گاوصندوق مناسب منازل

چه گاوصندوقی برای منازل مناسب است؟

چه گاوصندوقی برای منازل مناسب است؟

گاوصندوق مناسب منازل باید ویژگی های خاصی داشته باشد. در سال های اخیر شاهد این هستیم که مردم شروع به خرید بی رویه گاوصندوق های سبک و غیر ایمن کرده اند. از آن جایی که سارقین بسیار حرفه ای هستند براحتی این گاوصندوق ها را حمل و سرقت می کنند. بنابراین نیاز است که برای خرید گاوصندوق بیشتر وقت گذاشته تا با انتخابی شایسته بهترین گاوصندوق خانگی را برای خود خریداری کنید. هدف سارقان از سرقت از منازل پول وطلا است. خانواده ها معمولا پول نقد و طلا را در اتاق خواب روی میز آرایش قرار می دهند. در این موارد زحمتی که کشیدیم این است که تمامی اسناد، جواهرات و وجوه نقد را یکجا جمع و در اختیار سارق قرارداده ایم.

وزن مناسب گاوصندوق منازل

توجه کنید که یکی از فاکتورهای مهم برای خرید گاوصندوق در درجه اول وزن صندوق است. چرا که سارق در درجه اول قصد بردن گاوصندوق را می کند. چنانچه نتوانست سعی در باز کردن آن می کند. خود این موارد به خودی خود باعث اتلاف وقت برای سرقت می شود. توصیه می کنیم حداقل وزن انتخابی برای صندوق 200 کیلوگرم باشد. البته برای منازل آپارتمانی نه ویلایی. برای خانه های ویلایی بالطبع شما باید گاوصندوق سنگین تری را انتخاب کنید. همچنین حتی الامکان آن را به جایی متصل کنید. مثلا به زمین پیچ کنید یا داخل قسمتی از منزل پنهان کنید.

امکان دارد شما در ابتدا فکر کنید که خیلی سخت است و برای جابه جایی ممکنه به مشکل بخورید. نکته همین جاست که این وزن باید برای جابه جایی مشکل ساز باشد تا به راحتی توسط سارق حمل نشود. به طور کلی برای حفظ امنیت از هیچ کاری دست نکشید و هر آنچه را توصیه می کنند جدی بگیرید.

برای خرید گاوصندوق از مارک های متفرقه که هیچ اطلاعی در ارتباط با کیفیت آن ندارید خرید نکنید. چرا که پشیمان می شوید و گاوصندوق کالایی نیست که آن را دست کم بگیرید. شما برای نگهداری اسناد و طلا و پول و هر چیزی که اهمیت آن بالا باشد گاوصندوق می خرید. معمولا توصیه ما این است گاوصندوق دیجیتال و صندوق هایی که رمز دیجیتال دارند خرید کنید. چون رمز دیجیتالی این امکان را به شما می دهد تا به راحتی و بدون نگرانی حمل کلیدها درب صندوق را باز و بسته کنید. برای باز کردن درب این گاو صندوق ها دانستن فقط چند شماره که تنها شما از آنها مطلع هستید کافیست. همچنین گاوصندوق های اثر انگشتی و لمسی که نمونه های جدیدتری نسبت به دیجیتالی ها هستند.

برای خرید بهترین گاوصندوق خانگی به چه عواملی باید دقت کرد؟

گاو صندوق هایی خرید کنید که دارای بتن مسلح باشند تا به راحتی سوراخ و باز نشود. در واقع نسوز باشد تا ورق برش داده نشود و امکان دسترسی به اشیاء فراهم نشود. برای اینکه گاوصندوق مناسب منازل خود را با آگاهی بیشتری انتخاب کنید حتما به موارد زیر دقت کنید:

  • نسوز بودن صندوق
  • وزن گاو صندوق
  • ابعاد و اندازه
  • طراحی ظاهری
  • رنگ گاوصندوق
  • استحکام گاوصندوق و مواد سازنده آن
  • ضدسرقت بودن و قفل ها و رمزهای صندوق
  • گارانتی و خدمات پس از فروش گاو صندوق

قبل از خرید گاوصندوق خود از فروشنده مشاوره بگیرید. برای آشنایی بیشتر با تک تک موارد بالا اینجا کلیک کنید.

چند نمونه تولیدی از گاوصندوق مناسب منازل آرکا

مدل های زیر چند نمونه از گاوصندوق های مناسب منازل تولیدات گروه صنعتی گاوصندوق نسوز آرکا می باشد.

گاوصندوق نسوز 100MS

گاوصندوق نسوز 100MM

گاوصندوق نسوز 250MZ

گاوصندوق نسوز 250MS

5/5 (2 Reviews)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *