xxx

مقالات مرتبط

دسته بندی ها

گاوصندوق کوچک

گاوصندوق ها بسته به کاربردشان ابعادشان فرق می کند. نگهداری از مدارک دم دستی و پر استفاده بیشتر در گاوصندوق های کوچک کاربرد دارد.

گاوصندوق های کوچک یا به عبارت دیگر گاو صندوق های شخصی بیشتر در هتل ها یا اتاق های شخصی و مکان های بسیار کوچک استفاده می شود.

در واقع هر مکان کوچک که نیاز مند امنیت باشد باید از گاوصندوق با ابعاد کوچک استفاده کند; مراکز اداری و تجاری و بیشتر منازل مکان هایی هستند که استفاده از گاوصندوق های کوچک در آنجا رواج دارد. از مزایای این نوع گاوصندوق این است که می توان آنها را در جای کوچک و قابل استتاری مخفی نمود.

یکی دیگر از مکان هایی که گاوصندوق های کوچک در آنجا از اموال شما محافظت می کنند داخل اتومبیل شماست; این صندوق ها به دلیل کوچکی و این که قابلیت ثابت شدن را دارند در صندوق عقب ماشین ها یا داخل اتاقک عقب ماشین های سنگین نصب می شوند.

امنیت گاو صندوق های کوچک در ظاهر به اندازه کافی بالا به نظر نمی رسد. چرا که قابل حمل است و طبیعتا قابل سرقت هم می باشد; اما این طور نیست.

این صندوق ها مجهز به سیستم ایمنی هستند; همچنین انواع رمز بر روی آنها قابل نصب است; بنابراین گاوصندوق کوچک اثر انگشتی یا گاو صندوق کوچک با رمز دیجیتالی به راحتی می تواند از اموال شما محاظت کند; برای جلوگیری از سرقت خود صندوق، آن را به زمین پیچ می کنند تا ثابت شود و حرکت نکند; با وجود این شکی نیست که گاوصندوق های بزرگ امنی بالاتری دارند.

شرکت تولیدی گاوصندوق نسوز آرکا (محمد زاده) بیش از دو دهه است که به تولید انواع گاوصندوق مشغول است. گاوصندوق های متنوع با کاربردهای مختلف  شرکت آرکا در اکثر بانک ها، طلافروشی ها، خانه ها هتل  ها و فروشگاه ها موجود است.

این شرکت در زمینه تولید گاو صندوق های کوچک با ایمنی بالا هم همواره پیشرو است. ساخت گاوصندوق کوچک هم از جمله تخصص های گاوصندوق نسوز آرکا می باشد.

گاوصندوق های کوچک آرکا

در اینجا به چند نمونه از گاوصندوق های کوچک تولید گروه صنعتی آرکا که بسیار مورد استقبال خریداران قرار گرفته است می پردازیم:

گاو صندوق کوچک 100MS

گاوصندوق کوچک 100MS با توجه به ابعاد کوچکی که دارد به عنوان گاوصندوق خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. روی این صندوق می توان رمز دیجیتال هم نصب نمود و امنیت آن را بالاتر برد.

سری MZ صندوق های تولیدی شرکت آرکا با قفل و رمز دیجیتالی تولید می شوند و امنیت خیلی بالاتری نسبت به سری MS دارند. 

گاو صندوق هتلی 35MS

گاوصندوق هتلی MS35 یکی از گاو صندوق هایی است که پرفروش است و کارآیی زیادی دارد. ابعاد این صندوق مناسب برای اتاق های هتل می باشد. نمونه مشابه این محصول سیف باکس 45MS می باشد.

همه مدل های ذکر شده به همراه سایر تولیدات مجموعه آرکا شامل خدمات پس از فروش مادام العمر آرکا می باشند. بنابراین شما میتوانید با داشتن گاو صندوق کوچک آرکا آسایش و آرامش کامل را همراه خود داشته باشید

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

gavsandogh_arka@

مقالات مرتبط

خزانه سوالبارد

گاوصندوق طبیعت

گاوصندوقی از جنس طبیعت خزانه جهانی بذر سوالبارد (Svalbard Global Seed Vault) از سال 2008 به صورت رسمی افتتاح شده اما شاید تاکنون نامش را

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *