Search
Close this search box.

مقالات مرتبط

دسته بندی ها

گاوصندوق نگهداری از طلا

گاوصندوق مناسب نگهداری از طلا

در این مقاله به نحوه صحیح نگهداری از طلا و معرفی گاوصندوق محافظ طلا در طلافروشی ها و نگهداری از طلا در منزل می پردازیم.

نگهداری از طلا در منزل

اهمیت طلا

طلا یکی از ارزشمندترین دارایی های هر مملکت و شخص می باشد. علاوه بر طلافروشان، بسیاری از مردم با پس انداز کردن طلا، خرید و فروش طلا و سکه درآمد کثیری کسب می کنند و پس اندازی برای امور واجب اندوخته می کنند.

بسیاری از خانم های خانه دار، طلا و جواهرات خود را علاوه بر وسیله ای زینتی و گران بها، به عنوان پس انداز خریداری می کنند و علاوه بر استفاده  از آن به عنوان ابزار زینتی، پس اندازی برای مواقع اضطرار دارند.

برخی دیگر که اقتصادی تر می اندیشند و نیازی به طلا و جواهرات زینتی ندارند، خرید سکه را برای پس انداز و سرمایه گذاری ترجیح می دهند.

باید توجه داشته باشید، در صورتی که می خواهید با طلا، سکه و یا ارز سرمایه گذاری داشته باشید، از آگاهی نسبی در مورد امور اقتصادی برخوردار باشید و حتما با افراد کاسب و خبره در این امور که از تجربه بیش تری برخوردارند مشورت کنید و راهنمایی بگیرید.

یکی از دغدغه های اشخاصی که با طلا و سکه در رابطه اند، نگهداری و محافظت از این اشیا گران بها در منزل می باشد. در ادامه به نحوه صحیح محافظت از طلا و هر آنچه که برای شما ارزشمند است می پردازیم.

گاوصندوق طلا

اهمیت نگهداری از طلا در منزل

همانطور که گفتیم، طلا، جواهرات، سکه، ارز، عتیقه جات و مواردی از این قبیل که با خرید و فروش آن ها در آمد کسب می کنید، ارزش بسیار بالایی دارند کما اینکه مقدار آن ها زیاد باشد. که در صورت رخداد هر گونه اتفاق غیر منتظره ضررهای مالی و جانی بسیاری را در پیش خواهد داشت. پس بایستی به بهترین نحو از اشیا و مدارک با ارزشمان که اهمیتی والا  دارند محافظت کنیم.

بهترین پیشنهاد برای نگهداری طلا و جواهرات و یا هر شی با ارزش دیگر، گاوصندوق های ایمن و ضدسرقت شخصی و صندوق امانات بانک هاست.

باید توجه داشته باشید که هیچ یک کار دیگری را انجام نمی دهد و این دو یعنی گاوصندوق خانگی ایمن قابل اعتماد و صندوق امانات بانکی مکمل یکدیگرند.

در نهایت حضور گاوصندوق ایمن، ضد سرقت و با ضمانت در محل کار و منزل شما ضروری و امری واجب است. چرا که گاوصندوق ایمنی که قابل اعتماد باشد علاوه بر محافظت از طلا و جواهرات و اشیا گران بها شما در برابر سرقت، از خطر وقایع طبیعی همانند زلزله، سیل، خرابی ناگهانی ساختمان و … که حوادثی غیر قابل پیش بینی هستد محافظت می کند.

شاید این مقاله برای شما مفید باشد:

مقایسه گاوصندوق خانگی با صندوق امانات بانک

مشخصات گاوصندوق ایمن و قابل اعتماد برای نگهداری از طلا

گاو صندوقی که قرار است از طلا، مدارک و اسناد محرمانه، اشیاء با ارزش و مواردی از این قبیل نگهداری و محافظت کند، باید حداقل مشخصات ذیل را داشته باشد:

 • گاو صندوق نسوز و ضد حریق باشد.
 • گاوصندوق ضد سرقت باشد.
 • گاوصندوق ضد دیلم، ضد برش و ضد دریل باشد.
 • گاو صندوق تولید شده از مواد اولیه مرغوب باشد.
 • جنس ورق بکار رفته در گاو صندوق از فولاد باشد.
 • جداره بین دو ورق فولادی گاو صندوق حداقل از بتن مرغوب پر شده باشد.
 • زبانه ها، دستگیره ها و لولاهای گاوصندوق با کیفیت و مقاوم باشد.
 • رمز و قفل های به کار رفته در گاوصندوق، بایستی در جه یک و مرغوب باشند.
 • گاوصندوق دارای دفترچه ضمانت نامه معتبر شرکت تولید کننده باشد.
 • گاوصندوق قابل اعتماد و ایمن بایستی دارای خدمات پس از فروش از جانب شرکت تولید کننده باشد.
 • مسئولین بایستی پاسخگو سوالات و ابهامات مشتری باشد، در نتیجه حضور تیم کارشناسان فنی و طراحان از اهمیت بسیاری بر خوردار است.

در اینجا به برخی از مشخصات اصلی گاو صندوق ایمنی که قرار است از طلا و جواهرات شما نگهداری کند پرداختیم. شرکت صندوق نسوز آرکا، برترین شرکت خدمت دهی گاوصندوق و یکی از تولید کننده های گاوصندوق به نام در ایران می باشد که تمامی نکات فوق را در مورد گاو صندوق با امنیت قابل قبول و مورد اعتماد داراست.

قیمت گاوصندوق محافظ طلا و جواهرات

با اندکی تحقیق و جستوجو در گوگل، می توانید قیمت تقریبی مواد اولیه که در تولید گاو صندوق به کار می رود را بیابید و با حساب کتابی سر انگشتی متوجه قیمت گاوصندوق مدنظرتان با توجه به میزان بتن تزریق شده، ورق به کار رفته، نوع قفل و مواردی از این قبیل بشوید.

با در آوردن قیمت مواد اولیه متوجه خواهید شد که برخی از گاوصندوق های ارزانی که در بازار به فروش می رسند، به هیچ عنوان ایمن و قابل اعتماد نیستند. چرا که با توجه به قیمت پایین گاو صندوق نسبت به قیمت مواد اولیه مرغوب که شما بدست آورده اید، مشخص می شود که که از مواد اولیه نامرغوب و غیر ایمن در تولید این گاوصندوق ها به کار رفته است. در نتیجه گاوصندوق تولید شده از مواد اولیه نامرغوب، گاو صندوقی غیر ایمن و غیر قابل قبول تهیه و استفاده می کنید.

در نهایت، نتیجه استفاده از گاو صندوق غیر ایمن خسارت های مالی و گاها جانی بسیاری به همراه دارد.

نگهداری از طلا در طلافروشی

گاوصندوق آسانسوری طلافروشی

گاوصندوق آسانسوری، بهترین پیشنهاد برای طلافروشان، جواهرفروشان، عتیقه فروشان و … می باشد. چرا که دیگر نیاز به چیدمان روزانه ویترین نیست و صندوقی ایمن علاوه بر محافظت از طلا و جواهرات، نقش ویترین را نیز ایفا می کند.

جهت بررسی هر یک از انواع گاوصندوق آسانسوری زیر روی عنوان مربوطه کلیک کنید.

گاوصندوق آسانسوری آرکا مدل MA

گاوصندوق آسانسوری آرکا مدلMZ

گاوصندوق آسانسوری ال شکل

صندوق آسانسوری

مشخصات بارز صندوق آسانسوری آرکا

 • سیستم بالابرنده بال اسکرو
 • میز کار ریلی
 • بدون لرزش و سرو صدا
 • مجهز به انواع رمز دیجیتال و مکانیکی درجه یک
 • مجهز به سیستم ضد سرقت
 • مجهز به بتن مسلح
 • ورق ضخیم بکار رفته در بدنه و درب صندوق

خدمات صندوق آسانسوری آرکا

 • تحویل فوری
 • نصب رایگان توسط مهندسین و نیورهای معتمد و آموزش دیده شرکت
 • پشتیبانی 24 ساعته کارشناسان فنی
 • مشاوره رایگان تیم طراحان مجرب
 • خدمات پس از فروش مادام العمر
 • 2سال گارانتی

جشنواره فروش پاییزه گاوصندوق طلافروشی

به مناسبت فرا رسیدن پاییز، جشنواره ویژه صندوق آسانسوری، به مدت یک ماه آغاز شد.

جهت بهره مندی از این جشنواره ویژه با شماره زیر تماس بگیرید.

در این جشنواره ویژه طرح تحویل فوری بر قرار است. نصب گاوصندوق آسانسوری شما در محل صورت می پذیرد.

هر چه سریع تر جهت ثبت سفارش و بهره مندی از این فرصت ویژه با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس گاوصندوق آسانسوری

شاید این مقاله برای شما مفید باشد:

قیمت گاوصندوق طلافروشی

سایر محصولات آرکا

شرکت آرکا، تولید کننده انواع گاوصندوق و محصولات امنیتی می باشد. برخی از محصولات امنیتی که در ابعاد بزرگ و معمولا به صورت سفارشی تولید می شوند عبارتند از: راهبند امنیتی(بلاکر)، درب های حفاظتی غول پیکر، گاوصندوق آسانسوری طلافروشی، خزانه، درب خزانه و گاوصندوق های سفارشی عظیم الجثه.

سایر محصولات آرکا که می توان گفت مورد استفاده اکثریت قرار می گیرند، همانند محصولات امنیتی غول پیکر شامل صنف خاصی نمی شوند. این دسته از محصولات امنیتی عبارتند از: گاوصندوق خانگی، گاوصندوق اداری، گاوصندوق فروشگاهی، گاوصندوق هتلی، گاوصندوق بانکی، گاوصندوق اسلحه، گاوصندوق اثر انگشتی، گاوصندوق دیجیتالف گاوصندوق مکانیکی و …

فروشگاه اینترنتی گاوصندوق آرکا

گاوصندوق آرکا مجموعه تولیدی انواع گاوصندوق، گاوصندوق دیجیتال، درب های نسوز و سیستم‌های ضد سرقت که بیش از دو دهه سابقه در زمینه طراحی و تولید گاوصندوق‌های نسوز دارد. محصولات این شرکت در اندازه‌های متفاوت و کاربری‌های گوناگون از گاو صندوق خانگی تا اداری را در بر می‌گیرد. به دست آوردن گواهینامه‌های متعدد برای کیفیت و ماندگاری و ایمنی صندوق نسوز آرکا، اعتبار ویژه‌ای به تولیدات این شرکت ایرانی بخشیده است. برای خرید گاوصندوق می توانید تمامی گاو صندوق های آرکا را با دو سال گارانتی و خدمات پس از فروش مادام العمر آرکا، پس از مشاهده قیمت گاوصندوق با تخفیف ویژه بصورت اینترنتی، گاوصندوقی ارزان و ایمن خریداری کنید.

gavsandogh_arka@

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *