گاوصندوق اداری نسوز آرکا

گاوصندوق اداری آرکا

گاوصندوق اداری

گاوصندوق یکی از نیازهای اساسی هر اداره یا شرکتی است و به نوعی نقطه امن یک اداره می باشد. قراردادها، دسته چک ها و بسیاری از مدارک مهم در هر شرکتی وجود دارد که نباید هرکسی به آنها دسترسی داشته باشد. علاوه بر این فایل های بایگانی را هم می توان اضافه کرد که در زونکن های متعدد وجود دارد.نگه داری از این زونکن ها در شرایطی که در دسترس نباشند و فضا اشغال نکنند خود مسئله مهمی در مبحث مدیریت هر اداره است. در واقع گاوصندوق اداری محل ذخیره سازی و نگه داری مدارک مهم و اسناد محرمانه آن اداره و بایگانی زونکن های با اهمیت به حساب می آید.

از طرفی اداره جات و موسسات همواره در خطر سرقت قرار دارند. زیرا اموال با ارزش در شرکت ها کم نیست. مخصوصا در شرکت ها معتبر که اسناد محرمانه زیادی وجود دارد. برای همین است که بسیاری از شرکت ها نگهبان شبانه روزی دارند. اما به وجود نگهبان هم به تنهایی نمی توان تکیه کرد. به همین دلیل تقریبا در تمامی اداره جات، شرکت ها و موسسات گاوصندوق موجود است. در بسیاری از اداره ها که چندین گاوصندوق وجود دارد که هر یک وظیفه نگه داری دسته ای از مدارک را به عهده دارند.

نکته جالب توجه در مورد گاوصندوق های اداری این است که معمولا دیده نمی شوند. یعنی جایی قرار داده می شوند که ارباب رجوع یا حتی بسیاری از پرسنل آنها را نمی بینند. بهترین محل برای نصب و قرار دادن یک گاوصندوق اداری اتاق حسابداری یا رئیس اداره است. زیرا هر کسی نمی تواند به آن دسترسی داشته باشد.

ویژگی های گاوصندوق اداری

با توجه به وظیفه خطیری که گاوصندوق های اداری دارند باید خصوصیت هایی نیز داشته باشند. مهم ترین ویژگی این نوع صندوق امنیت بالا و ضد سرقت بودن آن است. در اینجا به چند نمونه از ویژگی های یگ گاوصندوق اداری اشاره می کنیم:

  • حتما باید نسوز باشد
  • به اندازه کافی سنگین باشد تا به راحتی حمل نشود
  • از بهترین رمزهای ضدسرقت بهره ببرد
  • مجهز به انواع سیستم های ضدسرقت روز باشد
  • بزرگ و جادار باشد.
  • چند طبقه و صندوقچه و جا مخفی داشته باشد تا بتوان اسناد را به تفکیک در آن قرار داد

در اینجا به چند نمونه از گاوصندوق های اداری آرکا اشاره می کنیم:

آرامش کامل را با آرکا تجربه کنید

گاوصندوق اداری آرکا
(6) رای، امتیاز:5
0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *