گاوصندوق های خانگی آرکا بهترین محل برای نگهداری طلا

گاوصندوق های خانگی آرکا بهترین محل برای نگهداری طلا

بهترین محل برای نگهداری طلا

نگهداری از طلا با توجه به زیبایی و ارزش مادی بالایی که دارد همیشه کار سخت و پر دغدغه ای است. هر چند راه های زیادی برای حفاظت از این فلز ارزشمند به وجود آمده است. اما به راستی بهترین محل برای نگهداری ازطلا کجاست ؟ در این مقالله بیشتر به این موضوع می پردازیم.

صندوق امانات بانک ها

صندوق امانات بانکی برای نگهداری هر چیزی امن است. زیرا در محیط بانک قرار دارد. در نتیجه تمامی سیستم های حفاظتی بانک از آن محافظت می کنند. وقتی طلای خود را در صندوق امانات بانک می گذارید در واقع دوربین های مداربسته تا قفل ها و درب های امنیتی و سیستم های ضد حریق و سایر سیستم های حفاظتی و امنیت از طلای شما مراقبت می کنند.

گاوصندوق های خانگی

گاو صندوق بهترین محل برای نگهداری طلا می باشد. برای طلافروشان گاوصندوق های ویترینی و زیرویترین و همین طور گاوصندوق های آسانسوری خیال جواهر فروش را کاملا راحت می کند. مخصوصا گاو صندوق آسانسوری که مختص طلافروشی ها طراحی شده است. امتیاز بزرگ این نوع گاو صندوق این است که کاملا بومی و به دست متخصصان ایرانی و نیروهای زبده آرکا ساخته می شود.

از آنجایی که معمولا طلا در خانه ها نگهداری می شود گاو صندوق های خانگی نیز گزینه بسیار مناسبی هستند. مخصوصا این که می دانیم این روزها استفاده از طلایاب بین سارقین رواج یافته است. این که در منزل مان چگونه طلا را از طلایاب مخفی کنیم فقط یک پاسخ دارد و آن هم گاوصندوق خانگی است.

به همین دلیل  گروه تولید صندوق نسوز آرکا چندین مدل گاو صندوق خانگی را طراحی و تولید می کند. هر یک از این مدل ها با توجه به محل نصب و سلیقه مشتری کاربرد پیدا می کنند. در اینجا چند گاوصندوق خانگی پیشنهادی که می تواند بهترین محل برای نگهداری طلا های شما باشد را معرفی می کنیم.

گاوصندوق خانگی نسوز آرکا طرح 100MS

گاوصندوق خانگی نسوز آرکا طرح 150/1MZ

گاوصندوق خانگی نسوز آرکا طرح  250MS

آرامش کامل را با آرکا تجربه کنید

5/5 (1 Review)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *