Search
Close this search box.

مقالات مرتبط

دسته بندی ها

گاوصندوق چند کاربره آرکا

در این مقاله قصد داریم محصولی را معرفی کنیم که در بسیاری از مکان ها قابل  استفاده است. ادارات، فروشگاه های بزرگ، بنگاه های املاک، بانک ها، طلا فروشی ها، فرودگاه ها، راه آهن و حتی می توان گفت منازل و  بسیاری از مکان های دیگر که چندین نفر در آنجا مشغول به کار هستند خواستار این چنین محصولی هستند.
طراحی خاص و هوشمندانه ی این محصول به گونه ای است که به راحتی دو نفر در هر زمانی می توانند از آن استفاده کنند علی الخصوص مکان هایی که کارکنان به صورت شیفتی تعویض می شوند مثل فرودگاه ها، بیمارستان ها، پمپ بنزین ها و …  و یا اینکه گاهی ممکن است شخصی بخواهد فضای زیادی در اختیار داشته باشد ولی به صورت مجزا از آن استفاده کند این محصول گزینه ی مناسبی برای این کار است.
گاوصندوق دو طبقه که می توان به آن گاوصندوق چند کاربره یا گاوصندوق 2 در 1 نیز گفت گزینه ی بسیار مناسبی برای تمام مکان هایی است که چندین کاربر دارد.

گاوصندوق چند کاربره

علت برتری گاوصندوق های چند کاربره

قفل مجزا

دو نفر به صورت همزمان می توانند از یک گاوصندوق پند کاربره استفاده کنند. نکته قابل توجه این است که هر کاربر، قفل و کلیدهای مجزا از طبقه ی دیگر را داراست.

هزینه مناسب

خرید این مدل گاوصندوق ها از نظر اقتصادی نیز بسیار مقرون به صرفه است و شما با پرداخت وجه آن صاحب دو گاوصندوق می شوید.

در عین حالی که در اشغال فضا هم صرفه جویی کرده اید و فضای کمتری برای این صندوق های چند کاربره نیاز است.

کیفیت گاوصندوق چندکاربره

فلزی که در بدنه استفاده شده از جنس ورق های فولادی است و فضای داخلی ورق ها با بتن پر شده است که باعث سنگینی وزن گاوصندوق می شود که به راحتی قابلیت جابه جا شدن را ندارد و علاوه بر این ها قابلیت مقاومت در برابر آتش سوزی را نیز دارا می باشد.

در قسمت بالایی گاوصندوق دارای محفظه ای جدا گانه می باشد که دارای قفل است و می توانید مدارک بسیار مهم تان را در آن بخش نگهداری کنید.

گاوصندوق چند کاربره دلخواه شما

شما می توانید گاوصندوق خود را سفارشی کنید و ویژگی های مورد نظر خود را با راهنمایی های تیم طراحان به آن اضافه کنید.

این آپشن ها به شما کمک می کند تا گاوصندوقی ایمن تر داشته باشید. بهترین کار برای سفارش یک گاوصندوق فوق ایمن، بهره مندی از تجربیات و اطلاعات کارشناسان و طراحان مربوطه می باشد.

پنل sms   یکی از ویژگی هایی است که می توانید روی گاوصندوق خود نصب کنید و با هر بار باز و بسته شدن درب گاوصندوق با دریافت پیامک از آن مطلع شوید. این قبیل گاوصندوق ها را، صندوق هشیار آرکا می نامند.

علاوه بر ارتقاء امنیت، می توانید روی شکل ظاهری گاوصندوق خود کار کنید. برای مثال رنگ ظاهری را تغییر دهید و یا اینکه نوع قفل های به کار رفته در هر طبقه را تعیین کنید که رمز مکانیکی یا الکترونیکی و کلیدی باشد و یا ترکیبی از این ها را در آن بکارببرید. حتی میتوانید نوع قفل را در صورت نیاز با گذشت زمان نیز تغییر دهید.

در گاوصندوق های چند کاربره، هر کاربر می تواند قفل و موتور رمز دلخواه خود را سفارش دهد و حتی در صورت نیاز سایر ویژگی ها را با مشورت گرفتن از طراحان می توانید تعیین کنید.
طبقات داخلی نیز قابل تغییر هستند و میتوان به گونه ای سفارش داد که چندین جا برای طبقات تعبیه شود که بتوان به صورت ثابت و یا متغیر از آن استفاده کرد.

گاوصندوق های دو درب، معمولا دو کاربره تلقی می شوند. در صورت نیاز می توانید گاوصندوقی با تعداد درب های بیش تر برای کاربران بیش از 2 نفر را سفارش دهید. این قبیل محصولات سفارشی می باشند، و طبیعتا بازه زمانی تولید و نصب آن ها نسبت به محصولات موجود، طولانی تر خواهد بود. 

گاوصندوق دو طبقه

5 ویژگی گاوصندوق دو درب یا چند کاربره 

در این بخش به 5 ویژگی گاوصندوق های چند کاربره می پردازیم. جهت آشنایی بیش تر با کاربردهای این گاوصندوق ها اینجا کلیک کنید.

1_ دارا بودن دو قسمت جداگانه
می توان گفت یکی از مهمترین ویژگی های گاوصندوق دو طبقه همین باشد که دارای دو فضای دسترسی متفاوت است. شما می توانید یکسری از اسناد و مدارک مهم تان را در قسمت بالایی و یکسری را در قسمت پایین قرار دهید و اینگونه با باز کردن درب گاوصندوق تمام داریی تان در دسترس نیست.
2_ استفاده همزمان دو نفر:
برای کارکنان شیفتی، شرکا و اهالی منزل این نوع گاوصندوق ها بسیار قابل استفاده هستند و هر شخصی قسمت مربوط به خود را دارد و اطلاعات خود را در آن نگهداری می کند و نوع رمز و قفل به کار رفته در هر طبقه مجزا است.

این ویژگی قابلیت استفاده برای دو نفر کاربرد این گاوصندوق را بسیار افزایش داده است. در صورتی که فضای کمتری به نسبت دو گاوصندوق جدا اشغال می کند ولی فضای داخلی بیشتری را در اختیار شخص یا اشخاص قرار می دهد.
3_ داشتن یک فضای مخفی در طبقه ی بالایی
گاوصندوق دو طبقه در قسمت بالایی دارای یک محفظه ی جداگانه است که دارای قفل و کلید جداگانه است که در صورتی که مشتری تمایل داشته باشد می تواند به جای قفل کلیدی، رمز مکانیکی یا دیجیتال نصب شود که امنیت آن قسمت بیشتر شود.
مدارکی که از اهمیت بالای بر خوردار است را می توانید در این صندوقچه داخلی مجهز به قفل جداگانه نگهداری کنید.
4_ مقاوم در برابر آتش سوزی و ایمنی بالا
به دلیل استفاده از ورق های فولادی در بدنه و وجود بتن در بین دو جداره بدنه گاوصندوق، آن را در برابر سارقان ایمن کرده است. دیوارها در برابر سوراخ و یا برش ایمن و نفوذ ناپذیر هستند. شما می توانید با نصب دستگاه ارسال پیامک بر روی گاوصندوق که با هر بار باز و بسته شدن درب، پیامکی مبنی بر باز و بسته شدن درب برای شخص ارسال می شود، میزان امنیت گاوصندوق خود را ارتقاء دهید.
می توانید با انتخاب رمز مکانیکی و یا الکترونیکی بر روی گاوصندوق ایمنی را افزایش دهید. این گاوصندوق ها مجهز به سیستم ضد سرقت می باشند که در صورت تلاش برای باز گشایی به روش های نا متعارف و یا وارد شدن ضربه به درب گاوصندوق، زبانه های ضد سرقت فعال می شوند و مانع بازگشایی درب توسط سارقین می شوند. در هنگام خرید گاوصندوق چند کاربره حتما از دارا بودن آن به سیستم ضد سرقت مطمئن شوید.
مقاومت در برابر آتش سوزی نیز یکی دیگر از ویژگی های گاوصندوق های ایمن می باشد. حداقل مقاومت دمایی قابل قبول برای گاوصندوق های چند کاربره، 700 درجه سانتی گراد می باشد.
5_ طراحی ظاهری منحصر به فرد
درست است که شما در واقع یک گاوصندوق را خریداری می کنید ولی به دلیل طراحی زیبا و جدا بودن طبقات از یکدیگر، دارای دو گاوصندوق می شوید که به راحتی برای حداقل دو نفر قابل استفاده است. می توانید رنگ ظاهری را تغییر دهید و یا اینکه هر طبقه رنگ متفاوتی داشته باشد.

موادی که در بالا گفته شد تنها بخشی از ویژگی های یک گاوصندوق دو درب یا به اصطلاح عام دو طبقه می باشد.

با خرید این محصول پر کاربرد می توانید در هر مکانی از آن استفاده کنید و ایمنی و آرامش خاطر را برای خود و محل کار خود به ارمغان بیاورید. شاید با خود بگویید که هیچ گاوصندوقی صددرصد ایمن و غیر قابل نفوذ نیست این حرف درست است ولی با ارزش ترین چیز برای یک سارق زمان است که با داشتن یک گاوصندوق ایمن آن را از سارق می گیرید و به اینصورت از دارایی های خود محافظت می کنید.

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

gavsandogh_arka@

مقالات مرتبط

گاوصندوق خارجی

گاوصندوق کره ای

آیا گاوصندوق کره ای بخریم؟ هر آنچه باید در مورد گاوصندوق کره ای بدانید در این مقاله به درخواست کاربران عزیز آرکا پیرو موضوع گاوصندوق

ادامه مطلب »
خزانه سوالبارد

گاوصندوق طبیعت

گاوصندوقی از جنس طبیعت خزانه جهانی بذر سوالبارد (Svalbard Global Seed Vault) از سال 2008 به صورت رسمی افتتاح شده اما شاید تاکنون نامش را

ادامه مطلب »

یک پاسخ

  1. مقاله مفیدی بود.
    این گاوصندوق های دوطبقه به صرفه تر هستند و واقعا چند کاربره????

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *