Search
Close this search box.

مقالات مرتبط

دسته بندی ها

گاوصندوق دیواری

 با توجه به افزایش جمعیت ها بسیار رونق پیدا کرده اند. همان طور که می دانید گاوصندوق باید بزرگ و سنگین باشد. به این دلیل که به راحتی بلند و جابجا نشود. در واقع این برای جلوگیری از احتمال سرقت آن است. اما با توجه به تغییرات تدریجی شیوه زندگی گاوصندوق ها هم تغییر کرده اند. سال به سال و دهه به دهه از متراژ منازل کاسته می شود. حیاط خانه ها جای خود را با تراس کوچک آپارتمان ها عوض کرده است. زیربنای واحدها هم کمتر از قبل شده است. بالطبع وسایل منزل هم متفاوت شده اند. حجم وسایل رو به کاهش و استفاده بهینه از فضا اهمیت پیدا کرده است. گاوصندوق هم همین شرایط را داراست.

گاوصندوق کوچک دیواری

شکل جدیدی از گاوصندوق ساخته شده است که گاوصندوق دیواری نام گرفته است. گاوصندوق داخل دیوار، گاوصندوق داخل کمد و گاوصندوق کمدی از دیگر اسم های این صندوق است. همان طور که از اسم آن پیداست این صندوق به دیوار نصب می شود. بنابراین باید حتما دارای ابعاد کوچکی باشد. در این صورت فضای کمی اشغال می کند. پس قابل استفاده در مکان های کوچک هم می باشد. بنابراین هر منزلی با هر ابعادی می تواند یک گاوصندوق کوچک دیواری داشته باشد. و دیگر نگران نگهداری اسناد و مدارک و اموال مهم خود نباشد.

گاوصندوق دیواری دیجیتال

گاوصندوق های کوچک وقتی به دیوار نصب شوند دیگر سرقت نمی شوند. اما سرقت گاوصندوق با باز کردن درب آن صورت می گیرد. به همین دلیل بهترین قفل ها روی درب گاوصندوق باید نصب گردد تا غیر قابل نفوذ باشد. بهترین رمز برای صندوق های دیواری رمز دیجیتالی و اثر انگشتی است. چون این رمزها امنیت فوق العاده بالایی دارند. از طرفی این رمزها سنگین هم نیستند. ضمن اینکه ظاهر زیبای رمز دیجیتالی گاوصندوق بسیار در ظاهر آن تاثیر گذار است. از آنجایی که اغلب از گاوصندوق دیواری در مصارف خانگی و شخصی استفاده می شود، زیبایی آن فاکتور مهمی به حساب می آید.

نصب گاوصندوق در دیوار

پس از خرید صندوق دیواری اقدام به نصب آن نکنید; زیرا نصب گاوصندوق دیواری در وهله اول کار شما نیست; پس از خرید خود نصاب گاوصندوق برای شما عملیات نصب را انجام می دهد; در صورت نیاز به جابجایی صندوق حتما با واحد خدمات شرکت آرکا تماس بگیرید. از مشاوره رایگان شرکت نهایت استفاده را ببرید. و در صورت صلاحدید کارشناسان شرکت اقدام به نصب مجدد گاوصندوق خود بکنید.

قیمت گاوصندوق دیواری

قیمت این گاوصندوق ها خیلی بالا نیست. برای خرید شما یک گاوصندوق ارزان به شما محسوب می شود. علت ارزان تر بودن آن هم مشخص است. در ساخت این صندوق از بتن استفاده نمی شود. چون قرار است خیلی سنگین نباشد. بنابراین یک صندوق نسوز نیستند. از طرفی با توجه به ابعاد کوچکی که دارند از فولاد و ورق کمتری در ساخت آنها استفاده می شود. به همین دلیل خرید گاو صندوق دیواری، مقرون به صرفه می باشد.

متاسفانه در حال حاضر گاوصندوق های دیواری کره ای در ایران رواج دارند; در حالی که تولید کننده های داخلی مثل شرکت گاوصندوق نسوز آرکا قادر به ساخت همین کالا هستند; به جرات می توان گفت کیفیت گاوصندوق های شرکت آرکا به مراتب بالاتر از مشابه کره ای و چینی است; صندوق نسوز آرکا ( محمدزاده ) شرکتی است که هیچ وابستگی به دولت و نهادهای دولتی و حتی بخش نیمه خصوصی کشور ندارد; با توجه به این موضوع قابل لمس است که خرید کالای ایرانی مرغوب و باکیفیت کمک به هموطنان خودمان است. ضمن این که پول و سرمایه ما در چرخه صنعت و اقتصاد خودمان می چرخد.

آرامش کامل را با آرکا تجربه کنید

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

gavsandogh_arka@

 

مقالات مرتبط

گاوصندوق خارجی

گاوصندوق کره ای

آیا گاوصندوق کره ای بخریم؟ هر آنچه باید در مورد گاوصندوق کره ای بدانید در این مقاله به درخواست کاربران عزیز آرکا پیرو موضوع گاوصندوق

ادامه مطلب »
خزانه سوالبارد

گاوصندوق طبیعت

گاوصندوقی از جنس طبیعت خزانه جهانی بذر سوالبارد (Svalbard Global Seed Vault) از سال 2008 به صورت رسمی افتتاح شده اما شاید تاکنون نامش را

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *