xxx

مقالات مرتبط

دسته بندی ها

قیمت درب ضد سرقت آرکا

درب ضد سرقت توسط شرکت های ایرانی و خارجی ( عمدتا ترکیه و چین ) تولید می شود. بنابراین قیمت آنها متغیر است.  این درب ها عایق صدا و حرارت هستند و در مقابل سرقت نیز بسیار ایمن می باشند.

طبق نظر استفاده کنندگان از این نوع درب ها، کیفیت درب های چینی رضایت بخش نیست و کیفیت درب ضدسرقت ایرانی با تولید ترکیه برابری می کند. از نظر تعداد زبانه این درب ها همگی 8 زبانه دارند.

اما مجموعه تولیدی صندوق نسوز آرکا نوعی درب ضد سرقت تولید می کند که هم قابل استفاده در منازل است و هم می تواند در خزانه و سطح امنیتی آن را به مقداری بالا تولید کند.

این درب ها غیر قابل برش هستند. و از نظر ایمنی برای ورود اضطراری نیروهای امدادی نیز راهکار دارد. از نظر زبانه این درب ها 12 زبانه دارند که هر کدام هم قطرش 50 میلی متر می باشد. که  این امتیاز باعث می شود ضریب ایمنی و کیفیت درب بسیار بالا باشد.

به این درب ها درب خزانه ضدسرقت می گویند. درب خزانه بیشتر از هر مکانی در بانک ها استفاده می شود. در معدن ها و هر مکان امنیتی دیگری نیز مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به کاربردی که دارد باید الزاما ضد سرقت باشد.

آرکا 2 طرح درب ضد سرقت را طراحی و تولید کرده است:

امنیت بسیار بالای این درب ها ممکن است حتی جان فرد را به خطر اندازد. به طوری که در صورت بروز آتش سوزی یا هر حادثه دیگری ورود نیروهای امدادی را به داخل با مشکل روبرو می کنند. به همین دلیل آرکا با طراحی درب فرار توانسته این نگرانی را به خوبی برطرف نماید. 

این درب ها در فضای داخلی خانه ها هم کاربرد دارند. بسیاری از منازل و خانه های مدرن، مجتمع های آپارتمانی جدید و ویلاها و باغ ها به جای گاو صندوق از خزانه خانگی استنفاده می کنند که در چنین کاربردهایی درب ضد سرقت خزانه استفاده می شود.

نتیجه گیری

در زندگی مدرن و پیشرفته امروزی نقش درب ضد سرقت برای تامین امنیت محل زندگی و محل کار انکار ناپذیر است. پیش از این فقط در بانک ها و مکان های خاص از این درب ها استفاده می شد اما اکنون شاهدیم که حتی در خانه ها نیز از درب ضدسرقت استفاده می شود. 

صندوق نسوز آرکا با بیش از 25 سال سابقه به عنوان تولید کننده داخلی سازنده انواع درب خزانه ضدسرقت بانکی و خزانه خانگی برای منازل می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران آرکا تماس بگیرید.

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

 gavsandogh_arka@

مقالات مرتبط

خزانه سوالبارد

گاوصندوق طبیعت

گاوصندوقی از جنس طبیعت خزانه جهانی بذر سوالبارد (Svalbard Global Seed Vault) از سال 2008 به صورت رسمی افتتاح شده اما شاید تاکنون نامش را

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *