نقش گاوصندوق در حوادث طبیعی

نقش گاو صندوق در حوادث طبیعی

نقش گاوصندوق در حوادث طبیعی

حوادث طبیعی همچون آتش سوزی ، سیل ، زلزله و… همیشه در کمین انسان ها هستند. متاسفانه حادثه هیچ وقت خبر نمی کند و در چند لحظه فقط فرصت داریم زندگی خود و اطرافیانمان را نجات دهیم. در واقع باید با مال و اموالمان خداحافظی کنیم. اینجاست که نقش گاوصندق در حوادث طبیعی بسیار پر رنگ جلوه می کند.

در روزهای ابتدایی سال 98 متاسفانه شاهد سیل در اکثر نقاط کشورمان هستیم. مطمئنا آب تمام زندگی کسانی را که توانسته اند جان خود را نجات دهند را با خود شسته و برده است. یا دست کم آسیب جدی به اسباب و وسایل مردم سیل زده وارد شده است. حال تصور کنید در غالب منازل ما ایرانی ها طلا و پول و سکه و حتی اسناد و مدارک شخصی خانواده ها نگه داری می شود. وسایل گران بهایی که پشتوانه مادی هر خانواده هستند اما قطعا توسط سیل از بین رفته اند یا گم شده اند.

چنان چه در آن منازل یک گاو صندوق سنگین و ضد آب وجود داشت که این وسایل از لحاظ مادی ارزشمند در آنها قرار گفته بود چه اتفاقی می افتاد؟ یقینا در این صورت پس از فروکش کردن آب هموطنان مان می توانستند از دارایی مادی خود برای باز سازی زندگی ای که درگیر بلای طبیعی شده استفاده کنند.

صندوق نسوز محمدزاده با نشان تجاری آرکا حدود ربع قرن سابقه درخشان در صنعت گاوصندوق سازی در کشورمان است. از جمله تخصص ها و مهارت های ویژه این شرکت ساخت گاوصندوق های واترپروف یا ضد آب است. در حوادثی مثل سیل که هم اکنون هم میهنانمان با آن دست و پنجه نرم می کنند داشتن این نوع صندوق یک موهبت است. چرا که اسناد و دفاتر و … آسیب نمی بینند. از طرفی آن قدر مستحکم هستند که با جوش و خروش سیل از بین نمی روند و به خوبی از اشیای داخل خود حفاظت می کنند.

در صورت حادثه ی آتش سوزی نیز گاو صندوق نسوز با کیفیت و مستحکم بهترین گزینه برای محافظت از اموال با ارزش هر مکانی به حساب می آید. لذا پیشنهاد ما این است که نقش گاو صندوق در حوادث طبیعی را جدی بگیرید و البته توصیه اکید ما این است که همیشه نکات ایمنی را جدی بگیرید و همواره تمهیدات لازم را بیاندیشید تا در صورت سفر یا مورد سرقت قرار گرفتن یا هرگونه حوادث و بلایا طبیعی دچار خسران و ضرر و زیان اضافه نشوید.

آرامش کامل را با آرکا تجربه کنید

0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *