Search
Close this search box.

مقالات مرتبط

دسته بندی ها

گاوصندوق های خانگی آرکا بهترین محل برای نگهداری طلا

نگهداری از طلا با توجه به زیبایی و ارزش مادی بالایی که دارد همیشه کار سخت و پر دغدغه ای است. هر چند راه های زیادی برای حفاظت از این فلز ارزشمند به وجود آمده است. اما به راستی بهترین محل برای نگهداری از طلا کجاست ؟ در این مقاله بیشتر به این موضوع می پردازیم.

صندوق امانات بانک ها

صندوق امانات بانکی برای نگهداری هر چیزی امن است. زیرا در محیط بانک قرار دارد. در نتیجه تمامی سیستم های حفاظتی بانک از آن محافظت می کنند. وقتی طلای خود را در صندوق امانات بانک می گذارید در واقع دوربین های مداربسته تا قفل ها و درب های امنیتی و سیستم های ضد حریق و سایر سیستم های حفاظتی و امنیت از طلای شما مراقبت می کنند.

گاوصندوق های خانگی

گاو صندوق بهترین محل برای نگهداری طلا می باشد. برای طلا فروشان گاوصندوق های ویترینی و زیرویترین و همین طور گاوصندوق های آسانسوری خیال جواهر فروش را کاملا راحت می کند. مخصوصا گاو صندوق آسانسوری که مختص طلافروشی ها طراحی شده است. امتیاز بزرگ این نوع گاو صندوق این است که کاملا بومی و به دست متخصصان ایرانی و نیروهای زبده آرکا ساخته می شود.

از آنجایی که معمولا طلا در خانه ها نگهداری می شود گاو صندوق های خانگی نیز گزینه بسیار مناسبی هستند. مخصوصا این که می دانیم این روزها استفاده از طلایاب بین سارقین رواج یافته است. این که در منزلمان چگونه طلا را از طلایاب مخفی کنیم فقط یک پاسخ دارد و آن هم گاوصندوق خانگی است.

به همین دلیل  گروه تولید صندوق نسوز آرکا چندین مدل گاو صندوق خانگی را طراحی و تولید می کند. هر یک از این مدل ها با توجه به محل نصب و سلیقه مشتری کاربرد پیدا می کنند. در اینجا چند گاوصندوق خانگی پیشنهادی که می تواند بهترین محل برای نگهداری طلا های شما باشد را معرفی می کنیم.

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

gavsandogh_arka@

 

مقالات مرتبط

گاوصندوق خارجی

گاوصندوق کره ای

آیا گاوصندوق کره ای بخریم؟ هر آنچه باید در مورد گاوصندوق کره ای بدانید در این مقاله به درخواست کاربران عزیز آرکا پیرو موضوع گاوصندوق

ادامه مطلب »
خزانه سوالبارد

گاوصندوق طبیعت

گاوصندوقی از جنس طبیعت خزانه جهانی بذر سوالبارد (Svalbard Global Seed Vault) از سال 2008 به صورت رسمی افتتاح شده اما شاید تاکنون نامش را

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *