Search
Close this search box.

مقالات مرتبط

دسته بندی ها

گاوصندوق نسوز آرکا ارمغان شهر هوشمند

گاوصندوق آرکا ارمغان شهر هوشمند

صندوق نسوز آرکا (محمد زاده) در حدود ربع قرن است که سابقه درخشانی در صنعت تولید و ساخت گاوصندوق را دارد. شرکت آرکا که در مشهد واقع شده است مشهورترین و خوش نام ترین برند شرق کشور در زمینه تولید گاوصندوق به حساب می آید. همان طور که می دانید مشهد را شهر هوشمند می گویند. از این رو فضای خاصی در شهر حکم فرماست. این را می توان در نمایشگاه ایرانکام که این روزها مشغول برگزاری است به خوبی لمس کرد. رونق گرفتن خانه های هوشمند یا bms نیز گواهی دیگر بر این مدعاست.

از آنجا که گاو صندوق به عنوان ابزاری برای تامین امنیت به شمار می رود و از اقلام ضروری منزل به حساب می آید ،  مجموعه آرکا به عنوان تولید کننده تخصصی انواع صندوق نسوز گام های موثری را در همین راستا برداشته است. گاوصندوق هوشمند آرکا بهترین انتخاب برای شهروندان شهر امید و زندگی هستند. سه مزیت زیر شاخصه مهم گاو صندوق های هوشمند آرکا به حساب می آیند.

هر سه مورد در همین وبسایت و در مقالات جداگانه ای به تفصیل شرح داده شده اند که پیشنهاد می کنیم حتما مطالعه نمایید. به این سه امتیاز خاص می توانید سیستم آژیر خطر را به عنوان یک المان هشدار دهنده به صندوق خود اضافه کنید. استفاده از کلید های تاشو روی درب گاوصندوق به همراه رمز با کیفیت و مرغوب مکانیکی یا رمز دیجیتالی و حتی در درجه بالاتر استفاده از رمز اثر انگشتی در کنار آپشن های بالا می تواند شما را صاحب یک گاو صندوق ایمن و فوق پیشرفته نماید.

ضمن این که شما می توانید هر ویژگی که مایلید را به گاوصندوق خود اضافه کنید . فقط کافیست تماس بگیرید و از مشاورین آرکا به طور رایگان مشاوره بگیرید. این موارد در کنار امتیازهای مکمل زیر باعث می شود با آرامش کامل بتوانید اشیای مهم و با ارزش خود را به صندوق هوشمندتان بسپارید.

  • نسوز بودن
  • جادار بودن
  • سنگین بودن
  • داشتن رنگ مناسب
  • و …

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

gavsandogh_arka@

 

مقالات مرتبط

گاوصندوق خارجی

گاوصندوق کره ای

آیا گاوصندوق کره ای بخریم؟ هر آنچه باید در مورد گاوصندوق کره ای بدانید در این مقاله به درخواست کاربران عزیز آرکا پیرو موضوع گاوصندوق

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *