Search
Close this search box.

مقالات مرتبط

دسته بندی ها

گاوصندوق و کارآفرینی

کارآفرینی در عرصه تولید گاوصندوق

همانطور که میدانید درهرکشوری تولید وکارآفرینی می تواند حرف اول را در اقتصاد آن کشور بزند.

تولید گاوصندوق هم کارآفرینی است درجهت ایجاد امنیت، محافظت از اشیا باارزش و درنهایت بوجود آوردن آرامش کامل که جدا از برطرف کردن بخشی از نیاز جامعه باعث اشتغال گروهی از جامعه می شود و برای عده ی کثیری کار، امنیت مالی و آسایش به همراه دارد.

خوشبختانه گاوصندوق جزء تولیداتی است که همه افراد و مکان ها به آن نیاز دارند. به چند نمونه از این مکان ها توجه فرمایید: برای مثال؛گاوصندوق های اداری و بایگانی ها برای اداره جات، گاوصندوق های اسلحه برای محیط بانان، مراکز امنیتی و … ،گاوصندوق های زیر ویترنی و آسانسوری برای طلا و جواهر فروشی ها، درب های خزانه برای معادن طلا و نقره و خزانه بانک ها  و یا صندوق های خانگی برای نگهداری اشیاء باارزش داخل منزل و…

در بالا به برخی از نیاز ها به گاوصندوق اشاره کردیم، که بسته به نیاز، هرمکان و هر شخص نیاز به گاوصندوق دارد.

هدف از تولید گاوصندوق

اما تولید گاوصندوق افراد و زیر شاخه های بسیاری را درگیر خود می کند؛ از تولید مواد اولیه آن گرفته تا تولید اصلی گاوصندوق.

شما در نظر بگیرید همین مواد اولیه که شامل ورق، میل گرد، انواع کلید و رمز های مختلف دیجیتال و مکانیک، دستگیره، زبانه، سیمان، ماسه و …  برای تولید تک تک این مواد اولیه و آماده سازی آنها گروه زیادی درتلاش اند و برای هرکدام از آن ها کارآفرینی شده است و نان حلال سر سفره های خود می برند.

تولید و توزیع

حال آنکه مواد اولیه تولید و تهیه شده است؛ پروسه تولید گاوصندوق با نیروهای مجرب و کاربلد در کارخانه آغاز می شود، افراد زیادی در این بخش مشغول بکار هستند که نیروهای خط تولید را شامل می شوند که هرکدام از این نیروهای پرتلاش وظیفه ای دارند که درنهایت گاوصندوق را مونتاژ و بسته بندی می کنند. اما کار درهمین جا به پایان نمی رسد؛ نیروهای اداری شرکت، بخش بازرگانی، فروشنده ها و فروشگاه های زیادی در سطح کشور و کشورهای دیگر همه و همه در تلاش اند و سر یک سفره بزرگ که یک کارآفرین پهن کرده نشسته اند و این زیباترین و لذت بخش ترین نتیجه ای است که یک کارآفرین می خواهد.

لازم به ذکر می باشد؛ تولید گاو صندوق جهت کارآفرینی ملزم به این است که تمامی این زیر مجموعه ها وظایف خود را به درستی و با جدان انسانی انجام دهند تا درنهایت کالای مرغوب، درجه1 و ایمن در اختیار مردم قرار گیرد. این تنها وظیفه کارآفرین است یعنی بوجود آوردن آرامش و آسودگی خاطر مردم سرزمینش.

فروشگاه اینترنتی گاوصندوق آرکا

گاوصندوق آرکا مجموعه تولیدی انواع گاوصندوق، گاوصندوق دیجیتال، درب های نسوز و سیستم‌های ضد سرقت که بیش از دو دهه سابقه در زمینه طراحی و تولید گاوصندوق‌های نسوز دارد. محصولات این شرکت در اندازه‌های متفاوت و کاربری‌های گوناگون از گاو صندوق خانگی تا اداری را در بر می‌گیرد. به دست آوردن گواهینامه‌های متعدد برای کیفیت و ماندگاری و ایمنی صندوق نسوز آرکا، اعتبار ویژه‌ای به تولیدات این شرکت ایرانی بخشیده است. شما می توانید تمامی گاو صندوق های آرکا را با دو سال گارانتی و خدمات پس از فروش مادام العمر آرکا و با تخفیف ویژه بصورت اینترنتی خریداری کنید.

گاوصندوق آرکا

شرکت صندوق نسوزآرکامفتخر است که این امر را در کشور عزیزمان ایران به انجام رسانده.

با آرزوی موفقیت برای تمامی کارآفرینان و حضور هرچه پررنگ تر جوانان پرتلاش و باغیرت سرزمین عزیزمان ایران در این عرصه .

پیج اینستاگرام صندوق نسوز آرکا

 gavsandogh_arka@

\

مقالات مرتبط

گاوصندوق خارجی

گاوصندوق کره ای

آیا گاوصندوق کره ای بخریم؟ هر آنچه باید در مورد گاوصندوق کره ای بدانید در این مقاله به درخواست کاربران عزیز آرکا پیرو موضوع گاوصندوق

ادامه مطلب »
خزانه سوالبارد

گاوصندوق طبیعت

گاوصندوقی از جنس طبیعت خزانه جهانی بذر سوالبارد (Svalbard Global Seed Vault) از سال 2008 به صورت رسمی افتتاح شده اما شاید تاکنون نامش را

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *