گاوصندوق نسوز دیجیتالی آرکا ویژه ادارات

گاوصندوق نسوز دیجیتالی اداری آرکا

گاو صندوق مناسب ادارات

در اکثر موسسات و شرکت ها گاو صندوق یکی از ملزومات اساسی محسوب می شود. زیرا اسناد و مدارک و دفاتر مهمترین و ارزشمندترین وسایل و اشیاء موجود در این قبیل مکان ها هستند. بنابراین هر گاو صندوقی نیز به درد چنین اماکنی نمی خورد. عموما از گاوصندوق نسوز دیجیتالی برای این چنین کاربردهای استفاده می شود.

گاوصندوق نسوز دیجیتالی ویژه شرکت ها

همان طور که از اسم آن هم پیداست این نوع صندوق دارای دو ویژگی خاص است که باید در هنگام ساخت آن در کارخانه سازنده رعایت شود:

  • نسوز بودن
  • مجهز بودن به رمز دیجیتال

گاو صندوق نسوز اداری

ویژگی نخست آنها نسوز بودن است. در ادارات دولتی و حتی شرکت های خصوصی و نیمه خصوصی بیشترین چیزی که پیدا می شود کاغذ است زیرا همه چیز از طریق مکاتبات مکتوب انجام می شود. بنابراین در صورت وقوع هر گونه حادثه مثل آتش سوزی یا زلزله یا سیل به راحتی تمام مدارک آن موسسه نابود می شود. بنابراین نیاز به یک صندوق نسوز در هر اداره ای احساس می شود. ساخت گاوصندوق نسوز توسط پر شدن دیواره های داخلی و خارجی آن از بتون مسلح امکان پذیر است. لذا وزن گاو صندوق نسوز باید بسیار سنگی باشد. در صورت سبک وزن بودن پر واضح است که به جای بتن از گچ و مصالح مشابه استفاده شده است.

گاو صندوق ضد سرقت اداری

ویژگی بارز دوم هر گاوصندوق اداری این است که تا حد امکان امن و ضد سرقت باشند. همان طور که می دانید ادارات و شرکت ها غالبا تا ساعت کار اداری و قانون کار یا کمی بیشتر از آن باز هستند. بنابراین ساعات نسبتا زیادی از شبانه روز به انضمام روزهای تعطیل این گونه مکان ها خالی از کارنان است. بنابراین وقت کافی برای سارقان وجود دارد.

کمترین امکاناتی که یک گاوصندوق ضدسرقت باید داشته باشد این است که درب آن به برای سارقین باز نشود. این جاست که نقش رمز دیجیتال گاوصندوق به خوبی درک می شود. رمزهای دیجتالی بسیار ایمن هستند زیرا فقط با کد دستوری یا رمزی که در اختیار صاحب گاوصندوق است باز می شوند. با آزمون و خطا هم نمی توان رمز آن را به دست آورد زیرا چنان چه دزد بخواهد این ار را بکند تنها بعد از 2 مرتبه اشتباه زدن رمز یا کد دستوری، رمز دیجیتال خود به خود قفل می شود. این موضوع باعث می شود امنیت گاو صندوق بسیار بالاتر رفته و عملا تا حد زیادی غیر قابل سرقت گردد.

درباره ویژگی های رمز دیجیتال گاوصندوق مقاله ای تحت عنوان چرا خرید گاوصندوق دیجیتال بهتر از بقیه گاوصندوق هاست در همین وبسایت برای علاقه مندان و خزیداران گاوصندوق منتشر نموده ایم که پیشنهاد می کنیم قبل از خرید حتما آن را مطالعه فرمایید. ویژگی های شاخص دیگری نیز وجود دارد که یک گاو صندوق اداری باید حتما آنها را داشته باشد. جهت آشنایی بیشتر یا این ویژگی ها اینجا کلیک کنید.

مجموعه صنعتی صندوق نسوز آرکا ( محمدزاده ) دارای بیش از 20 سال سابقه درخشان در زمینه ی طراحی و تولید انواع گاو صندوق نسوز و غیر نسوز در ایران می شود. از جمله محصولات تولیدی این واحد صنعتی، گاوصندوق های نسوز دیجیتالی ویژه ادارت و شرکت ها و موسسه ها می باشد. در این جا به ذکر نام چند نمونه ازاین صندوق ها می پردازیم:

تمامی محصولات بالا صندوق نسوز می باشند. همچنین علاوه بر رمز دیجیتال می توان آنها را به سیستم پیامکی هوشمند تحت عنوان سیستم هوشیار یا ردیاب gps مجهز یا هر گونه سیستم حفاظتی دیگر متناسب با میل و سلیقه مشتری تجهیز نمود. همچنین با به روز رسانی کردن رمز دیجیتال هم می توان آن را به گاوصندوق دیجیتال اثرانگشتی تبدیل نمود.

اکیدا و قویا پیشنهاد می کنیم در صورتی که می خواهید یک گاو صندوق ضد سرقت امن و بسیار پیشرفته داشته باشید حتما با مشاورین صندوق نسوز آرکا تماس بگیرید و علاوه بر استفاده از طرح مشاوره رایگان پیش از خرید، تک تک امتیازات و آپشن های صندوق خود را حتی قبل از اینکه برای ساخت وارد خط تولید شود انتخاب کنید.

آرامش کامل را با آرکا تجربه کنید

0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *