Search
Close this search box.

مقالات مرتبط

دسته بندی ها

تعمیر گاوصندوق به چه شکل صورت می گیرد

تعمیر گاوصندوق به چه شکل صورت می گیرد

آیا می دانید تعمیر گاوصندوق به چه صورت انجام می پذیرد؟ به طور کل گاو صندوق کالایی است که نیاز آنچنانی به تعمیرات ندارد. بیشترین مواردی که به عنوان نقص در این محصول عنوان می کنند تعمیر قفل گاوصندوق می باشد.

تعمیر گاوصندوق یک کار تخصصی است که یک ساختار و روش کلی دارد اما هر متخصص و هر مجموعه ای به روش های خاص و منحصر به فرد خودش را در این زمینه دارد.

به طور کلی یک گاو صندوق در شرایط زیر نیاز به تعمیر پیدا می کند:

  1. کلید گاو صندوق بشکند
  2. رمز گاو صندوق دچار مشکل شود
  3. گاوصندوق توسط دیلم یا وسایل مشابه آسیب ببیند

دو مورد اول خیلی اتفاق می افتد. در بیشتر اوقات سهل انگاری صاحب گاو صندوق باعث می شود تا کلید در داخل قفل بشکند یا گیر کند. یا اینکه رمز فراموش شود.

در صورت فراموش شدن رمز دیجیتال بعضا می بایست از کد مادر آن رمز استفاده شود که هزینه اندکی هم دارد. هرچند حفظ کردن یک رمز دیجیتالی که خودمان انتخاب می کنیم نباید سخت باشد اما این فراموشی انکار ناپذیر است.

در بسیاری ازموارد شاید نیاز به مراجعه حضوری نباشد و به صورت تلفنی و با آموزش های تصویری تغییر رمز در همین سایت هم بتوان رمز را بازیابی کرد.

تعمیر قفل مکانیکی گاوصندوق کمی متفاوت است. بعضا ممکن است نیاز به سوراخ کاری در درب باشد تا بتوان آن را تعمیر کرد. سوراخ کاری در شرایطی برای تعمیر کردن گاو صندوق های کلیدی هم انجام می پذیرد.

تعمیر گاوصندوق تعمیر قفل گاوصندوق

چنان چه گاو صندوق مورد سرقت قرار بگیرد تعمیر آن الزامی است. معمولا سارقان به سراغ رمز نمی روند. مخصوصا اگر رمز باکیفیتی روی درب نصب باشد.

در این شرایط دزدها به جان درب گاو صندوق افتاده و آن را با استفاده از دیلم خمیده کرده و گوشه آن را کج می کنند و با این آسیب رساندن به داخل آن نفوذ می کنند.

چنانچه دیلم به قید گاوصندوق (چارچوب و بدنه) آسیب برساند بدترین اتفاق ممکن رخ داده و بهتر است دیگر به فکر تعمیر آن نباشید. زیرا این گاو صندوق اگر هم تعمیر بشود باز راحت تر از دفعه قبل دیلم می شود. ولی اگر به درب یا زبانه ها آسیب وارد شده باشد می توان آن را تعمیر نمود.

به طور کل اگر گاو صندوقی به هر شکل مورد سرقت قرار بگیرد دیگر نباید به امنیت آن دل بست. در این شرایط بهترین کار این است که لاشه گاو صندوق را بفروشید یک گاوصندوق مدرن و الکترونیک که سیستم های امنیتی و ضد سرقت داشته باشد را تهیه کنید.

 

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

gavsandogh_arka@

مقالات مرتبط

گاوصندوق خارجی

گاوصندوق کره ای

آیا گاوصندوق کره ای بخریم؟ هر آنچه باید در مورد گاوصندوق کره ای بدانید در این مقاله به درخواست کاربران عزیز آرکا پیرو موضوع گاوصندوق

ادامه مطلب »
خزانه سوالبارد

گاوصندوق طبیعت

گاوصندوقی از جنس طبیعت خزانه جهانی بذر سوالبارد (Svalbard Global Seed Vault) از سال 2008 به صورت رسمی افتتاح شده اما شاید تاکنون نامش را

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *