xxx

مقالات مرتبط

دسته بندی ها

نمایشگاه ایمنی و امنیت دبی 2019

نمایشگاه ایمنی و امنیت دبی

نمایشگاه ایمنی و امنیت دبی همه ساله در اوایل سال نو میلادی در شهر دبی کشور امارات برگزار می شود. امسال هم از 30 دی ماه الی 2 بهمن 1397 برگزار شد. این نمایشگاه پیشرو در حوزه ی امنیت و ایمنی در سراسر جهان است. به همین دلیل امسال بازدید کنندگانی از بیش از 118 کشور دنیا در آن حضور داشتند. بالا بودن تعداد بازدید کنندگان تجاری بین المللی، بیانگر اهمیت این گردهمایی می باشد.

نمایشگاه ایمنی و امنیت دبی فرصتی را در اختیار بازدید کنندگان قرار می دهد تا با حضور در آن بتوانند با بقیه تجار فعال در این صنعت ارتباط  برقرار کنند و به توسعه تجارت بپردازند. از این رو نمایندگان صندوق نسوز آرکا نیز حضور فعالی در این نمایشگاه داشته و به بازدید از غرفه ها پرداختند. بحث و بررسی و تبادل نظر با فعالان بین المللی در صنعت گاوصندوق و همچنین به اشتراک گزاری تجربیات و دانش طرفین از جمله مزیت های بارز بازدید از این نمایشگاه بود.

بازدید و بررسی نمونه گاو صندوق های خارجی این امید را به وجود آورد که رشد و پیشرفت کشور عزیزمان ایران در گاو صندوق سازی بسیار چشمگیر بوده است. به گونه ای که در بسیاری از جهات محصولات ایرانی نه تنها با نمونه های مشابه خارجی برابری می کرد، بلکه امتیازات و ویژگی های منحصر به فردی هم داشت که نشان دهنده خلاقیت و توانمندی بالای متخصصان و تلاشگران کشورمان است.

مشخصات نمایشگاه ایمنی و امنیت دبی

این نمایشگاه با بیش از 1200 غرفه، بزرگ ترین نمایشگاه در صنعت ایمنی و امنیت به حساب می آید. در این نمایشگاه می توان از ابداعات و اختراعات، فناوری های نوین و پیشرفته و محصولات بسیاری که در این حوزه کاربرد دارند، بازدید به عمل آورد.

محصولات موجود در نمایشگاه INTERSEC دبی

محصولات و تجهیزات بسیاری در این نمایشگاه در زمینه های مختلفی وجود دارد، از جمله این زمینه ها:

  •  امنیت تجاری
  • امنیت اطلاعات
  • امنیت داخلی
  • آتش نشانی ونجات
  • ایمنی وبهداشت
  • امنیت داخلی

و…

لیست غرفه گذاران ایرانی در نمایشگاه دبی – 2019

صنایع آتش بس پارس سالن 4     غرفه E 30
نظارت گستر ایمن (نگا) سالن  SA   غرفه L 11
حفاظت و ساختمان (ایران آلارم) سالن                2   غرفه B 25

با آرزوی نمایشگاهی موفق برای تمامی غرفه داران ایرانی

 

 

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

gavsandogh_arka@

مقالات مرتبط

خزانه سوالبارد

گاوصندوق طبیعت

گاوصندوقی از جنس طبیعت خزانه جهانی بذر سوالبارد (Svalbard Global Seed Vault) از سال 2008 به صورت رسمی افتتاح شده اما شاید تاکنون نامش را

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *