Search
Close this search box.

مقالات مرتبط

دسته بندی ها

مهمترین ویژگی های امن ترین گاوصندوق بازار

همان طور که می دانید وقتی از امن ترین گاوصندوق خانگی یا اداری یا … حرف می‌زنیم در واقع از ویژگی‌هایی صحبت می کنیم که در کمتر محصولی یافت می‌شوند.

در ابتدا باید این را در نظر داشته باشیم که امنیت یگ گاو صندوق کوچک خانگی که وظیفه نگهداری از کاغذ و سند را به عهده دارد را نمی توان با یک گاوصندوق بزرگ جثه مثل گاو صندوق های بانکی مقایسه کرد.

امن ترین گاوصندوق به گاو صندوقی گفته می شود که هم در برابر سارقان بیشترین مقاومت را از خود نشان دهد و هم در برابر حوادث و بلایای طبیعی مثل آتش سوزی زلزله و سیل از وسایل درون خود به خوبی محافظت کند.

بنابراین کمترین ویژگی چنین گاو صندوقی این است که به خوبی نسوز و ضد حریق شده باشد. اینکه چگونه یک گاوصندوق را نسوز می کنند کاری بسیار فنی است که مراحل زیادی دارد و باید با ظرافت و دقت تمام انجام بگیرد.

همچنین باید در مقابل هر یک از 3 روش سارقان برای دزدی از گاو صندوق راهکار مناسب و مطمئنی را داشته باشد. بنابراین بتنی بودن و سنگین وزن بودن شرط اساسی یک گاوصندوق امن می باشد.

فضای اطراف بتون مسلحی که دورتادور گاو صندوق را می پوشاند باید با ورق ضد برش یا سوپر آلیاژ احاطه شود. چرا که امن ترین گاو صندوق گاوصندوقی است که با هوا برش دریل قلم و… سوراخ یا بریده نشود و نتوان از سمت بدنه به داخل آن نفوذ کرد.

پاشنه آشیل گاو صندوق ها درب آنهاست. دزدها هم در بیشتر مواقع به سراغ باز کردن درب می روند. بنابراین امن ترین گاوصندوق باید دارای مجهزترین درب ممکن باشد.

هر چه درب در برابر باز شدن بیشتر مقاومت از خود نشان دهد به این معنی است که ایمن تر است. بنابراین درب باید مجهز به انواع واقسام تجهیزات باشد.

بهترین و باکیفیت ترین یراق آلات باید روی درب نصب باشد. زبانه ها به اندازه کافی قطور و مستحکم باشد. درز بین دیواره و درب باید پوشیده باشد. داخل درب باید آرماتوربندی شده و با بتن عیار بالا به دقت بتن ریزی شود.

استفاده از قفل های ترکیبی گاو صندوق مهمترین تامین کننده امنیت درب است. استفاده از بهترین رمز دیجیتالی اثر انگشتی در کنار کلید کمرتاشو 13 سانتی متری باعث می شود تا دزد به فکر از کار انداختن رمز هم نیفتد.

نمی توان امن ترین گاو صندوق را بدون سیستم ضد سرقت تصور کرد. در کنار تمام تجهیزات گفته شده استفاده از سیستم پیامکی هوشمند، سیستم ردیاب و سیستم آژیر خطر و دوربین مداربسته  باعث می شود تا سرقت از گاو صندوق کاری در حد غیر ممکن باشد.

هر چه گاو صندوق بزرگتر باشد بهتر می توان ابزارهای امنیتی را روی آن نصب کرد. بنابراین امن ترین گاو صندوق خانگی با امن ترین گاوصندوق بانکی از نظر سطح ایمنی تفاوت های زیادی دارد.

نتیجه گیری

گاو صندوق وسیله ای است که امنیت ما را بیشتر می کند. امنیت دومین نیاز مهم انسان است. روز به روز بر اهمیت گاوصندوق در زندگی شخصی و کاری افزوده می شود.

بنابراین خود گاوصندوق باید امنیت کافی را داشته باشد تا بتواند حس ایمنی و آرامش کامل را منتقل کند. در حقیقت گاو صندوق غیر ایمن خطرناکتر از نبودن آن است.

پیشنهاد آرکا این است که پیش از خرید این کالای ضروری حتما مطالب این سایت را مطالعه نمایید و آگاهی خود را به خوبی بالا ببرید.

یا اینکه با مشاوره گرفتن از مشاوران پاسخگوی آرکا اطلاعات خود را افزایش دهید تا بتوانید با توجه به بودجه ای که دارید امن ترین گاو صندوق ممکن را بخرید. گاوصندوق یکبار برای دست کم 20 سال از وسایل ارزشمند شما محافظت کند.

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

 gavsandogh_arka@

مقالات مرتبط

گاوصندوق خارجی

گاوصندوق کره ای

آیا گاوصندوق کره ای بخریم؟ هر آنچه باید در مورد گاوصندوق کره ای بدانید در این مقاله به درخواست کاربران عزیز آرکا پیرو موضوع گاوصندوق

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *