Search
Close this search box.

مقالات مرتبط

دسته بندی ها

گاوصندوق صرافی چه ویژگی هایی دارد

بهترین گاوصندوق برای صرافی ها

آیا می دانید گاوصندوق مناسب برای صرافی ها چه گاوصندوقی است ؟ همان طور که می دانید کار اصلی یک صرافی مبادله ارز است. بنابراین وجود گاوصندوق در صرافی بسیار حیاتی بوده و ابزار کار صرافان به شمار می رود. روزانه در هر صرافی مبالغ هنگفتی پول و ارز به خرید و فروش می شود و نمی توان این مبالغ را روی میز گذاشت یا در کشوی میز نگهداری کرد. گاوصندوق صرافی تنها چاره کار است. از این رو به تمام صرافان پیشنهاد می کنیم در صورتی که اقدام به تهیه گاو صندوق ننموده اند وقت را هدر نداده و سریعا این کار را انجام دهند.

ویژگی های گاوصندوق صرافی

از آنجایی که یک گاو صندوق صرافی وظیفه حراست از مبالغ زیادی ارز را بر عهده دارد ، امنیت آن بسیار حائز اهمیت است. بنابراین برای مغازه صرافی خود حتما باید صندوقی تهیه کنید که دست کم ویژگی های زیر را داشته باشد:

  • حتما نسوز باشد
  • حتما مجهز به سیستم ضدسرقت باشد
  • قابلیت اتصال به سیستم های هشدار دهنده را داشته باشد
  • طراحی مناسبی داشته باشد

حتما نسوز باشد

یکی از شروط اساسی برای هر صرافی در تهیه گاو صندوق نسوز بودن آن است. به این دلیل که حادثه خبر نمی کند و در صورت بروز هر گونه حادثه صرافی ها در معرض ضرر مالی هنگفتی قرار می گیرند. لذا پیشگیری در این مورد ضروری است.

سیستم ضدسرقت داشته باشد

بهترین مکان برای سارقین یقینا بانک ها و صرافی ها هستند. چرا که همواره حجم زیادی از نقدینگی را در خود ذخیره دارند. به همین دلیل همیشه در معرض سرقت قرار دارند. پس گاوصندوق ضدسرقت برای هر صرافی از اهم واجبات است.

دارای قابلیت اتصال به سیستم های هشدار دهنده

سیستم های هشدار دهنده یکی از عواملی است که امنیت گاوصندوق شما را بالا می برد. آژیر خطر ، سیستم پیامکی هوشیار و… در کنار سیستم ضد سرقت باعث می شود تا شما صرافان گرامی بتوانید با آرامش کامل ارزهای مبادله ای خود را به گاو صندوقتان بسپارید.

طراحی ظاهری مناسبی داشته باشد

با توجه به مبادله انواع ارزها ، بهتر است گاوصندوقی که انتخاب می کنید دارای طبقات داخلی باشد تا به تفکیک کردن ارزها و اسنادی که در آن قرار می دهید کمک کند. از طرفی از لحاظ امنیتی بهتر است رنگ گاوصندوق صرافی رنگی تیره و متناسب با محیط باشد تا خیلی به چشم نیاید و کمتر دیده شود.

گاوصندوق صرافی پیشنهادی آرکا

فضای مغازه هر صرافیها عموما به دو بخش مشتری ها و پاسخگو ها تقسیم می شود. یک میز کشیده همانند یک ویترین عامل جدا کننده این دو بخش است. بهترین مکان برای قرار دادن گاو صندوق در صرافی زیر همان میز است. زیرا در معرض دید مشتریان قرار ندارد. پس بهتر است دنبال صندوقی باشید که قد و ارتفاع بلندی نداشته باشد و در عوض عرض عمق آن زیاد باشد.

صندوق نسوز آرکا بیش از 20 سال است که در زمینه تولید گاوصندوق مسبوق به سابقه است. تجربه درخشان آرکا در طول این سال ها باعث شده تا گاو صندوقی بسیار ایده آل و مناسب جهت استفاده در صرافی ها طراحی و تولید نماید. گاوصندوق نسوز 530MZ ، گزینه پیشنهادی آرکا به شما صرافان عزیز است. ارتفاع این صندوق تنها 80 سانتی متر است که به راحتی زیر میز صرافی جای می گیرد. از طرفی با عرض و عمق 60 سانتی متر دارای فضای داخلی زیادی می باشد. نکته قابل توجه این است که دارای دو طبقه داخلی  مجزا و یک صندوقچه داخلی مجزا با قفل جداگانه است.

گروه تولیدی آرکا همین مدل صندوق را با سوپر آلیاژ نیز تولید می کند. با همان طراحی و ابعاد اما با آلیاژی قوی تر و به مراتب مستحکم تر که در صورت تمایل می توانید از این مدل استفاده کنید. نام این مدل ، گاوصندوق نسوز 530HMZ می باشد. علاوه بر این دو صندوق نسوز فوق العاده مرغوب می توانید اندازه میز کار خود را به مشاوران آرکا داده و گاوصندوق مناسب میز و مکان خود را سفارش دهید. برای این کار فقط کافیست تماس بگیرید و از مشاوره رایگان مشاوران آرکا نهایت استفاده را ببرید.

آرامش کامل را با آرکا تجربه کنید

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

gavsandogh_arka@

مقالات مرتبط

گاوصندوق خارجی

گاوصندوق کره ای

آیا گاوصندوق کره ای بخریم؟ هر آنچه باید در مورد گاوصندوق کره ای بدانید در این مقاله به درخواست کاربران عزیز آرکا پیرو موضوع گاوصندوق

ادامه مطلب »
خزانه سوالبارد

گاوصندوق طبیعت

گاوصندوقی از جنس طبیعت خزانه جهانی بذر سوالبارد (Svalbard Global Seed Vault) از سال 2008 به صورت رسمی افتتاح شده اما شاید تاکنون نامش را

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *