مقالات مرتبط

دسته بندی ها

به سوراخ کاری گاوصندوق در چه مواقعی نیاز دارید

به سوراخ کاری گاوصندوق در چه مواقعی نیاز دارید

معمولا گاوصندوق های سبک مثل صندوق های هتلی یا صندوق های خانگی کوچک به افزودن سوراخ اضافه در بدنه خود در محل نصب نیاز پیدا می کنند. در این مقاله قصد داریم شما را با شرایطی که باعث می شود به سوراخکاری گاوصندوق خود نیاز پیدا کنید بیشتر آشنا کنیم. سوراخ ها معمولا در کف صندوق و گاها در پشت آن ایجاد می شوند. این که مکان و محل سوراخ کاری کجا باشد به دو عمل زیر بستگی دارد.

  • ظاهر گاوصندوق
  • شرایط محیطی محل نصب

این که ابعاد و وزن گاو صندوق چقدر باشد و در چه مکانی می خواهد نصب شود مهم ترین عوامل برای تعیین چگونگی فرآیند سوراخ کاری به شمار می رود.

چه گاوصندوق هایی نیاز به سوراخ کاری دارند

در ابتدا باید بدانیم که سوراخ کردن گاو صندوق اصلا چه فایده و چه اهمیتی دارد. علت عمده انجام عملیات سوراخ کاری بی حرکت کردن صندوق است. یعنی این کار را آنجا می دهند تا بتوانند گاوصندوق را به کف زمین یا دیوار وصل کند. با این کار دیگر صندوق از جایش تکان نخورد و قابل حمل برای دزدها یا اشخاصی غیر از صاحب آن باشد. اصطلاحا گاو صندوق ثابت یا فیکس می شود.

با توجه به موارد گفته شده می توان دریافت که یک گاوصندوق سبک بلااستثنا نیازمند عملیات سوراخ کاری در محل نصب می باشند. چرا که به راحتی قابل حمل و سرقت می باشند. به همین دلیل گزینه اول سارقین نیز می باشند. در صورت خرید چنین گاو صندوق هایی حتما آنها را باید ثابت یا بی حرکت کنید. برای این کار از متخصصان و نصاب های گاو صندوق کمک بخواهید تا در هنگام نصب صندوق برایتان انجام دهند.

معمولا یک گاوصندوق سبک را به دیوار پیچ می کنند. یا داخل کمد آن را مخفی و آنجا فیکس می کنند. بنابراین باید جداره پشتی آن سوراخ شود و معمولا نیازی به سوراخ کردن کف گاوصندوق نیست. نصب صندوق های هتلی عمدتا به این صورت انجام می پذیرد.

گاو صندوق های سنگین تر از صندوق هتلی که معمولا وزنی کمتر از 100 کیلو گرم دارند و محدوده تقریبی وزن آنها در حدود 60 کیلوگرم می باشد نیز می بایست سوراخ کاری شوند. غالبا گاوصندوق های خانگی کوچک شامل این مورد می شوند. این مدل صندوق ها با توجه به وزنی که دارند یک گاوصندوق دیواری محسوب نمی شوند و  بهتر است به دیوار پیچ نشوند. از طرفی با توجه به وزن نسبتا کمی که دارند قابل سرقت هستند. بنابراین برای بی حرکت کردن آنها بهترین کار این است که آنهارا به زمین پیچ کنید. لذا باید کف گاو صندوق سوراخ هایی ایجاد شود.

قویا پیشنهاد می کنیم در صورتی که تمایل به خرید یک گاوصندوق سبک مثل صندوق هتلی یا گاو صندوق خانگی با وزن کم را دارید حتما از مرکز خرید خود تقاضا کنید تا کف یا دیوار پشتی صندوق شما را در محل تولید سوراخ کنند. یا اینکه در هنگام نصب گاو صندوق از آنها بخواهید سوراخ کاری گاوصندوقتان را برای شما انجام دهند و به هیچ وجه خودتان دست به کار نشوید.

در صورتی که صاحب یک گاو صندوق قدیمی هستید و نیاز به سوراخ کاری گاوصندوق دارید هم اصلا نگران نباشید. فقط کافیست تماس بگیرید و درخواست خود را به مشاورین آرکا ارائه نمایید تا تکنسین های با تجربه آرکا به همراه تجهیزات لازم در اسرع وقت و با هماهنگی قبلی در منزل شما یا در محل نصب صندوقتان حضور پیدا کنند و فرآیند سوراخ کاری را انجام دهند.

آرامش کامل را با آرکا تجربه کنید

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

gavsandogh_arka@

مقالات مرتبط

گاوصندوق خارجی

گاوصندوق کره ای

آیا گاوصندوق کره ای بخریم؟ هر آنچه باید در مورد گاوصندوق کره ای بدانید در این مقاله به درخواست کاربران عزیز آرکا پیرو موضوع گاوصندوق

ادامه مطلب »
خزانه سوالبارد

گاوصندوق طبیعت

گاوصندوقی از جنس طبیعت خزانه جهانی بذر سوالبارد (Svalbard Global Seed Vault) از سال 2008 به صورت رسمی افتتاح شده اما شاید تاکنون نامش را

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *