مقالات مرتبط

دسته بندی ها

مزایای گاوصندوق الکترونیکی

گاوصندوق الکترونیکی به روز ترین و مدرن ترین نوع گاو صندوق است. چرا که مجهز به پیشرفته ترین فناوری های الکترونیکی و دیجیتالی روز دنیاست.

به همین دلیل صندوق نسوز آرکا هم به عنوان یک تولید کننده ایرانی در راستای رشد کاری و احترام به مشتری و هموطنان ایرانی، در سال رونق تولید اقدام به ساخت این نوع از گاوصندوق ها نموده است که امیدواریم به لطف خدا به زودی وارد بازار گردد.

با پا گذاشتن به عصر الکترونیک و موج سوم گاو صندوق هم دچار تغییرات زیادی کرده است. پیش از ساخته شدن گاوصندوق های الکترونیکی گاوصندوق ها سیر تکاملی جالبی را پشت سر گذاشته اند.

از زمانی که گاو صندوق به صورت صنعتی و در محیط های کارگاهی شروع به تولید شد به صورت یک محفطه فلزی بزرگ و محکم  فولادی طراحی شد. بهترین گزینه استفاده از فولاد نسوز و ورق های ضد برش بود. اما این ها به تنهایی برای جلوگیری ار به سرقت رفتن و یا نابود شدن گاوصندوق کافی نبود.

سپس افزایش وزن آن برای جلوگیری از به سرقت رفتن مد نظر قرار رفت. استفاده از بتون آرمه و یا بتن مسلح شده با عیار بالا باعث می شود که وزن گاو صندوق افزایش یابد. همچنین مقاومت آن در برابر حرارت بالاتر برود.

پس از ساخت گاو صندوق های سنگین و نسوز همچنان سارقان می توانستند با باز کردن درب صندوق محتویات آن را به سرقت ببرند. در این شرایط ایده ساخت گاوصندوق الکترونیکی کم کم در حال شکل گیری بود. گاو صندوقی که درب آن رد برابر دزدها ایمن باشد.

در ابتدا سیستم های ضد سرقت مکانیکی ساخته شدند که کارآیی مناسبی هم داشتند و هنوز هم مورد استفاده قرار می گیرند. اما استفاده از سیستم های دیجیتالی و الکترونیکی برای کاربران و صاحبان گاو صندوق بسیار راحت تر و در عین حال ایمن تر است.

ویژگی های انواع صندوق‌های الکترونیکی آرکا

یک گاوصندوق الکترونیکی از نظر جنس بدنه، وزن و نفوذ ناپذیری فرق آن چنانی با مدل های قدیمی تر خود ندارد. همچنین  سیستم ضد سرقت منحصر به فرد مکانیی آرکا نیز روی درب آنها تعبیه شده است.

علاوه بر این ها امتیازات دیگری نیز دارند و کامل تر هستند. تفاوت اصلی در درب صندوق است. در اینجا 3 مزیت چشمگیر این صندوق ها را بیان می کنیم:

  1. گاوصندوق الکترونیکی آرکا مجهز به بهترین رمز دیجیتال می باشد. رمز دیجیتال اثر انگشتی با قابلیت رمزدهی تا 12 رقم که امنیت بسیار بالایی دارد. با همین رمز می توانیم با آرامش کامل با ارزشترین وسایلمان را به گاوصندوق بسپاریم. چرا که این رمز فقط با اثر انگشت صاحبش و همچنین وارد کردن کد رمزی که صاحبش می داند باز می شود.
  2. علاوه بر این سیستم هوشیار پیامکی روی گاوصندوق های الکترونیک نصب می شود تا در صورت باز شدن درب آن به طور خودکار یک اس ام اس به شماره تلفنی که برایش تعریف شده فرستاده می شود.
  3. سیستم ردیاب مجهز به جی پی اس در کنار آژیر هشدار دهنده نیز در این صندوق ها نصب شده است. در صورت سرقت و جابجایی مکانی این علائم هشدار دهنده فعال می شوند.

بهترین و مهمترین ویژگی های این گاوصندوق را الآن نمی توانیم بازگو کنیم و پس از تکمیل پروژه و عرضه شدن آن در بازار در همین وبسایت به صورت کامل شرح می دهیم.

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

gavsandogh_arka@

مقالات مرتبط

گاوصندوق خارجی

گاوصندوق کره ای

آیا گاوصندوق کره ای بخریم؟ هر آنچه باید در مورد گاوصندوق کره ای بدانید در این مقاله به درخواست کاربران عزیز آرکا پیرو موضوع گاوصندوق

ادامه مطلب »
خزانه سوالبارد

گاوصندوق طبیعت

گاوصندوقی از جنس طبیعت خزانه جهانی بذر سوالبارد (Svalbard Global Seed Vault) از سال 2008 به صورت رسمی افتتاح شده اما شاید تاکنون نامش را

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *