Search
Close this search box.

مقالات مرتبط

دسته بندی ها

تعمیرات تخصصی گاوصندوق

تعمیرات گاوصندوق

شرایط در جامعه به سمتی پیش می رود که نیاز است افراد به دنبال راه حل هایی برای ایمن کردن منزل و محیط کار خود باشند. نصب دوربین مدار بسته، نصب حفاظ های فلزی بر روی دیوارها و یا خرید گاوصندوق برای مدارک و طلا و جواهرات  و … چند راه حلی است که می توان امنیت و آرامش خاطر را برای خود ایجاد کرد.

برای تهیه محصولات ایمنی نباید تنها به خرید و قیمت آن توجه کنید؛ باید همواره به این نکته توجه کرد که در صورت بروز مشکل، برای تعمیر و سرویس آن ها به کجا مراجعه کرد؟ آیا در هنگام بروز مشکل خدمات پس از فروش دارند؟ و یا اینکه پاسخگویی آن ها به چه صورتی است؟

تعمیرات گاوصندوق
خدمات دهی تخصصی گاوصندوق و انواع محصولات ایمنی

علت اهمیت تعمیرات گاوصندوق

وقتی برای محافظت از اشیا و دارایی های خود اقدام به خرید گاوصندوق می کنید، این نکته را هم حتما در نظر بگیرید که اگر زمانی با مشکلی در رابطه با گاوصندوق مواجه شدید باید برای تعمیر آن به کجا مراجعه کنید. حتما از فروشنده اطلاعات کافی در این زمینه را نیز جویا شوید.

این احتمال وجود دارد که مواردی مانند خرابی در اثراستفاده ی طولانی مدت، شرایط آب و هوایی، جا به جایی غیر اصولی، شکسته شدن کلید در قفل، فراموشی رمز، خراب شدن لولا ها، عدم استفاده به مدت طولانی و . . . در استفاده ی شما از گاوصندوق مشکل ساز شود و برای رفع آن نیاز به تعمیر گاوصندوق داشته باشید.

وقتی مشکلی برای گاوصندوق تان پیش می آید باید در اسرع وقت آن را از طریق تعمیرکار مجاز رفع کنید زیرا ایمنی گاوصندوق در صورت بروز مشکل پایین می آید و محتوای داخل آن در معرض خطر قرار می گیرند.

گاهی نیاز به تعمیر برای این می تواند باشد که تصمیم بر بروز کردن گاوصندوق خود و مجهز کردن آن گرفته اید یعنی می خواهید به جای قفل ساده از رمز های مکانیکی و یا الکترونیکی و یا ترکیبی از این دو استفاده کنید و یا با نصب دستگاه پنل sms   بر روی گاوصندوق از زمان باز و بسته شدن درب مطلع می شوید و گاوصندوقی هشیار داشته باشید. با بروز کردن و ارتقاء امنیت گاوصندوق قدیمی خود، ایمنی آن را افزایش می دهید.

بررسی خرابی ها و مشکلاتی که برای یک گاوصندوق رخ می دهد

1_ گم شدن و یا شکسته شدن کلید داخل قفل:

ممکن است مدت ها از یک گاوصندوق استفاده نکرده باشید و کلید آن را گم کرده باشید و یا زمانی که اقدام به بازگشایی آن را دارید کلید داخل قفل بشکند در این صورت برای بازگشایی نیاز به یک تعمیرکار آموزش دیده و معتبر دارید که این کار را برایتان انجام دهد.

توصیه میکنیم حتما با قسمت خدمات شرکت مربوطه تماس بگیرید و برای انجام تعمیرات از یک متخصص کمک بگیرید و به هر کسی اجازه ی انجام این کار را ندهید حتی اگر کمک گرفتن از تعمیر کار مجاز هزینه ی بیشتری در بر داشته باشد. برخی برای بازگشایی از کلید ساز های سطح شهر کمک می گیرند که بسیار اشتباه است زیرا این افراد آشنایی با گاوصندوق شما ندارند یا حداقل این شناخت محدود می باشد. علاوه بر این موضوع که تبحر و دانش این افراد قابل قبول نیست، دارایی و اموال خود را در معرض خطر قرار می دهید و به افراد غریبه اجازه ی ورود به محل گاوصندوق را می دهید.

2_ خرابی در اثر شرایط آب و هوایی:

گاهی در اثر وجود رطوبت زیاد در هوا، دستگیره ها و یا لولا های درب گاوصندوق دچار مشکل می شوند و باز و بسته کردن درب به سختی صورت می گیرد، پس بهتر است در اولین فرصت برای تعمیر گاوصندوق اقدام نمایید.

3_جا به جایی غیر اصولی گاوصندوق:

اگر قصد جابه جایی منزل یا محل کار را دارید، برای جابه جا کردن و حمل گاوصندوق حتما از شرکت مربوطه درخواست نیرو داشته باشید زیرا این کار نیاز به تخصص دارد وهر کسی قادر به انجام آن نیست.

چرا که اگر این کار توسط افراد غیر حرفه ای انجام شود ممکن است با ضربه دیدن گاوصندوق درب آن باز نشود و یا اینکه دستگیره ها درست عمل نکنند، در این صورت  گاو صندوق شما دچار خرابی شده و جهت رفع خرابی و تعمیر صیح آن باید درخواست تعمیرکار از شرکت را داشته باشید.

اگر گاوصندوق شما از نوع ضد ضرقت باشد ممکن است در حین جابه جایی توسط افراد غیرحرفه ای به درب آن ضربه وارد شود و زبانه های ضد سرقت فعال شوند و درب گاوصندوق باز نشود در این صورت باید حتما گاوصندوق را به کارخانه ی سازنده منتقل کنند تا توسط نیروی متخصص باز گشایی شود.

پس کار عاقلانه و به صرفه این است که از همان ابتدا کار را اصولی انجام دهید که چنین مشکلاتی  برایتان پیش نیاید، در غیر این صورت علاوه بر زمان زیادی که از شما هدر می رود، مجبور به پرداخت هزینه ی اضافی می شوید.

توجه داشته باشید در حین جابه جایی گاوصندوق کلید ها در داخل قفل نباشد زیرا احتمال شکستن کلید داخل قفل وجود دارد.

4_فراموش کردن رمز:

در هنگام تعیین رمز گاوصندوقتان ازانتخاب اعداد رند و یا تاریخ تولد و یا هر عددی که به راحتی قابل حدس زدن توسط دیگران است خودداری کنید. ولی سعی کنید رمزی را که انتخاب می کنید حتما در مکانی امن یادداشت کنید که اگر در طولانی مدت از گاوصندوق استفاده نکردید رمز را فراموش نکنید.

با این وجود اجتناب ناپذیر است که گاهی رمز قفل گاوصندوق خود را فراموش کنید؛ در این صورت حتما با واحد خدمات شرکت تولید کننده تماس بگیرید. در صورت نیاز نیروی متخصص و معتمد جهت رفع مشکل شما اعزام می شود.

5_خراب شدن لولاها:

اگر لولاهای درب گاوصندوق ایراد داشته باشند، باز و بسته کردن درب به سختی انجام می گیرد پس بهتر است قبل از اینکه دچار مشکلات بزرگتری در باز و بسته کردن درب بشوید با یک تعمیرکار مجاز هماهنگ کنید تا لولاها را تعمیر و یا اگر نیاز به تعویض دارد این کار را انجام دهد.

6_ خراب شدن در اثر استفاده ی طولانی مدت:

گاهی پیش می آید که شما گاوصندوقی دارید که مدت زمان زیادی است که از آن استفاده می کنید و با گذشت زمان دستگیره ها و یا قفل ها و یا رمز آن دچار مشکل شود که باید با وقوع هر کدام حتما نسبت به تعمیر آن اقدام کنید.

7_ عدم استفاده از گاوصندوق به مدت طولانی:

شاید شما یک گاوصندوق بسیار قدیمی دارید که مدت هاست درب آن باز نشده است و یک گوشه بلا استفاده بوده است و اکنون تصمیم بر استفاده ی مجدد آن گرفته اید لازم است که حتما به وسیله ی یک تعمیر کار مجاز سرویس شود که ایرادات احتمالی گرفته برطرف شود.

8_ خراب شدن رمز مکانیکی:

در روزهای اولی که یک گاوصندوق با رمز مکانیکی خریداری می کنید ممکن است در هنگام تغییر رمز، رمز مکانیکی دچار مشکل شود و نیاز باشد که حتما با شرکت مربوطه برای ارسال تعمیرکار تماس بگیرید تا رمز را تعمیر کنند و شیوه ی تغییر رمز را آموزش ببینید.

تعمیرات گاو صندوق
خدمات و تعمیرات انواع گاوصندوق و محصولات ایمنی

9_ بروز کردن گاوصندوق های قدیمی:

گاهی پیش می آید که تصمیم بگیرید که گاوصندوق خود را کمی بروز کنید. می توانید به جای قفل های کلیدی از رمز مکانیکی و یا الکترونیکی استفاده کنید.

می توانید دستگیره های روی درب را تعویض کنید و یا اینکه درخواست تعویض پوشش رنگ گاوصندوق را داشته باشید. برای انجام همه ی این کار ها نیاز است با بخش خدمات هماهنگ کنید تا درخواست شما را پیگیری و انجام دهند.

 

شاید این مقاله برای شما مفید باشد:

خرید گاوصندوق جدید یا تعمیر گاوصندوق قدیمی؟

10_ گیر کردن زبانه های داخل درب:

در بعضی از موارد هنگام باز کردن درب گاوصندوق زبانه ها گیر می کنند و مانع باز شدن درب می شوند و یا به سختی حرکت می کنند در این صورت حتما توسط تعمیرکار مشکل را رفع کنید.

آرکا

در این مقاله سعی شد تعدادی از خرابی هایی که در رابطه با گاوصندوق پیش می آید را مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم. نتیجه گرفتیم در صورت بروز هر یک از خرابی های گاوصندوق فورا با واحد خدمات کارخانه تماس بگیرید.

توصیه می شود در زمان خرید گاوصندوق از یک برند معتبر خرید کنید تا در هنگام بروز مشکل بتوانید توسط نیروی مجرب شرکت، آن را رفع کنید.

برخی از افراد از ماشین هایی که در سطح شهر اقدام به فروش گاوصندوق می کنند خرید می کنند و زمانی که مشکلی پیش می آید دسترسی به مکان ثابتی برای درخواست و تعمیر آن را ندارند.

شرکت گاوصندوق آرکا تولید کننده ی انواع گاوصندوق نسوز در کشور، علاوه بر دارا بودن انواع گواهینامه های استاندارد، سعی بر این داشته که همواره رضایت مشتری را جلب کند و علاوه بر فروش، تعمیرات و خدمات پس از فروش را در اسرع وقت انجام می دهد.

برخی از برتری های شرکت صندوق نسوز آرکا نسبت به سایرین:

 • تولید کننده تخصصی انواع محصولات ایمنی (تنوع بسیار بالا)
 • استفاده از بهترین متریال، کیفیت و امنیت عالی محصولات
 • تنوع قیمت با توجه به ورژن های متفاوت گاوصندوق ها
 • خدمات پس از فروش مادام العمر توسط مهندسین و نیروهای آموزش دیده و معتمد
 • 2سال گارانتی برای تمامی گاوصندوق ها و محصولات ایمنی
 • پشتیبانی تلفنی 24 ساعته کارشناسان فنی، پاسخگویی و راهنمایی جهت رفع هر مشکل مربوطه
 • ارسال رایگان تا شهر مقصد یا 4 درصد تخفیف همیشگی خرید از سایت

در شرکت آرکا علاوه بر تولید و ساخت، تعمیرات انواع گاوصندوق های بزرگ و کوچک  نیز به صورت تخصصی انجام می شود. تمام مواردی که در بالا به آن اشاره شد توسط تعمیر کاران حرفه ای انجام می گیرد. پس شما می توانید در هنگام خرید با اطمینان بیشتری این کار را انجام دهید.

همواره سعی کنید از تعمیر کار مجاز برای رفع هر گونه مشکل و تعمیر گاوصندوق اقدام کنید، انجام تعمیرات توسط افراد دیگر ممکن است ایمنی گاوصندوق و منزل شما را به خطر بیاندازد و یا اینکه مشکلی بزرگ تر برای گاوصندوق ایجاد کنند.

تمامی نکات و موارد فوق، جمع آوری شده از تجربیات مشتریان بوده است. پس چه بهتر که پیش از تجربه کردن اتفاقات زمان گیر و زیان آور از تجربیات دیگران استفاده کنیم.

 

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

gavsandogh_arka@

 

 

مقالات مرتبط

گاوصندوق خارجی

گاوصندوق کره ای

آیا گاوصندوق کره ای بخریم؟ هر آنچه باید در مورد گاوصندوق کره ای بدانید در این مقاله به درخواست کاربران عزیز آرکا پیرو موضوع گاوصندوق

ادامه مطلب »

۲ پاسخ

 1. قفل گاوصندوق ما باز نمیشه. قفل مکانیکی تایوان هستش مارک کاوه. چیکار کنیم؟ میتونین نیرو بفرستین؟

  1. باسلام
   از واحد خدمات گاوصندوق آرکا میتوانید راهنمایی بگیرید. اما در درجه اول بهتر است با شرکت سازنده ارتباط بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *