مقالات مرتبط

دسته بندی ها

کاهش استرس با استفاده از تجهیزات امنیتی

کاهش استرس با استفاده از تجهیزات امنیتی

در این مقاله سعی داریم کاهش استرس با استفاده از تجهیزات امنیتی و  قفل های مدرن و گاوصندوق های پیشرفته را بیان کنیم. همواره کاهش استرس با استفاده از تجهیزات امنیتی امکان پذیر می باشد. زیرا  آرامش کامل نقطه مقابل استرس و اظطراب است. و آرامش از حصول امنیت به دست می آید.

ما می توانیم احساسات خود را تغییر دهیم; این کار از طریق تغییر در رفتار یا تغییر در تفکر و طرز فکرمان میسر می شود; بعنوان مثال انجام دادن راه کارهای امنیتی می تواند ما را از نگرانی درباره آن تا حد زیادی برهاند; ایجاد یک برداشت و فهم جدید از یک وضعیت خاص، از هراس و استرس  ناشی از آن می کاهد.

توصیه هایی برای کاهش استرس

خبر خوب این است که شاید حذف بسیاری از عوامل تنش زا تحت اختیار ما نباشد; اما با کسب مهارت ها و انجام راهکارهایی می توانیم به میزان زیادی استرس روزانه را کاهش دهیم; مثلا فکر کنید شما در یک روز پر کار و شلوغ از خواب بیدار شده اید و از شانس بد هم خواب مانده اید و همه کارها عقب افتاده و با عجله باید فقط لباس بپوشید و بیرون بروید، حالا حساب کنید در این شرایط واقعا می توانید تمرکز کنید و مطمئن باشید که فراموش نمی کنید کلیدها را بردارید و یا کلید پشت درب جا نمی ماند

واقعا در این شرایط فقط همین را کم دارید که کلید را هم پشت درب جا بگذارید و در طول روز ذهن تان مشغول این باشد که در هنگام برگشت به خانه و با خستگی زیاد دنبال کلید ساز باشید که قفل درب را عوض کنید و با هزار زحمت و ساعت ها پشت درب ماندن و کلی هزینه و خستگی مفرط بتوانید وارد خانه شوید و در اوج استرس و ناراحتی تازه یاد کارهای عقب افتاده تان بیافتید

واقعا بدتر از این نمی شود

اما تکنولوژی راهکارهایی برای کاهش استرس ما در طول روز دارد; در اینجا 3 راهکار به کارگیری تکنولوژی  در طول روز برای کاهش استرس را مرور می کنیم :

 عوامل استرس زا را شناسایی کنید

یک روز بدون استرس با قفل دیجیتال : بهتر است قبل از هر کاری یک روز زندگی خودتان یا یک هفته از زندگی خودتان را زیر ذره بین بگذارید و روی لحظه لحظه آن تمرکز کنید . به نظر شما چه عواملی باعث ایجاد استرس برای شما در طول یک روز می شوند ؟ ترافیک ؟ افراد خاص و منفی ؟مکان های خاص ؟سبک زندگی تان ؟ …

بهتر است با دقت همه این عوامل را یادداشت کنید و سعی کنید تا جایی که امکان دارد آنها را حذف کنید و یا حداقل تعدیل کنید . مثلا اگر از ترافیک های صبحگاهی کلافه می شوید و کل روزتان تحت تاثیر قرار میگیرد بهتر است از پشت ترافیک ماندن لذت ببرید!

این روزها تکنولوژی به ما کمک میکند در هر شرایطی در حال یادگیری باشیم ! پس بهتر است از این فرصت بهترین استفاده را بکنیم . پس به عنوان مثال بهتر است همیشه در گوشی موبایل تان یا ضبط ماشین فایل های صوتی آموزشی جدید برای گوش کردن داشته باشید تا در بین راه از زمان پشت ترافیک ماندن بیشترین استفاده را ببرید

دوران انقراض قفل کلیدی

یا اگر دوست دارید کارهای خانه و بیرون رفتن از خانه را زودتر انجام دهید و یا جزو والدینی هستید که همیشه در طول روز و سرکار نگران این هستید که ممکن است فرزندانتان زودتر از شما برسند و پشت درب خانه بمانند یا اینکه در زمانی که شما در خانه نیستید نگران امنیت آنها هستید خب چرا قفل های کلیدی را با قفل دیجیتال عوض نمی کنید ؟

همین یک اقدام کوچک می تواند تعداد زیادی از عوامل استرس زای شما را در طول روز کم کند. چه طوری ؟ مثلا با نصب قفل دیجیتال اثر انگشتی، بدون اینکه هر روز نگران این باشید که مبادا فراموش کنید کلیدها را به فرزندتان بدهید یا آنها کلیدها را گم کنند و دست سارقین بیافتد فقط با گذاشتن انگشت شان روی سنسور قفل اثر انگشتی می توانند وارد خانه شوند و به محض ورود آنها درب قفل شود و شما هم یک گزارش کامل از ساعت ورود و خروج آنها داشته باشید!

یا اگر شما فرد سالمند یا مبتلا به آلزایمری در خانه دارید که نگران هستید در هنگام نبود شما و بدون اطلاع شما خانه را ترک کند با نصب قفل درب اثر انگشتی می توانید مطمئن شوید که نمی تواند بدون اطلاع شما از خانه خارج شود و هم اینکه هر فرد سالمندی بدون اینکه نگران جا گذاشتن کلید در خانه باشد یا با رسیدن پشت درب چندین دقیقه صرف پیدا کردن کلیدهایش بکند به راحتی و فقط به کمک اثر انگشت می تواند وارد خانه شود.

نمونه قفل دیجیتال اثر انگشتی برای کاهش عوامل استرس زا

زندگی خود را ساده کنید و کارها را راحت تر و سریع تر انجام دهید

کاهش استرس با استفاده از تجهیزات امنیتی

افزایش سرعت و راحتی در انجام کارها با تکنولوژی

شاید این روزها همه ما فکر می کنیم که تکنولوژی تاثیر منفی و بدی روی زندگی ما گذاشته و باعث استرس بیشتر و زندگی دور از آرامش شده است. اما قطعا این تصور غلطی است چون این سبک استفاده ما از تکنولوژی است که باعث به هم خوردن آرامش کامل شما و ایجاد استرس در روزهای زندگی مان شده است نه خود تکنولوژی. مهمترین هدف تکنولوژی افزایش سرعت در انجام کارها و راحتی انجام وظایف روزانه و تکراری است که با درست استفاده نکردن از آن نتیجه عکس میگیریم.

تصور کنید شما در یک خانه هوشمند می توانید کارهای روزمره را با سرعت بیشتری انجام دهید یا یک خانه قدیمی و معمولی؟ کلیدهای دست و پاگیر ببیشتر باعث دردسر شما می شدند و زمان شما را هدر می دادند  یا قفل دیجیتالی تشخیص چهره و قفل اثر انگشتی که در کمتر از یک ثانیه و به راحتی و بدون دردسر با رسیدن شما جلوی درب باز می شوند؟

پس زندگی مدرن اگر چه ممکن است نکات منفی هم داشته باشد; اما قطعا جنبه های مثبت آن بیشتر است به شرطی که بتوانیم از امکانات و شرایط زندگی مدرن و تکنولوژی به درستی استفاده کنیم .

نمونه قفل های دیجیتالی که به زندگی شما سرعت می دهند

 از امنیت محل کار و زندگی خودتان مطمئن شوید

افزایش امنیت با قفل دیجیتال

قطعا یکی از مسائلی که باعث استرس و نگرانی ما در طول روز میشود عدم امنیت خانه یا محل کار است. مثلا تصور کنید شما به یک سفر تفریحی رفته اید و دائما در طول سفر به لحظه ای فکر میکنید که در هنگام برگشت با خانه ای خالی مواجه می شوید.

مطمئنا حتی تصور این لحظه هم می تواند فشار روحی و ذهنی زیادی به ما وارد کند و باعث شود از سفر و لحظات آرامش بخش آن نتوانیم لذت ببریم.

اما با به کارگیری راهکارهایی می توانید کاهش استرس با استفاده از تجهیزات امنیتی را برای خود به ارمغان آورید; مثلا با خریدن یک قفل دیجیتال و نصب آن روی درب ورودی آپارتمان می توانید مطمئن باشید که هیچ سارقی نمی تواند به خانه شما نزدیک شود;

چون با دیدن یک قفل هوشمند حتی حرفه ای ترین سارق ها هم می دانند که راه پر پیچ و خم و زمان بری برای گذشتن از این سد مستحکم نیاز دارند و هیچ وقت این ریسک را نمی کنند، وقتی خانه هایی با قفل های کلیدی در همان محل شما هست که به راحتی می توانند آنها را باز کنند چرا خودشان را به در دسر بیاندازند؟

یا اگر همیشه به محض بیرون رفتن از دفتر کارتان ، نگران قراردادهای مهم یا مدارک محرمانه شرکت هستید; چرا یک گاو صندوق اثر انگشتی نمی خرید که همه مدارک را داخل آن بگذارید تا با خیال راحت و بدون نگرانی از دفتر کارتان بیرون بیایید؟

صندوق نسوزآرکا با بیش از دو دهه تجربه در صنعت ساخت گاوصندوق های نسوز و درب های خزانه آماده مشاوره رایگان جهت بالابردن امنیت منازل و کسب و کار شما می باشد

برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های موجود درسایت تماس بگیرید.

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

gavsandogh_arka@

 

مقالات مرتبط

گاوصندوق خارجی

گاوصندوق کره ای

آیا گاوصندوق کره ای بخریم؟ هر آنچه باید در مورد گاوصندوق کره ای بدانید در این مقاله به درخواست کاربران عزیز آرکا پیرو موضوع گاوصندوق

ادامه مطلب »
خزانه سوالبارد

گاوصندوق طبیعت

گاوصندوقی از جنس طبیعت خزانه جهانی بذر سوالبارد (Svalbard Global Seed Vault) از سال 2008 به صورت رسمی افتتاح شده اما شاید تاکنون نامش را

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *