xxx

مقالات مرتبط

دسته بندی ها

حمل گاو صندوق در اسباب کشی خانه

با نزدیک شدن به پایان سال تحصیلی و فرا رسیدن امتحانات خرداد و پایان ترم زمان جابجایی ها و اثاث کشی ها و اوج بازار رهن و اجاره نیز شروع می شود. نحوه حمل گاو صندوق در اسباب کشی ها می تواند یک نگرانی محسوب شود. در این مقاله به روش رفع این دغدغه می پردازیم.

استفاده از گاوصندوق خانگی روز به روز در حال افزایش است. بسیاری از خانه ها وسایل با ارزش و کوچک خود را به یک صندوق امن میسپارند تا بتوانند با آرامش کامل منزل را ترک کنند. این دستگاه امن کمک شایانی به تامین امنیت اشیا ارزشمند و اطمینان خاطر صاحب خانه می کند اما در ظاهر می تواند مشکلاتی را نیز برای آنان به همراه داشته باشد.

یکی از مهمترین مسائلی که صاحب یک گاو صندوق خانگی با آن روبرو می شود وضعیت جابجایی و حمل گاو صندوق است. وزن این وسیله بسیار بالاست و مدل های ضد سرقت خانگی تقریبا بیش از 150 کیلوگرم وزن دارند. چرا که نباید به راحت منتقل شده و به سرقت برود. به همین دلیل آن را سنگین و مستحکم می سازند تا نتوان آن را به سرقت برد. اما با این اوصاف هیچ اجاره نشینی نباید گاوصندوق داشته باشد؟ و یا این که نباید در منزل خود تغییر دکوراسیون و چیدمان بدهد؟

حل مشکل جابجایی گاو صندوق چگونه است

آسان نبودن حمل گاو صندوق ها یک امتیاز برای آنها به حساب می آید و به ضدسرقت بودنشان کمک می کند. درباره چگونگی حمل و نقل و جابجایی برای مالک هم راه حل هایی وجود دارد و اصلا جای نگرانی نیست. چرا که چاره کار آسان است. به طور کلی بدانید که حمل و نقل جزو یکی ازموارد خدمات گاوصندوق محسوب می شود.

چنان چه بخواهید دکوراسیون منزل خود را تغییر دهید و چیدمان وسایل را عوض کنید و نیاز به تغییر مکان گاو صندوق خود داشتید ، نیاز به ابزار مناسب برای این کار را دارید. ضمن این که خود جابجایی آن هم یک کار تخصصی است. در منازل این ابزار و تجهیزات وجود ندارند. بنابراین بهترین کار این است که با شرکتی که از آن صندوق خود را خریداری کرده اید تماس بگیرید و از آنها تقاضای خدمات پس از فروش نمایید.

اگر گاوصندوق خود را از شرکت صندوق نسوز آرکا ( محمدزاده ) تهیه کرده باشید می توانید فقط با یک تماس مسئله خود را حل کنید. نیروهای فنی و زبده آرکا بیش از 20 سال است که به طور میانگین روزانه ده ها صندوق را جابجا می کنند. بنابراین با نحوه بلند کردن و تکان دادن آن و همچنین کمک گرفتن از تجهیزات لازم آشنا هستند.

ازضروری ترین وسیله هابرای حمل و نقل گاو صندوق ها می توان از چرخ حمل نام برد. با این وسیله می توان اجسام سنگین را در پستی و بلندی ها و حتی از پله ها و طبقات جابجا کرد. البته مهارت در استفاده از آن بسیار واجب است. یکی از افتخارات مجموعه تولیدی آرکا خدمات پس از فروش مادام العمر آن است. لذا بدون هیچ گونه ناراحتی و استرس، حمل و نقل و هر گونه کار خدمات گاوصندوق خود را به شرکت آرکا بسپارید. در هر کجای ایران عزیز که باشید نمایندگان شرکت برای کمک به شما در اسرع وقت به شما رجوع خواهند نمود.

آرامش کامل را با آرکا تجربه کنید

 

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

gavsandogh_arka@

مقالات مرتبط

خزانه سوالبارد

گاوصندوق طبیعت

گاوصندوقی از جنس طبیعت خزانه جهانی بذر سوالبارد (Svalbard Global Seed Vault) از سال 2008 به صورت رسمی افتتاح شده اما شاید تاکنون نامش را

ادامه مطلب »

۳ پاسخ

  1. سلام
    برای اسباب کشی نیروی مخصوص حمل گاوصندوق میفرستین؟ اگه بخوایم داخل شرکت جابجایی داشت باشیم چطور؟

    1. بله . هر وقت اسباب کشی یا جابجایی داخلی داشتین فقط با یک تماس هماهنگ کنین. نیروهای ما با چرخ حمل و تجهیزات لازم این کارو بدون هیچ گونه خسارت یا آسیبی انجام میدن.
      با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *