چرا خرید گاوصندوق ایرانی بهتر از خارجی است

چرا خرید گاوصندوق ایرانی بهتر از خارجی است

فرهنگ استفاده از گاو صندوق در جامعه روز به روز در حال گسترش است. با توجه به افزایش تقاضا رونق تولید این محصول نیز چشمگیر شده است. از طرفی در برخی فروشگاه ها گاوصندوق خارجی نیز در بین تولیدات داخلی دیده می شود که در بین آنها گاوصندوق کره ای بیشتر به چشم می خورد. چالش خرید این کالای استراتژیک و پر اهمیت با توجه به تنوع زیادی که دارد همواره پیش روی مشتریان است. در این مقاله بیان می کنیم که چرا خرید گاوصندوق ایرانی از خارجی مناسب تر است.

چرا خرید گاوصندوق ایرانی بهتر از خارجی است

چنان چه صندوق ایرانی و خارجی را با هم مقایسه کنیم تمایز های این دو کالا بیشتر مشخص می شوند. از جمله شاخص ترین این تمایزها موارد زیر می باشند.

مقایسه کیفیت گاوصندوق ایرانی و خارجی

از آنجایی که مواد اولیه ساخت گاو صندوق در کشورمان به راتی یافت می شود،  می توان گفت تفاوتی از نظر کیفیت و جنس مواد اولیه با هم ندارند. در بسیاری از موارد شاهد هستیم که گاوصندوق ایرانی از نمونه های مشابه خارجی اش هم بهتر است. برای مثال در حمل و نقل آن، خط و خشی روی رنگ بدنه و یراق آلات و رمزها و… نمی افتد.

گاوصندوق ایرانی ارزان تر از خارجی است

گاوصندوق ایرانی به مراتب ارزان تر از نمونه های مشابه و هم ردیف خارجی هاست. هزینه های گزاف جابجایی و ترنسفر از کشور مبدا به ایران باعث می شود تفاوت قیمت در نمونه های مشابه بسیار زیاد باشد. به طوری که خرید گاوصندوق خارجی اصلا به صرفه نیست. در واقع همان کیفیت خارجی و حتی بهتر از آن را با قیمت مناسب تر به دست کارگر ایرانی درحال تولید می باشد.

خدمات گاوصندوق ایرانی با خارجی قابل قیاس نیست

مهم ترین امتیاز گاو صندوق ایرانی نسبت به خارجی خدمات آن است. صندوق های خارجی خدمات ندارند. در واقع در صورتی که نیاز به خدمات داشته باشند نمایندگی جهت ارائه خدمات ندارند. در این شرایط باید به سازندگان داخلی گاو صندوق رجوع کرده  و از آنها کمک بخواهید. پس چه بهتر که گاو صندوق داخلی بخرید که خدماتشان همیشه در دسترس و سهل الوصول است.

به عنوان مثال صندوق نسوز آرکا دارای بیش از 20 سال سابقه درخشان در طراحی و ساخت انواع گاوصندوق است. خدمات آرکا برای گاو صندوق های تولیدی خود به صورت مادام العمر انجام می شود. حال همین مورد را مقایسه کنید با یک گاو صندوق چینی یا کره ای یا ترکی یا… که علیرغم گران تر بودن، خدماتی هم ندارند.

بیمه گاوصندوق مختص صندوق های نسوز آرکا

علاوه بر تمام امتیازات گفته شده گروه تولیدی صندوق نسوز آرکا برای اولین بار در ایران گاو صندوق های خود را بیمه سرقت و آتش سوزی کرده است. یک سال بیمه سرقت و آتش سوزی گاوصندوق ها ابتکاری است آرکا به مشتریان هدیه می دهد. این ابتکار در کنار مزایایی همچون خدمات پس از فروش مادام العمر ، طرح مشاوره رایگان قبل از خرید و… سبب شده خریداران گاوصندوق با آرامش کامل صندوق مورد نظر خود را انتخاب کنند.

سخن آخر

با خرید کالای ایرانی با کیفیت از تولید ملی حمایت می کنید. در حقیقت هزینه ای که انجام می دهید در همین کشور و در چرخه صنعت و تولید و اقتصاد میهن مان به گردش در می آید تا این که موجب خروج ارز از مملکت گردد مطمئنا بیشترین تاثیر در عزت و سرافرازی و پیشرفت روز افزون این مرز و بوم را خود ما مردم فهیم و دلسوز خواهیم داشت.

*** تولید ملی افتخار ملی ***

و در آخر قویا پیشنهاد می کنیم به کیفیت بالای گاو صندوق های ایرانی اعتماد کنید. همان طور که تاکنون استقبال و نظر مشتریان ، نشان دهنده رضایت حداکثری از گاو صندوق های ایرانی است مطمئن باشید از این به بعد هم به همین شکل خواهد بود.

آرامش کامل را با آرکا تجربه کنید

0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *