاری، در عوض دریافت هزینه ای سنگین، تبلیغات را با شرایط و محدودیت های بسیاری انجام می دهند. شما می توانید علاوه بر فروش محصولی با کیفیت و استاندارد، تبلیغاتی گسترده و رایگان داشته باشید. به چه صورت؟
شرکت صندوق نسوز آرکا، این فرصت ویژه یعنی طرح تبلیغات رایگان به صورت گسترده را برای هر فروشنده گاو صندوق به مدت یک ماه انجام می دهد.
لازم به ذکر است، این طرح در وهله اول به صورت رایگان برای تمامی نمایندگان به مدت یک ماه صورت می گیرد. و در وهله دوم، پس از پایان دوره، در صورت ثبت سفارش فروشنده، طرح ویژه تبلیغات رایگان، به صورت تمام و کمال تمدید می شود.
این طرح ویژه به شرح موارد ذیل اقدام می پذیرد:

  • تبلیغات رایگان در وبسایت رسمی آرکا

واحد IT شرکت آرکا، برای هر نمایندگی گاوصندوق صفحه ای مجزا که شامل: مشخصات کامل فروشنده، آدرس دقیق و سایر توضیحات لازمه فروشگاه، تصاویر مربوط به فروشگاه و … درج می گردد.
تولید محتوا و رعایت نکات سئو طبق الگوریتم های گوگل توسط کارشناسان IT آرکا صورت می گیرد و پس از تایید نهایی منتشر و در گوگل ثبت می شود.

  • تبلیغات رایگان در فضای مجازی

بدین منظور، تمامی اطلاعات هر نماینده به صورت مجزا، در پیج رسمی آرکا در اینستاگرام، تلگرام، لینکدین، آپارات و … به صورت پست و یا استوری ثبت و انتشار می یابد.

  • تبلیغات رایگان در وبسایت های درج آگهی

درج آگهی به صورت رایگان و مداوم در دیوار، شیپور، نیاز روز، ارزان بخر و سایر وبسایت های درج آگهی به مدت یک ماه صورت می گیرد.
در این بخش شماره تماس مربوطه هر نماینده به صورت مجزا در وبسایت های متفاوت ثبت و انتشار می یابد.

شرایط بهره مندی از طرح تبلیغات رایگان گاوصندوق

تمامی فروشندگان گاوصندوق، می توانند از این فرصت عالی استفاده کنند.
حتی فروشندگان سایر برندهای گاوصندوق، از جمله فروشندگان گاوصندوق ایران کاوه، گاوصندوق کاوه، گاوصندوق سدید، گاوصندوق گنجینه، گاوصندوق خرم و سایر برندهای گاوصندوق؛ می توانند از این طرح تبلیغات رایگان که به صورت گسترده، برای هر فروشنده به صورت مجزا اقدام می گیرد. استفاده کنند.

طرح تبلیغات رایگان برای نمایندگان آرکا

نمایندگان محترم آرکا! جهت بهره مندی از طرح ویژه تبلیغات رایگان گاوصندوق، کافی است فرم زیر را پر کنید، تا تبلیغات گسترده به مدت یک ماه برای شما آغاز شود. لازم به ذکر است مسئول مربوطه در طول این یک ماه، گزارش امور را به طور کامل برای شما ارسال می کند.

فرم بهره مندی از طرح تبلیغات گسترده نمایندگان آرکا(رایگان)

طرح تبیلغات رایگان برای فروشندگان گاوصندوق و محصولات ایمنی

فروشندگان گاوصندوق محترمی که قصد بهره مندی از طرح ویژه تبلیغات رایگان را دارند، در ابتدا فرم اخذ نمایندگی زیر را تکمیل و ارسال نمایید. پس از بررسی، مسئول مربوطه جهت ادامه روند کار با شما ارتباط می گیرد.

جهت اخذ نمایندگی گاوصندوق آرکا روی لینک زیر کلیک کنید.

فرم اخذ نمایندگی

با احترام. واحد IT و بازرگانی شرکت صندوق نسوز آرکا

فروشگاه اینترنتی گاوصندوق آرکا

گاوصندوق آرکامجموعه تولیدی انواع گاوصندوق، گاوصندوق دیجیتال، درب های نسوز و سیستم‌های ضد سرقت که بیش از دو دهه سابقه در زمینه طراحی و تولید گاوصندوق‌های نسوز دارد.محصولات این شرکت در اندازه‌های متفاوت و کاربری‌های گوناگون از گاو صندوق خانگی تا اداریرا در بر می‌گیرد. به دست آوردن گواهینامه‌های متعدد برای کیفیت و ماندگاری و ایمنی صندوق نسوز آرکا، اعتبار ویژه‌ای به تولیدات این شرکت ایرانی بخشیده است. برای خرید گاوصندوق می توانید تمامی گاو صندوق های آرکا را با دو سال گارانتی وخدمات پس از فروش مادام العمر آرکا، پس از مشاهده قیمت گاوصندوق با تخفیف ویژه بصورت اینترنتی، گاوصندوقی ارزان و ایمن خریداری کنید.

پیج اینستاگرام گاوصندوق آرکا

gavsandogh_arka@

مقالات مرتبط

گاوصندوق روز پدر

بهترین کادو روز پدر

معرفی بهترین کادو برای روز پدر گروه صنعتی آرکا، ضمن تبریک روز پدر و ولادت امام علی (ع) تخفیف ویژه ای را برای عزیزانی که

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *