آموزش تغییر رمز گاوصندوق

آموزش تغییر رمز گاوصندوق آرکا

آموزش تغییر رمز گاوصندوق نسوز آرکا

یکی از خدماتی که شرکت تولیدی گاوصندوق نسوز آرکا به مشتریان خود ارائه می دهد، آموزش تغییر رمز گاوصندوق می باشد. شما می توانید از این مقاله و سایر مقالات مرتبط در سایت آرکا به طور کامل با انواع رمزها و نحوه عملکرد آنها آشنا شوید. ضمن این که مشاوران صندوق نسوز آرکا همیشه در کنار شما و پاسخگوی سوالات شما می باشند.

رمز گاوصندوق ها در ابتدا به صورت پيش فرض صفر می باشد; که از امنیت بالایی برخوردار نیست. بهتر است مالک سريعا جهت آموزش تغییر رمز گاوصندوق خود اقدام کرده و آن را بر روی گاوصندوق خود اعمال نماید. بسته به این که شاخص مورب واقع بر صفحه مدرج، سمت راست خط عمود واقع شده باشد یا سمت چپ آن، نحوه تغییر رمز و بازگشایی متفاوت است.

رمزهایی كه جديدا در بازار عرضه می شود چپ گرد هستند; يعنی اين که شاخص مورب سمت چپ خط عمودی واقع شده است; لذا برای بازگشایی و یا حتی تغییر رمز گردش اولیه به سمت چپ خواهد بود. مبنای تغییر رمز مکانیکی تسلط كامل بر بازگشایی آن می باشد. که در فایل پی دی اف زیر به طور کامل شرح داده شده است. برای تغییر رمز مکانیکی گاوصندوق خود می توانید pdf (پی دی اف) زیر را دانلود کنید. و طبق دستورالعمل رمز صندوق نسوز خود را تغییر دهید.

دانلود آموزش تغییر رمز مکانیک گاوصندوق

رمزهای دیجیتالی نیز متشكل از صفحه کلید و موتور رمز می باشند; رمزهای دیجیتالی نیز به صورت پيش فرض روی اعداد 123456 ست شده اند; معمولا رمز های دیجیتال کره ای و چینی بیشترین کاربرد را در ایران را دارند. برای تغییر رمز دیجیتال گاوصندوق خود می توانید pdf (پی دی اف) زیر را دانلود کنید; و طبق دستورالعمل رمز صندوق نسوز خود را تغییر دهید.

دانلود آموزش تغییر رمز دیجیتال گاوصندوق

همچنین می توانید جهت به آموزش تصویری زیر مراجعه کنید. این آموزش مربوط به تغییر رمز مکانیکی سه رقمی می باشد.

دانلود آموزش تصویری تغییر رمز مکانیکی گاوصندوق

پیشنهاد می کنیم مقالات مرتبط با تغییر انواع رمزهای گاو صندوق ها که در وب سایت رسمی آرکا منتشر شده است را مطالعه نمایید.

آرامش کامل را با آرکا تجربه کنید

 

0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *