Search
Close this search box.

مقالات مرتبط

دسته بندی ها

گاوصندوق مخصوص املاک

گاوصندوق مخصوص املاک یکی از پر کاربردترین نوع گاوصندوق هاست. بنگاه ها و مشاورین املاک و ماشین یکی از خواستگاه های همیشگی گاوصندوق به حساب می آیند.

برای این گونه مغازه ها مهم ترین موضوع نگهداری اسناد و مدارک منازل ، مستقلات و وسایل نقلیه ای است که برای خرید با فروش به آنها سپرده می شود.

در حقیقت املاک محلی امن و  قابل اعتماد برای خریدار و فروشنده است. همین موضوع مسئولیت بنگاه داران را سنگین می کند.

به همین دلیل وجود گاوصندوق در هر بنگاهی الزامیست. از این رو اتحادیه، داشتن یک گاوصندوق مخصوص مشاورین املاک و بنگاه  های خرید  و فروش خودرو را الزامی کرده است.

ویژگی های گاوصندوق مخصوص املاک

گاوصندوق مخصوص املاک باید ایمنی بسیار بالایی داشته باشد. زیرا حافظ مدارک مردم است. مدارک مهمی چون اسناد و مدارک خانه و زمین و ماشین و… که هرکدام به تنهایی ارزش مالی زیادی دارند. بنابراین گاو صندوق ها باید دست کم مجهز به امکانات زیر باشد:

  1. مجهز به انواع قفل ها و رمزهای گاو صندوق اعم از مکانیک یا دیجیتال با بهترین کیفیت باشد. ترجیحا بهتر است مجهز به رمز دیجیتال اثر انگشتی باشد
  2. مجهز به سیستم ضدسرقت باشد
  3. بتنی و نسوز یا ضدحریق باشد
  4. ضد آب یا واتر پروف باشد
  5. سنگین وزن باشد تا به راحتی قابل حمل نباشد
  6. در صورت امکان دو طبقه باشد
  7. فضای داخلی زیاد با طبقات تفکیک شده داشته باشد
  8. دارای صندوقچه داخلی باشد و جا مخفی داشته باشد
  9. در صورت امکان مجهز به سیستم هوشیار پیامکی باشد

صندوق نسوز آرکا با توجه به حساس بودن کار این عزیزان گاو صندوق هایی با ایمنی و وزن سنگین و فضای مناسب برای بنگاه ها و مراکز خرید و فروش تولید کرده است.

گاوصندوق هایی که بیشتر برای دفاتر املاک و نمایشگاه های اتومبیل و انواع مغازه ها و فروشگاه های کوچک خریداری می شوند را می توانید در اینجا مشاهده نمایید.

تمام این مدل های معرفی شده طراحی خاصی دارند که باعث می شود فضای مناسبی داخل آنها برای جای گذاری و حتی تفکیک مدارک و اسناد ایجاد شود.

تمامی این محصولات وزن بالایی دارند. از نظر ایمنی مجهز به انواع رمزها و سیستم های ضد سرقت و سیستم پیامکی هوشیار می باشند.

در فرآیند ساخت تمامی این مدل ها بین دو جداره فولادی، بتن ریزی می شود. به همین دلیل کاملا نسوز می باشد. از طرفی درز بین درب و بدنه به خوبی پوشانده شده و ضد آب هستند.

معمولا در این گونه مغازه ها دوربین مداربسته هم استفاده می شود. به همین دلیل گاو صندوق مخصوص مشاورین املاک و خودرو باید به گونه ای باشد که دستگاه دی وی آر را بتوان در آنها جانمایی و مخفی کرد.

بنابراین صندوقچه یا طبقات مجزایی که قابلیت جانمایی دی وی آر را داشته باشد برای این گاو صندوق ها ضروری است.

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

 gavsandogh_arka@

مقالات مرتبط

گاوصندوق خارجی

گاوصندوق کره ای

آیا گاوصندوق کره ای بخریم؟ هر آنچه باید در مورد گاوصندوق کره ای بدانید در این مقاله به درخواست کاربران عزیز آرکا پیرو موضوع گاوصندوق

ادامه مطلب »
خزانه سوالبارد

گاوصندوق طبیعت

گاوصندوقی از جنس طبیعت خزانه جهانی بذر سوالبارد (Svalbard Global Seed Vault) از سال 2008 به صورت رسمی افتتاح شده اما شاید تاکنون نامش را

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *