مقالات مرتبط

دسته بندی ها

قیمت گاوصندوق آرکا

قیمت گاوصندوق آرکا و بررسی سایر برند های گاوصندوق

این مقاله تصمیم دارد در مورد نحوه ی قیمت گذاری گاوصندوق های برند آرکا و بررسی سایر برند های گاوصندوق بپردازد.

شاید بتوان گفت قیمت گذاری روی محصول تولیدی، بسیار دشواراست و نیاز دارد تا جوانب بسیاری دررابطه با آن محصول در نظر گرفته بشود. این کارباید بسیار هوشمندانه صورت بگیرد زیرا در کنار تمامی ویژگی های یک محصول تولیدی می توان گفت که قیمت، تمام کننده ی همه چیز است. چرا که اگر قیمت از یک حد و میزان استانداری کم تر یا بیش تر باشد، فروش مطلوب نیست.

برای مثال اگر قیمت گاوصندوق بسیار بالا باشد، طبیعتا فروش را پایین می آورد و یا اگر قیمت پایین باشد ممکن است این سوء تفاهم برای مشتری پیش بیاید که محصول کیفیت مطلوبی ندارد و از طرفی هم برای تولید کننده به صرفه نیست؛ پس قیمت گذاری صحیح و هوشمندانه می تواند در فروش یک برند بسیار کارامد باشد.

قیمت گاوصندوق

نحوه قیمت گذاری گاوصندوق های آرکا

عوامل بسیاری بر قیمت گاوصندوق ها موثر می باشند. حال تصمیم داریم در مورد نحوه ی قیمت گذاری صحیح صبحت کنیم.

1_ سعی کنید قیمت انتخابی شما در مقایسه با محصول مشابه متفاوت باشد.

اگر محصولی که تولید می کنید در برندی دیگر دارای نمونه ی مشابه است، سعی کنید قیمت گذاری را به صورت متفاوت از آن محصول انجام دهید و یکسان نباشد.

در یک تحقیق بر روی دو برند مختلف آدامس با قیمت یکسان به این نتیجه رسیدند که فروش آن ها در زمانی که قیمت ها یکی باشد، در حدود 46% و در زمانی که قیمت ها با یکدیگر متفاوت بود به  64% رسیده است.

در شرکت گاوصندوق آرکا نیز این نکته رعایت شده است. قیمت گذاری به روشی صحیح توسط کارشناسان این مجموعه و تیم حسابداری انجام گرفته است. قیمت گاوصندوق های شرکت آرکا بر حسب نوع ورق هایی که در بدنه ی گاوصندوق به کار رفته است، نوع موتور رمز، سیستم ایمنی، ضد حریق بودن، ابعاد، نیرو ها و مهندسین خط تولید و طراحی و ویژگی های دیگری که در گاوصندوق وجود دارد محاسبه می شود. همچنین قدرت خرید مشتریان نیز در قیمت گذاری لحاظ شده است.

2- قیمت ها را به صورت نا متعارف بالا نبرید.

در زمینه ی افزایش قیمت یک محصول بهتر است برای این که نا رضایتی مشتریان را به دنبال نداشته باشد از یک چارچوب خاص استفاده کنید. برای مثال افزایش قیمت در سال به مقدار 10% برای مشتریان قابل قبول تر است تا این که به یکباره این اتفاق رخ بدهد.

گاوصندوق از آن جایی که بخشی از مواد اولیه ی آن مانند ورق و موتور های رمز، به صورت وارداتی است، ممکن است نشود افزایش قیمت را به گونه ای ثابت در هر سال لحاظ کرد به این دلیل که  قیمت ارز در حال نوسان است و طبیعتا بر روی درصد افزایش قیمت تاثیر گذار است.

شرکت آرکا در این سال ها سعی کرده است تحت شرایطی که در بازار وجود دارد محصولی با کیفیت و متناسب با توان خرید همه ی اقشار ارائه دهد.

پیش از خرید گاوصندوق بایستی تحقیق کنید و اطلاعات خود را در مورد انواع برند ها و انواع گاوصندوق ها بالا ببرید تا نکات مهم هنگام خرید گاوصندوق را بیاموزید و بهترین انتخاب را داشته باشید. دانسته های خود را پیرو شناسایی یک گاوصندوق با کیفیت و ایمن از روی ظاهر و مواردی از این قبیل ارتقا دهید.

هنگامی که تمامی نکات هنگام خرید گاوصندوق را فرا گرفتید با خاطری آسوده اقدام به خرید گاوصندوق کنید.

اگر به بازار نگاهی بیاندازید، برند های نا آشنا و بی کیفیت با قیمت های نامتعارف، زیاد وجود دارند که مشتری در برابر هزینه ای که بابت خرید می پردازد محصولی در خور دریافت نکرده است.

برای مثال؛ مشتری گاوصندوقی ارزان از فروشنده ای نا معتبر تهیه می کند. گاه فروشنده با وعده ها و ادعاهای دروغین از جمله: کیفیت و امنیت بالای گاوصندوق و موتور رمز، ضمانت، خدمات و مواردی از این قبیل مشتری را مجاب به خرید گاوصندوق بی کیفیت و غیر ایمن خود می کند.

فروش؛ تنها هدف این قبیل فروشندگان نامعتبر می باشد، آن ها نیز به هیچ عنوان به خسارات مالی و حتی جانی که ممکن است برای مشتری پیش آید اهمیت نمی دهند. این نکته را خاطر نشان شدیم تا در هنگام خرید گاوصندوق، فریب این قبیل فروشندگان و گاوصندوق های غیر ایمن را نخورید.

 شرکت گاوصندوق آرکا نه تنها در قیمت گذاری محصولات خود به فکر مشتری بوده است بلکه از سود خود کم کرده است تا افزایش قیمت بر توان خرید مشتری تاثیر بسزایی نداشته باشد.

گاوصندوق آرکا برای هر توان مالی محصولی ارائه می دهد که بتواند نیاز های مشتری را بر طرف کند. این شرکت بیش از 100 نوع محصول در کیفیت های متفاوت متوسط، ایمن و فوق ایمن تولید و عرضه می کند. در نتیجه دست خریدار در انتخاب گاو صندوق نسبت به بودجه مالی که دارد بسیار باز است.

3_ارائه کردن خدمات پس از فروش برای محصولات

امروزه اکثر افراد به دنبال خرید محصولی هستند که بعد از دریافت آن در صورتی که مشکلی پیش آمد شرکت سازنده پاسخگو باشد و خدمات ارائه دهد.

شرکت گاوصندوق آرکا برای تمامی محصولات خود خدمات پس از فروش ارائه می دهد و در صورت بروز مشکل پاسخگوی آن خواهد بود. این نشان از کیفیت بالای محصولات این شرکت می باشد که همواره پاسخگوی مشتریان خود بوده است.

قیمت گاوصندوق آرکا

برخی از کارگاه های تولیدی گاوصندوق با تولید محصولات بی کیفیت و نصب مارک های تقلبی و یا متفرقه توسط وانت بار ها در سطح شهر های مختلف اقدام به فروش محصول خود می کنند. در ظاهر این محصول تولیدی شبیه به گاوصندوق است اما در اصل جنس بدنه و نوع رمز و دستگیره ها از نوع بی کیفیت است و حتی در بدنه ی آن به جای بتن از گچ استفاده می کنند که هم در وزن تاثیر گذار است و هم در ایمنی آن.

 اما نکته ی قابل ذکر این است که، این محصولات درست است که قیمت کمی دارند اما در اصل کیفیت ندارند و در صورت خراب شدن هیچ گونه خدمات پس از فروشی را شامل نمی شوند و قابل رد یابی نیستند.

قیمت گاوصندوق در شرکت آرکا در برابر کیفیت و خدماتی که به مشتریان ارائه می دهد بسیار مناسب و حتی ناچیز است. این شرکت دارای گواهی نامه های استاندارد است که نشان از معتبر بودن آن دارد.

کدام برند گاوصندوق ایرانی

تصور کنید برای خرید یک گاوصندوق وارد فروشگاهی می شوید، گاوصندوق اولی دارای قیمت پایین و مارک متفرقه و ناشناخته و کیفیت کم است. خب مطمعنا شما این محصول را خرید نمی کنید زیرا بسیار واضح است که پول خود را هدر می دهید و نتوانسته اعتماد شما را جلب کند.

گاوصندوق دومی دارای قیمتی مناسب با کیفیت مطلوب واز برند معتبری است. پس آن را در گزینه ی خرید خود قرار می دهید.

گاوصندوق سوم با قیمتی بسیار بالا و کیفیتی در سطح گاوصندوق دوم است و برندی معتبر دارد، شما ترجیح می دهید کدام را خرید کنید؟

شرکت گاوصندوق آرکا دارای تمای موارد گزینه ی دوم برای خرید گاوصندوق است. این شرکت با در نظر گرفتن نیاز مشتری و قیمت مناسب و تولید گاوصندوق برای همه ی اقشار جامعه توانسته تا است تا در حد بسیار بالایی اعتماد مشتریان خود را بدست بیاورد.

قیمت گاوصندوق های آرکا بر حسب نوع مدل انتخابی، ابعاد، نوع رمز به کار رفته (مکانیکی و یا الکترونیکی و یا اثر انگشتی)  در گاوصندوق و دیگر آپشن ها متغیر است.

محصولات آرکا دارای سه نوع مدل گاوصندوق (ms ، mz و hmz ) با ضریب ایمنی متفاوت می باشد و مشتری بر حسب مکان و نیازی که دارد اقدام به خرید می کند.

در صورتی که گاوصندوق شما سفارشی باشد قیمت محصول متفاوت می شود. این شرکت با ارائه ی انواع محصولات برای انواع محیط های کاری در دسته ی برند های اول کشور قرار می گیرد.

علاوه بر گاوصندوق آرکا، برخی از برندهای معتبر دیگر کشوری، می توان گاوصندوق کاوه، گاوصندوق گنجینه، گاوصندوق خرم و گاوصندوق گنجبان را نام برد.

با احترام به تمامی برندهای خوش نام فوق، طبق نظرسنجی که در میان مشتریان و عموم صورت گرفته است، گاوصندوق آرکا به دلایل ذیل محبوب و مورد لطف کاربران قرار گرفته است:

 • کیفیت عالی محصولات و به کار گیری از مواد اولیه درجه یک
 • قیمت مناسب با توجه به خدمات دهی و پشتیبانی
 • خدمات پس از فروش مادام العمر
 • 2سال ضمانت گاوصندوق آرکا
 • پشتیبانی 24 ساعته تلفنی کارشناسان فنی
 • 2سال ضمانت موتور رمزهای مکانیکی
 • 1سال ضمانت موتور رمز های دیجیتال
 • ارسال به سراسر کشور
 • نصب در محل توسط مهندسین مجرب و معتمد شرکت آرکا
 • طراحی رایگان و ارائه انواع پلن ها به جهت تولید و نصب محصولات
 • برگزاری جشنواره های ویژه به جهت خرید آسان
 • تخفیفات و شرایط فروش ویژه
 • و…

با وجود تمام مزایایی که آرکا برای مشتریان خود در نظر گرفته است، هدف و شعار این مجموعه آرامش کامل می باشد، دستورالعملی که مدیران آرکا به زیر مجموعه ها و پرسنل خود دارد، در نظر گرفتن مزایای مشتری است نه صرفا مزایای شرکت. پس با خاطری آسوده و آرامش کامل، از مشاورین و کشارشناسان فنی آرکا مشورت بگیرید و مطمئن باشید که بهترین پیشنهاد را به شما ارائه و بهترین محصول را به شما عرضه می کنند.

آرامش کامل، آرکا

با خرید کالای ایرانی از تولید داخلی حمایت کنیم و اجازه ی پیشرفت به برندهای با کیفیت را بدهیم.

 

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

gavsandogh_arka@

مقالات مرتبط

گاوصندوق خارجی

گاوصندوق کره ای

آیا گاوصندوق کره ای بخریم؟ هر آنچه باید در مورد گاوصندوق کره ای بدانید در این مقاله به درخواست کاربران عزیز آرکا پیرو موضوع گاوصندوق

ادامه مطلب »
خزانه سوالبارد

گاوصندوق طبیعت

گاوصندوقی از جنس طبیعت خزانه جهانی بذر سوالبارد (Svalbard Global Seed Vault) از سال 2008 به صورت رسمی افتتاح شده اما شاید تاکنون نامش را

ادامه مطلب »

۹ پاسخ

 1. کار های آرکا با برند های توی بازار مقایسه کردم قیمت بالاتربود اما انگار کیفیت و ایمنی هم بالاتر بود
  ممنونم از تولید کننده ایرانی

  1. درسته قیمت گاوصندوق های آرکا، متناسب با کیفیت و امنیت بالای محصولات است. و توجه داشته باشید که نسبت به برندهای غیرمعتبر و غیر ایمن قیمت بالاتری دارد

 2. عالی عالی
  از گاوصندوق های آرکا مدل ۶۳۰ رو برای خونم خریدم. خیلی کیفیت خوبی داره
  برای تعییر رمز هم به صورت تلفنی خیلی خوب واحد خدماتتون بهم آموزش دادن.
  خواستم بازم تشکر ویژه داشته باشم ازتون

  1. با سلام
   تمامی موتور رمز های بکار رفته در گاوصندوق های آرکا درجه یک هستند و طبعا ارزش ریالی بالایی دارند.

 3. قیمت گاوصندوق آرکا خوبه. اما خب این صندوق هایی که داخل شهر با ماشین میفروشن خیلیییی کمتره
  چرا؟!

  1. با سلام
   متریال استفاده شده در محصولات آرکا درجه یک می باشند و با ارزش ریالی بالایی تهیه شده اند. طبیعتا قیمت محصولات با کیفیت آرکا در مقایسه با محصولات نامعتبر و غیر ایمن متفاوت است.
   در برخی محصولات از جمله گاوصندوق، قیمت کم جای تامل دارد!!!!

 4. بسیار عالی . جالب بود . درست است که گاوصندوق های تولید داخل به کیفیت نمونه های خارجی نیست ولی بازم تولید داخلی رو ترجیح میدم به نمونه های حارجی. گاوصندوق ارکا واقعا در این زمینه خیلی خوب عمل کرده . قیمت مناسب و کیفیت خوب . موفق باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *