مقالات مرتبط

دسته بندی ها

قیمت گاوصندوق رمز دار و بدون رمز

قیمت گاوصندوق رمز دار در مقایسه با گاوصندوق بدون رمز

یک خريدار گاوصندوق هنگام مراجعه به بازار و خريد یک صندوق نسوز به یکی از مهم ترین فاکتورهایی که دقت می کند قيمت گاوصندوق است. گاوصندوق بنا به دلايل متعددی دارای قیمت های متغیر است. به طور مثال قیمت گاوصندوق رمز دار با بدون رمز بسیار متفاوت است. در مجموع سطوح قيمت این محصول بستگی به عوامل زیادی دارد که مهم ترین آنها عبارتند از:

  • ابعاد
  • كیفیت
  • وزن
  • میزان تجهیزات امنیتی
  • شرایط بازار و قیمت ارز

تجهیزات مختلفی كه روی یک گاوصندوق نصب می شود با توجه به سلیقه و نوع مصرف خریداران متفاوت است; بخش مهمی از تجهيزات گاوصندوق را رمز تشكيل می دهد; رمز گاوصندوق تاثیر زيادی روی امنیت و زیبایی آن دارد; به همین دلیل نسبت بالایی از قيمت و هزینه یک گاوصندوق مربوط به قيمت رمز آن می باشد.

رمزها تاثیر زیادی بر امنیت و زیبایی صندوق ها دارند; به همین دلیل عامل رقابتی بین تولیدکنندگان و برندها به حساب می آیند; مخصوصا رمز های دیجیتالی که علاوه بر امنیت بالاتر ظاهر گاوصندوق شما را به طور شگفت انگیزی جذاب می کنند. در بین رمزهای دیجیتالی هم رمزهای دیجیتالی اثر انگشتی به روز ترین نوع رمز هستند که امنیت گاوصندوق را تضمین می کنند.

قیمت رمز گاوصندوق

قیمت رمز گاوصندوق ها نيز به نوبه ی خود متنوعند; رمز های خارجی كه توسط برندهای معتبر دنیا تولید می شوند قیمت بالایی دارند; از آنجا که این کالا به طور خام و کامل وارد كشور می شود لذا قيمت آن ارتباط مستقيمی به وضعيت بازار ارز دارد. یک تولید كننده گاوصندوق باید رمز و یراق آن را از طریق شركت های بازرگانی بین المللی وارد كشور كرده و آن را با بهای نسبتا بالایی خريداری كند.

بنابراين قیمت گاوصندوق رمز دار شامل خود گاوصندوق و قيمت رمز آن به علاوه هزينه های واردات یراق آن می باشد. حال گاوصندوق دو طبقه رمز دار را درنظر بگیرید که هر طبقه شامل رمز مجزایی است. با این وجود خرید این نوع صندوق با توجه به امنیت بالایی که دارد به صرفه بوده و توصیه می شود. زیرا گاوصندوق حافظ مهم ترین دارایی های شماست. همچنین کالایی است که یکبار برای یک عمر و سال های متمادی خریده می شود، پس خرید گاوصندوق با رمز زیبا و ایمن صرفه جویی به حساب می آید.

بهترین برند گاوصندوق ایرانی

تولید كنندگان گاوصندوق سعی می كنند رمزهای خارجی را به طور انبوه خرید كنند تا قیمت تمام شده رمز خریداری شده پایین آید و بدین ترتیب خریدار و مصرف كننده نهایی بهای كمتری را پرداخت نمایند. با توجه به این توضيحات برای یک خريدار گاوصندوق ، بهتر است كه كالای خود را از یک فروشنده ی عمده ی گاوصندوق تهيه كند تا قيمت رمز و بهای تمام شده كمتری بپردازد.

صندوق نسوز آرکا یکی از تولید کنندگان گاوصندوق در ایران است; بیش از بیست سال سابقه درخشان در تولید ملی گاوصندوق در ایران آرکا را به یکی از معتبر ترین برندهای گاوصندوق در ایران تبدیل کرده است. کیفیت بالای گاوصندوق های آرکا به همراه خدمات پس از فروش مادام العمر شرکت باعث استقبال گرم شما مشتریان گرامی شده است. به طوری که گروه تولید آرکا افتخار دادر با صادرات گاوصندوق به کشورهای همجوار سهمی در توسعه صادرات و ارز آوری به داخل و مهمتر از همه توسعه اشتغال پایدار کشورمان داشته باشد.

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

gavsandogh_arka@

 

مقالات مرتبط

خزانه سوالبارد

گاوصندوق طبیعت

گاوصندوقی از جنس طبیعت خزانه جهانی بذر سوالبارد (Svalbard Global Seed Vault) از سال 2008 به صورت رسمی افتتاح شده اما شاید تاکنون نامش را

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *