گاوصندوق آرکا ارمغان شهر هوشمند

گاوصندوق نسوز آرکا ارمغان شهر هوشمند

گاوصندوق آرکا ارمغان شهر هوشمند

صندوق نسوز آرکا (محمد زاده) در حدود ربع قرن است که سابقه درخشانی در صنعت تولید و ساخت گاوصندوق می باشد. کارخانه ارکا که در مشهد واقع شده است مشهورترین و خوش نام ترین برند شرق کشور در زمینه گاوصندوق به حساب می آید. همان طور که می دانید مشهد را شهر هوشمند می گویند. از این رو فضای خاصی در شهر حکم فرماست. این را می توان در نمایشگاه ایرانکام که این روزها مشغول برگزاری است به خوبی لمس کرد. رونق گرفتن خانه های هوشمند یا bms نیز گواهی دیگر بر این مدعاست.

از آنجا که گاو صندوق به عنوان ابزاری برای تامین امنیت به شمار می رود و از اقلام ضروری منزل به حساب می آید ،  مجموعه ارکا به عنوان تولید کننده تخصصی انواع صندوق نسوز گام های موثری را در همین راستا برداشته است. گاوصندوق هوشمند آرکا بهترین انتخاب برای شهروندان شهر امید و زندگی هستند. سه مزیت زیر شاخصه مهم گاو صندوق های هوشمند آرکا به حساب می آیند.

هر سه مورد در همین وبسایت و در مقالات جداگانه ای به تفصیل شرح داده شده اند که پیشنهاد می کنیم حتما مطالعه نمایید. به این سه امتیاز خاص می توانید سیستم آژیر خطر را به عنوان یک المان هشدار دهنده به صندوق خود اضافه کنید. کمک کند. استفاده از کلید های تاشو روی درب گاوصندوق به همراه رمز با کیفیت و مرغوب مکانیکی یا رمز دیجیتالی و حتی در درجه بالاتر استفاده از رمز اثر انگشتی در کنار آپشن های بالا می تواند شما را صاحب یک گاو صندوق ایمن و فوق پیشرفته نماید.

ضمن این که شما می توانید هر ویژگی که مایلید را به گاوصندوق خود اضافه کنید . فقط کافیست تماس بگییرید و از مشاورین آرکا به طور رایگان مشاوره بگیرید. این موارد در کنار امتیازهای مکمل زیر باعث می شود با آرامش کامل بتوانید اشیای مهم و با رازش خود را به صندوق هوشمندتان بسپارید.

  • نسوز بودن
  • جادار بودن
  • سنگین بودن
  • داشتن رنگ مناسب
  • و …

آرمش کامل را با آرکا تجربه کنید

0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *